Loading

چند لحظه ...
چگونه درهای خوش‌شانسی را به روی خود بگشاییم

چگونه درهای خوش‌شانسی را به روی خود بگشاییم

نسخه الکترونیک چگونه درهای خوش‌شانسی را به روی خود بگشاییم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره چگونه درهای خوش‌شانسی را به روی خود بگشاییم

بدشانسی‌های ازپیش ‌تعیین‌شده (حوادث طبیعی) باعث می‌شوند بعضی از مردم احساس کنند که آدم‌های بدشانسی‌اند، اما این همۀ داستان نیست. بلکه احساس بدشانسی در زندگی دلیل مشترک دیگری نیز دارد. روان‌شناسان دریافته‌اند که نوع رفتار آدم‌های بدشانس موجب بروز ناامنی‌های عمیق ذهنی و روحی در آن‌ها می‌شود. یا به‌عبارتی، ناامنی‌های ذهنی (که در اغلب ما تا حدی دیده می‌شود) به‌طور طبیعی مانع ارائۀ واکنش مناسب به موقعیت‌های گوناگون می‌شود. بدیهی است که عیوب رفتاری، هم‌ترازی نادرست با زندگی و اختلالات به‌جامانده از دوران کودکی مانع سازگاری مناسب ما با شرایط زندگی می‌شوند. اما گاهی دیگران با در نظر گرفتن بدشانسی‌هایی که مایۀ تأسف ما هستند، بهتر از خودمان می‌توانند به این عیوب رفتاری پی ببرند. درست است که ناامنی ذهنی مستقیماً بر ظهور برخی از بدشانسی‌ها تأثیر دارد، اما این شرایط الزاماً غیرقابل‌تغییر نیستند. زیرا نمی‌توان گفت فردی که در گذشته نتوانسته است واکنش مناسبی به فرصت‌های زندگی‌اش نشان دهد، پس باز هم نمی‌تواند و محکوم به فناست. بلکه او می‌تواند با اتکا بر توانایی‌های بالقوۀ خود و تلاش‌های هوشمندانه ازجمله مطالعۀ راهکارهای این کتاب، ظرفیت خود را برای بهبود چشمگیر شانس خود افزایش دهد.

ادامه...

مشخصات چگونه درهای خوش‌شانسی را به روی خود بگشاییم

بخشی از چگونه درهای خوش‌شانسی را به روی خود بگشاییم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره چگونه درهای خوش‌شانسی را به روی خود بگشاییم