پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
تحول شخصی با آموزه‌های گرجیف

تحول شخصی با آموزه‌های گرجیف

نسخه الکترونیک تحول شخصی با آموزه‌های گرجیف به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره تحول شخصی با آموزه‌های گرجیف

ایده‌ها و مفاهیم بسیاری در این کتاب وجود دارند. از خواننده درخواست نشده است که به هر یک از آن‌ها ایمان بیاورد. خواننده باید این ایده‌ها و روش‌ها را درک کند و از صحت و سقم آن در زندگی‌اش آگاه شود و ممکن است تعدادی از ایده‌ها را مفید و بقیه را بی فایده و یا حتی کاملا دور از فهم بیابد. از آنچه مفید می‌دانید استفاده کنید و بقیه را نادیده بگیرید. حتی یک ایده در این کتاب می‌تواند یک تغییر بزرگ در زندگی‌تان ایجاد کند. بنا بر توصیه‌های گرجیف اگر شما می‌توانید فردی را به من نشان دهید که می‌تواند کاری را به درستی انجام دهد، مانند درست کردن قهوه خوب با اجرای همه تکنیک‌های آن، من می‌توانم به او کارهای دیگری را آموزش دهم. اگرچه درک و پیاده کردن مکتب عملکرد(کار) گرجیف دشوار و زمان بر است، اما این کتاب می تواند شروع خوبی برای مبتدیان عملکرد باشد تا با مفاهیم و ایده های عملکرد از طریق گیل فریدمن(نویسنده کتاب) آشنا شوند. او سعی کرده است با مثال های متعدد و تشبیه آن به زندگی روزمره ما دریچه ای را بر روی خوانندگان باز کند تا بتوانند دیگر کتاب های گرجیف و شاگردانش را بخوانند تا آن را در زندگی خود به کار گیرند و به پیشرفت درونی در تمامی ابعاد زندگی خود برسند

ادامه...

مشخصات تحول شخصی با آموزه‌های گرجیف

بخشی از تحول شخصی با آموزه‌های گرجیف

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره تحول شخصی با آموزه‌های گرجیف

با وجود اینکه کتاب گران شده و مجبور شده ام رو به کتابهای الکترونیکی بیارم .گرچه بارها توضیح داده اید وعلت را گفته اید .اما کتابهای الکترونیکی هم گرون شده ،و در ترید آدم می مونه که کتاب کاغذی خریدن بهتر هست یاکتاب الکترونیکی .
در ۴ هفته پیش توسط mah...rd1 ( | )
اسم گرجیف رو اولین بار تو یکی از سخنرانی های اوشو شنیدم و با تحقیقی که تو نت داشتم میتونم بگم به یکی از شخصیت های مرموز و مورد علاقم تبدیل شد, ولی متاسفانه هیچکدوم از کتاباشو نخوندم, امیدوارم این کتاب کمی به شناخت افکارش بهم کمک کنه. بعد از خوندن کتاب نظرم رو در موردش میگم.
در ۲ ماه پیش توسط رضا رضا ( | )