از قیطریه تا اورنج کانتی
Loading

چند لحظه ...
چگونه خون‌آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید

چگونه خون‌آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید

نسخه الکترونیک چگونه خون‌آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره چگونه خون‌آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید

بیشتر زنانی (و همچنین مردانی) که تحت تأثیر خون‌آشام‌ها قرار گرفته‌اند، افرادی دلسوز و دوست‌داشتنی بوده و عمیقاً نگران افراد پیرامون خود هستند. آن‌ها آن‌قدر به افرادی که با آن‌ها سروکار دارند انرژی می‌بخشند که تنها می‌توان آن‌ها را افرادی دلسوز دانست. آن‌ها زمانی که می‌بینند کسی در رنج است، نمی‌توانند تنها نظاره‌گر این درد باشند و طوری رفتار می‌کنند که گویی خود نیز این دردی که شاهدند را تجربه می‌کنند. اغلب این نوع افراد که می‌توان آن‌ها را دلسوز و حساس دانست را زنان تشکیل می‌دهند. به‌هرحال، ازآنجایی‌که شما این کتاب را تهیه کرده و مشغول خواندن آن شده‌اید، می‌توانم حدس بزنم که شما خود را متناسب با این صفات می‌دانید. تا همین اواخر، نه در جامعه به‌طورکلی و نه در جوامع پزشکی و حقوقی، خون‌آشام‌های انرژی تشخیص داده نشده بودند و به همین دلیل هم هست که تنها افراد کمی بوده‌اند که توانسته‌اند دریابند مشکل واقعی آن‌ها چیست. افراد دلسوز اغلب قلب، حساب بانکی و بدن خود را بی‌دریغ در دسترس این خون‌آشام‌ها قرار می‌دهند، به این امید که بتوانند زخم‌هایی که این خون‌آشام‌ها ادعا می‌کنند دارند را درمان کنند. دلیل این کار این نیست که افراد دلسوز احمق هستند، بلکه تمام این‌ها ناشی از تمایل شدید قلبی است که این افراد در دل دارند تا بتوانند دنیای بهتری بسازند و البته باید به این موضوع، مهارت زیاد خون‌آشام‌های غارتگر و همچنین این احساس موجود در افراد دلسوز را اضافه کرد که همیشه بر این باورند که شایستۀ بهترین‌ها در زندگی نیستند. حقیقت این ماجرا زمانی مورد توجه من قرار گرفت که در مسیر یک‌سری از رابطه‌های رمانتیک، دوستی با برخی از افراد و همکاری با چند تن از همکارانم قرار گرفتم. این روابط شیرۀ روح مرا در خود می‌کشید و می‌بلعید. مدام حس می‌کردم که دارم دیوانه می‌شوم. من در این روابط، خود واقعی‌ام را گم کرده بودم. همیشه خودم را سرزنش می‌کردم و احساس می‌کردم که لازم است چیزی را تغییر دهم و اوضاع را بهتر کنم. از خودم می‌پرسیدم، من چه اشتباهی در این رابطه کرده‌ام؟ بعدها متوجه شدم تنها اشتباهی که انجام داده بودم این بود که بدون احتساب نیازهای خودم، با تمام وجودم به افرادی کمک کرده بودم که تصور می‌کردم می‌توانم به درمان زخم‌هایشان کمک کنم. در آن زمان، من نمی‌دانستم که بسیاری از افراد در زندگی‌ام، خون‌آشام‌های انرژی هستند. مهم‌ترین نکته درمورد خون‌آشام‌های انرژی این است که آن‌ها افرادی را هدف حملۀ خود قرار می‌دهند که با تاکتیک‌های آن‌ها آشنا نیستند و این افراد، اغلب انسان‌های دلسوزی هستند که به میزان زیادی نسبت به دیگران شفقت و همدلی نشان می‌دهند. خون‌آشام‌های انرژی می‌دانند چگونه از این خصلت افراد دلسوز، به نفع خودشان و به ضرر آن‌ها استفاده کنند. اما هنوز امیدی هست. امروزه، بالاخره متخصصان سلامت روان و به‌طورکلی جامعه دریافته‌اند که این خون‌آشام‌های انرژی به چه روشی عمل می‌کنند و روش‌های خاص آن‌ها تا چه اندازه قابل‌پیش‌بینی است. ما اکنون توانسته‌ایم ویژگی‌های شخصیتی و تاکتیک‌های سوءاستفادۀ خون‌آشام‌های انرژی را بشناسیم. هنوز هم متخصصان در حال شناسایی نحوۀ تشخیص خون‌آشام‌ها و یافتن راه‌های تازه برای ترک این روابط هستند.

ادامه...

مشخصات چگونه خون‌آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید

بخشی از چگونه خون‌آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره چگونه خون‌آشام‌های انرژی‌تان را فریب دهید

این کتاب بینظیره بینظیر حتما مطالعه کنید
در ۵ ماه پیش توسط ham...our ( | )