دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی توصیه‌هایی برای مدیران کتاب صوتی

کتاب صوتی توصیه‌هایی برای مدیران

نسخه الکترونیک کتاب صوتی توصیه‌هایی برای مدیران به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی توصیه‌هایی برای مدیران را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی توصیه‌هایی برای مدیران

مهارت در مدیریت، یکی از صفات روحی و تا حدود زیادی ذاتی است. مدیریت از همان مراحل ابتدایی تا مراحل رشد آن اکتسابی است و کسب آن نیاز به جدیت و کوشش فراوان دارد. بدون صبر و بردباری انسان نمی‌تواند به خوبی از عهده اداره امور برآید. اکثر اوقات رؤسا و افراد ما‌فوق مدیر از او توقعاتی دارند که تأمین آنها برای او مقدور نیست، اگر صبور باشد و اظهار عجز و خستگی ننماید، به‌تدریج خواسته‌های رؤسا تعدیل می‌شود و این صبر و بردباری محبوبیت خاصی برای مدیر به‌وجود می‌آورد. یکی دیگر از ویژگی‌های مدیر موفق، کم‌حرف و پر‌کار بودن مدیر است. بیشتر اوقات پرحرفی و سخن بی‌مورد موجب شکست مدیر خواهد‌شد. بنابر‌این باید از خرده‌گیری و انتقاد شدید در‌مورد کسانی‌که در کار مدیر مشارکت دارند، خودداری نمود چرا که این‌گونه رفتارها موجب تحریک طرف مقابل و سستی در کار و مقاومت منفی در‌برابر انتقاد‌کننده خواهد‌شد. همچنین باید از بیهوده‌‌گویی پرهیز کرد. باید توجه داشت که در راه رسیدن به یک هدف خاص ممکن است راه‌حل‌های گوناگونی موجود باشد و طبیعتأ مدیری موفق‌تر است که بهترین و آسانترین گزینه‌ها را انتخاب کند. تجربیات گذشته هر مدیر برای آینده او کارگشاست و به‌همین ترتیب تجربیات مدیران موفق نیز می‌تواند کارساز باشد.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی توصیه‌هایی برای مدیران

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی توصیه‌هایی برای مدیران

موسیقی چرا انقدر نامناسب و بلنده؟
در ۳ ماه پیش توسط 912...373 ( | )
سلام من نمونه را گوش دادم، با وجود این‌که کتاب خوبی به‌نظر می‌رسد اما متاسفانه موسیقی بر کلام غالب است و شنیدن محتوا را سخت کرده.
در ۱ سال پیش توسط 912...886 ( | )