دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی کتاب صوتی فیدی‌پلاس

کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی

زنان و مردان راه درستِ حمایت از هم‌دیگر را خوب بلد نیستند. مردان کارهایی انجام می‌دهند که باب طبع آقایان است و زنان هم عکس العمل‌هایی نشان می‌دهند که خانم‌ها به آن نیاز دارند نه آقایان. ما به اشتباه فکر می‌کنیم که اگر شریک زندگیمان عاشق ماست باید عین رفتاری که ما با او داریم را با ما داشته باشد! با پذیرفتن تفاوت‌ها، راه حل‌های خلّاقانه‌ای پیدا شده و به ما کمک می‌کنند حمایت از کسانی که برایمان عزیز هستند را یاد بگیریم. ریشه‌ی اختلافات زناشویی که ظاهراً برسر پول، تصمیمات هم‌دیگر و مسئولیت‌های خانه است، در اصل به این موضوع برمی‌گردد که زوجین فکر می‌کنند مورد کم توجّهی قرار گرفته‌اند. وقتی مردی احساس کند که هدفِ همسرش اصلاح کردن رفتار او نیست، خیلی زودتر سراغ نظرخواهی از همسرش می‌آید! مردان باید به این نکته توجه کنند که فقط با گوش دادنِ علاقه‌مندانه هست که می‌توانند همسرشان را حمایت کنند. مرد نمی‌داند که در نزد زن صحبت درباره‌ی مشکلات الزاماً به منظور پیدا کردن راه حل نیست به‌خاطر آرام شدن است! آموزش ۶ نیاز اصلی زن و مرد برای درک متقابل و لیست اشتباهات زنان و مردان در رفتار با یکدیگر. جملات جایگزین برای متن فوق: نکاتی که در صورت ندانستن آن‌ها، زن و مردی که عاشق یک‌دیگر هستند به عشقشان لطمه خواهند زد! بیشترین موردی که زنان از مردان گلایه دارند مربوط به این است که مردان به حرف‌های آن‌ها گوش نمی‌دهند. وقتی زنان (ونوسی‌ها) برای تسکین اولویّتشان یعنی درک احساساتشان حرف می‌زنند، مردان (مریخی‌ها) فکر می‌کنند که زنان نمی‌دانند چه‌کار باید بکنند و کمک می‌خواهند. زنان بیشتر رابطه‌گرا و مردان بیشتر هدف‌گرا هستند. اگر شما یک آقا هستید پیشنهاد می‌کنم گوش دادن به حرف‌های همسرتان را تمرین کرده و مدتی از ارائه‌ی راه‌حل به او خودداری کنید! ممکن است مرد در برابر پیشنهاد کمک از طرف زن، احساس اهانت کند، چون برداشتش این است که زن به قابلیت های او برای انجام آن کار اعتماد ندارد و زن نیز از این احساس مرد آگاه نیست. وقتی که همه چیز درمورد شما و زندگیتان خوب پیش می‌رود، اما دفعتاً احساس پوچی یا سرخوردگی می‌کنید! هنگام سکوتِ مرد، زن بدترین برداشت را دارد، چون زن فقط وقتی حرفی برای گفتن ندارد ساکت است ولی مرد در سکوت به دنبال راه حل است. زمانی که زن از مشکلات گلایه می‌کند منظورش متهم کردن مرد نیست. خیلی از زنان نمی‌توانند باور کنند که حتی وقتی مردی عاشق آن‌هاست، به طور دوره‌ای نیاز دارد که چند وقتی دور شود تا دوباره به طرفشان بیاید و در نتیجه بی‌اعتماد می‌شوند. حمایت مرد به زن کمک می‌کند زودتر مرحله‌ی پایینی احساساتش را طی کرده و اوج بگیرد، چون زن قبل از اوج گرفتن، باید به پایین‌ترین نقطه‌ی عواطفش برسد، این یک چرخه‌ است. شما می‌توانید به جای این که احساساتتان را فقط بگویید آن‌ها را بنویسید. با این روش می‌توانید احساسات منفی خود را کنار بگذارید. برای مرد تفاوت زیادی بین دو جمله‌ی «میتونی سطل زباله رُو خالی کنی؟» و جمله‌ی «مایل هستی سطل زباله رُو خالی کنی؟» وجود دارد. مرد بیشتر دوست دارد جمله‌ی دوم را بشنود!

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی

خیلی خلاصه ارزش گوش دادن نداره چون متوجه مفهوم کتاب نمیشی
در ۳ ماه پیش توسط علی عاقبتی ( | )
خيلي خلاصه شده و اصلا متوجه هيچي نميشيد بهتره كه كتابشو بخونيد
در ۴ ماه پیش توسط 903...930 ( | )
ای بدک نبود
در ۴ ماه پیش توسط 912...935 ( | )
هر انسانی فارغ از جنسیت برای درک بیشتر دنیای اجتماعی این کتاب رو باید بخونه
در ۱ سال پیش توسط 937...760 ( | )
هر دختر یا پسری که حتی در رابطه قبل از ازدواج هم هست باید گوش کنند واقعا تاثیر گذار بود ???? من که پیشنهاد میکنم به دیگران
در ۱ سال پیش توسط مهرو هوُسی ( | )
  • ۱
  • ۲
  • بعدی ›
  • آخرین ››