0
مهبد قناعت پیشه

معرفی کتاب‌های مهبد قناعت پیشه

راوی

مهبد قناعت پیشه، یکی از برجسته‌ترین گوینده‌ها و صداپیشه‌های ایرانی، در تاریخ 26 اردیبهشت 1365 به دنیا آمد. او از سال 1395 با همکاری ناشران صوتی معتبری همچون نوین کتاب گویا و نشر صوتی آوانامه به فعالیت در زمینه گویندگی کتاب‌های صوتی پرداخت و تا به امروز بیش از ده‌ها کتاب صوتی موفق با صدای او منتشر شده است.

او تحصیلات خود را در دبیرستان تیزهوشان گذراند و سپس وارد دانشگاه شد و رشته دامپزشکی را انتخاب کرد. بعد اخذ مدرک دکتری از دانشگاه، او ترجیح داد در زمینه تخصصی خود فعالیت نکند و به علت علاقه‌مندی به گویندگی و صداپیشگی، تصمیم گرفت در دوره‌های تخصصی مرتبط با این حوزه‌ها شرکت کند.

پس از اتمام دوره‌های تخصصی در زمینه‌های گویندگی، دوبلری، آواز و بازیگری نزد مربیان مجرب و مطرح این حوزه، مهبد قناعت پیشه فعالیت هنری و حرفه‌ای خود را از سال 1389 آغاز کرد. او در طول مسیر هنری‌اش با شبکه‌های مختلف رادیویی نظیر رادیو جوان، رادیو ایران، رادیو اقتصاد و رادیو صبا همکاری کرد و به عنوان مجری و گوینده در برنامه‌های برجسته این شبکه‌ها حضور داشت.

همچنین، مهبد قناعت‌پیشه همکاری‌های بسیاری با شبکه‌های مختلف تلویزیونی نیز داشت؛ از جمله همکاری با شبکه مستند، شبکه سه، آی‌فیلم، پویا، جام‌جم و سایر شبکه‌ها به عنوان دوبلور، گوینده و مجری. همچنین، در چندین نمایش تئاتری نیز به عنوان بازیگر حرفه‌ای شناخته شده است که این بخش از فعالیت‌های هنری‌اش به کارنامه‌ای پربار وی منجر شده است.


معرفی کتاب‌های صوتی مهبد قناعت پیشه


- کتاب صوتی چه کسی پول مرا برداشت: رابرت کیوساکی این کتاب صوتی را به قلم خود نوشته است و شما می‌توانید آن را با صدای مهبد قناعت پیشه گوش کنید. این کتاب جذاب مختص به افرادی است که علاقه به پولدار شدن دارند و می‌خواهند کنترل بیشتری بر پول خود داشته باشند.

- کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی‌پول: کتاب پدر پولدار پدر بی پول از دیگر آثار نویسنده معروف ژاپنی-آمریکایی، رابرت کیوساکی است و مهبد قناعت پیشه خواندن نسخه صوتی این کتاب را انجام داده است. این کتاب به بررسی و بیان راهکارهای مفید‌ و کاربردی پرداخته است که ثروتمندان به واسطه آن به ثروت و موفقیت دست یافته‌اند.

- کتاب صوتی تاثیر ارتباط با مشتری در فروش بیشتر: این کتاب اثری از برایان تریسی است که نسخه صوتی آن را با صدای مهبد قناعت پیشه می‌شنوید. برایان تریسی در کتاب صوتی تاثیر ارتباط با مشتری در فروش بیشتر راهکارها و تکنیک‌های کاربردی و مفیدی را به خوانندگان این کتاب ارائه می‌دهد تا به نحو بهتری بتوانند در زمینه کاری خود پیشرفت حاصل کنند.

- کتاب صوتی چهارراه پولسازی: چهارراه پولسازی از دیگر آثار ارزنده رابرت کیوساکی است. این کتاب که براساس مطالب کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول نوشته شده و هدف اصلی آن آموزش سوادِ دیگری به افراد است که «سواد مالی» نام دارد. چیزی که سیستم‌های تربیتی و آموزشی در اکثر کشورهای جهان در مورد آن هیچ حرفی نمی‌زنند و هیچ آموزش به افراد نمی‌دهند و در مقابل آن سکوت اختیار کرده‌اند.

- کتاب صوتی ذهنیت برکت‌آفرین: نویسندگی این کتاب را جول اوستین، نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز، انجام داده و مهبد قناعت پیشه آن را با صدای خود بازگو کرده است. با خواندن این کتاب قادر خواهید شد تا تفکر شکست‌خورده خود را کنار بگذارید و به این قابلیت دست پیدا کنید تا رویاها و آرزوهای خود را تنها به جای در ذهن نگه داشتن و پروراندن، به امری دست یافتنی تبدیل کنید.