دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
مبانی سیاست

مبانی سیاست

نسخه الکترونیک مبانی سیاست به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره مبانی سیاست

کتاب حاضر به عنوان مدخلی مقدماتی بر علم سیاست قرن بیست و یکم تدوین شده است ، و هدف آن این است که دانشجویان و خوانندگان علاقمند را قادر سازد آرای سیاسی خود را شکل بدهند تا بتوانند فهم و شناخت بیشتری درباره رشته دانشگاهی سیاست پیدا کنند . کتاب « مبانی سیاست » با بحثی درباره سرشت سیاست و تنوع رویکردهای دانشگاهی در مورد فهم آن آغاز می‌شود . فصل دوم این کتاب بافت‌های متنوعی را نشان می‌دهد که فعالیت سیاسی در آنها رخ می‌دهد . سپس در فصل‌های سوم و چهارم ایده‌های رقیب درباره اهداف فعالیت سیاسی بررسی می‌شود . چهار فصل پایانی کتاب به طور مفصل به این مطلب می‌پردازد که تصمیمات سیاسی از چه نوعی هستند و چگونه اتخاذ می‌شوند . فصل پنجم هم به این مبحث می‌پردازد که چه نوع تصمیماتی اتخاذ می‌شوند و چگونه نظام‌های سیاسی دستخوش تغییر می‌شوند و . . . . یک ویژگی کتاب که خواننده خصوصاً آن را مفید خواهد یافت ، تعریف مفاهیم کلیدی در داخل کادرها در خلال متن و نمایه آنها بر اساس حرف اول در پایان کتاب است . دانشجویان سریعاً پی خواهند برد که اقدام به هر کاری بدون تعریف مفاهیم آن حوزه کاری مورد استقبال واقع نخواهد شد . کتاب « مبانی سیاست » در ٤٠٧ صفحه راهی بازار نشر شده است .

ادامه...

مشخصات مبانی سیاست

بخشی از مبانی سیاست

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره مبانی سیاست

یه فکری به حال فهرست بکنید. یا در قسمت فهرست، فهرست کتاب رو قید کنید و یا مثل اپلیکیشن ... وقتی نمونه کتاب رو دانلود بکنیم، فهرست کتاب رو به صورت کامل نشون بده.
در ۱ سال پیش توسط مسعود سواری ( | )
کتاب بسیار مفیدی است
در ۲ سال پیش توسط ارتین باغدار ( | )
عالللی👌
در ۲ سال پیش توسط 994...006 ( | )
میشد ترجمه بهترازین باشه
در ۲ سال پیش توسط www...797 ( | )