پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
دختری که زنده ماند

دختری که زنده ماند

نسخه الکترونیک دختری که زنده ماند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره دختری که زنده ماند

دختری که زنده ماند یک تریلر جذاب معمایی و روانشناسی منتشر شد ۱۰ سال پیش، چهار نفر به شکل وحشیانه ای به قتل رسیدند. تنها یک دختر از میان آنها زنده ماند. هنوز هم هیچ کس حرفهای او را باور نمی کند. پلیس فکر می کند که او عقلش را از دست داده است. روانشناسش فکر می کند که او قصد خودکشی دارد. همه فکر می کنند که او مست و خطرناک است. همه این ها به کنار مسئله مهم این است که آیا او واقعا قاتل است؟ یا واقعا قاتل را دیده است؟ یک دختر چگونه می تواند حقیقت را کشف کند وقتی که همه از جمله خودش، مظنون هستند؟ از نظر وال استریت ژورنال کریستوفر گریسون داستانی پر پیچ و خم نوشته که خواننده را تا مرز دیوانگی می برد. بهتر است روی کتاب؛دختری که زنده ماند؛ این برچسب می زده می شد: به محض این که شروع به خواندن می کنید دیگر نمی توانید دست از آن بکشید. این کتاب شما را وادار می کند تا صفحه آخر مدام درگیر حدس و گمان باشید.

ادامه...

مشخصات دختری که زنده ماند

بخشی از دختری که زنده ماند

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره دختری که زنده ماند

ترجمه فوق العاده ضعیف، داستان خسته کننده
در ۷ روز پیش توسط mkr...383 ( | )
عالی بود از اون کتابا که نمیشه اخرشو فهمید مرسی
در ۲ هفته پیش توسط نگین تویسرکانی ( | )