0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
بهتر فکر کنید، بهتر زندگی کنید
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی بهتر فکر کنید، بهتر زندگی کنید

زندگی پیروزمندانه در ذهن شما آغاز می شود
نویسنده:
جول اوستین
درباره بهتر فکر کنید، بهتر زندگی کنید

زندگی پیروزمندانه آرزوی هر انسانی است. همه‌ی ما همواره به این فکر می‌کنیم که چگونه زندگی بهتری بسازیم و به‌سوی اهدافمان پیش برویم. در این مسیر موانع زیادی وجود دارد و گاهی هیچ‌چیز جور درنمی‌آید. جول اوستین کشیش و مربی انگیزشی آمریکایی معتقد است اگر واقعاً می‌خواهیم به خواسته‌هایمان برسیم باید ذهنمان را متمرکز کنیم و خواسته‌هایمان را باور داشته باشیم. او در کتاب بهتر فکر کنید بهتر زندگی کنید حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، حرف‌هایی درباره‌ی مراقبت از ذهنمان که بسیار شنیدنی‌اند.

‌درباره‌ی کتاب بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید اثر جول اوستین

«کتاب بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید زندگی پیروزمندانه در ذهن شما آغاز می‌شود» با عنوان اصلی «think better- live better: A victorious life begins in your mind» اولین بار سال ۲۰۱۶ در آمریکا منتشر شد. جول اوستین در این کتاب مخاطبانش را به برنامه‌ریزی دوباره‌ی ذهن دعوت می‌کند و معتقد است ذهن آدمی قدرتمندترین نیروی جهان است.

ذهن خود را یک بوم نقاشی در نظر بگیرید جول اوستین معتقد است اگر با افکار آلوده و منفی این بوم را تیره کنید خوشبختی از شما فاصله خواهد گرفت. باید خوب فکر کنید و پیروزی و کامیابی را با تمام وجود بخواهید، از تمام امکاناتتان استفاده کنید و سعی کنید محدودیت‌ها را کنار بزنید در آن صورت موفقیت به سمت شما خواهد آمد.

جول اوستین راه‌حل‌هایی که برای تفکر بهتر و درنتیجه بهتر زندگی کردن می‌شناسد در قالب این کتاب جمع‌آوری کرده و در اختیار مخاطبانش قرار داده است. کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد و تاکنون به چندین و چند زبان مختلف برگردانده شده است.

مروری بر فصل‌های کتاب بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید

کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید در قالب ده فصل نوشته‌شده است. عنوان فصل‌های این کتاب به شرح زیر است:

فصل اول: ذهن خود را دوباره برنامه‌ریزی کنید

فصل دوم: برچسب‌های منفی را بکنید

فصل سوم: حداکثر توان خود را آزاد کنید

فصل چهارم:‌به پیروزی فکر کن تا پیروز شوی

فصل پنجم: آبستن امکانات

فصل ششم: وعده‌ی خداوند در وجود شماست

فصل هفتم: درخواست بزرگ داشته باشید

فصل هشتم: هرچه نیاز دارید را در اختیاردارید

فصل نهم: تاج خود را حفظ کنید

فصل دهم: به خاطر داشته باش

‌درباره‌ی جول اوستین نویسنده‌ی کتاب بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید

جول اوستین با نام کامل «joel scott osteen» کشیش و نویسنده‌ی آمریکایی است. او سال ۱۹۶۳ در ایالت تگزاس به دنیا آمد او را به‌عنوان «کشیش خنده‌رو» می‌شناسند و شناخته‌شده‌ترین کشیش جهان به‌حساب می‌آید. جول اوستین پس از پایان دبیرستان برای تحصیل در رشته‌ی ارتباطات به اوکلاهاما رفت و در دانشگاه شهر تولسا درس ‌خواند. او تحصیلاتش را به اتمام نرساند و به تگزاس بازگشت. پدر اوستین بنیان‌گذار کلیسای لیک وود بود و خطابه‌های مختلفی برگزار می‌کرد. جول در کنار پدرش به کار مشغول شد و از خطابه‌های او برنامه‌ی تلویزیونی می‌ساخت. او پس از مرگ پدرش شغل او را بر عهده گرفت و خودش نیز خطابه می‌گفت. جول اوستین سخنران بسیار خوبی است و معتقد است زندگی را باید با تفکر مثبت و عشق بی‌نهایت پیش برد. او معتقد است تمام ابزارهای زندگی امروز را برای بهتر زندگی ‌کردن باید به کار گرفت و منتظر وعده‌ی انجیل شد. او در خطابه‌هایش تلاش می‌کند مردم را به‌سوی آموزه‌های مسیحیت سوق دهد. خطابه‌های او بسیار پرطرفدارند و گاهی بیش از بیست میلیون بار در ماه دیده می‌شوند.

جول اوستین علاوه بر خطابه و انجام سخنرانی نویسنده‌ی بسیار خوبی هم هست و کتاب‌هایش طرفداران زیادی در سراسر جهان دارند. از میان کتاب‌های این نویسنده که در ایران ترجمه‌شده‌اند می‌توان به کتاب‌های «رهایی از افکار محدودکننده»، «غلبه بر خستگی»، «زندگی لذت‌بخش»، «لطف خدا در سختی‌ها»، «رستگاری در تاریکی» و «قدرت کلام» اشاره کرد. کتاب گویای بسیاری از آثار او را می‌توانید از فیدیبو دانلود کنید.

ترجمه‌ی کتاب بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید به فارسی

کتاب‌های انگیزشی امروزه در سراسر جهان طرفداران زیادی دارند. مؤسسات مختلف مانند رویال مایند نیز خواندن بعضی از این کتاب‌ها را به مخاطبان توصیه می‌کنند. کتاب بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید از جمله کتاب‌هایی است که با استقبال زیادی مواجه شده است. انتشارات شادن پژواک کتاب بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید را با ترجمه‌ی فرزان حسنی عرضه کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

چرا باید کتاب بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید را خواند؟

کتاب بهتر فکر کنید، بهتر زندگی کنید یک کتاب راهنما است. کتابی که دست روی قدرت برتر انسان نسبت به سایر موجودات گذاشته و خیلی ساده از انسان‌ها می‌خواهد برای بهتر زندگی کردن از نیروی تفکر استفاده کنند. جول اوستین معتقد است افکار انسان در ساختن زندگی او بسیار مؤثر است. اگر ذهنتان را از افکار منفی خالی نگه‌دارید و درست برنامه‌ریزی کنید خوشبختی و موفقیت را به دست خواهید آورد در غیر این صورت ذهن شما دائماً محدودیت‌ّها را خواهد دید و از آنچه توان دستیابی به آن را دارد باز می‌ماند. کتاب صوتی بهتر فکر کنید بهتر زندگی کنید را گوش کنید و به آن بیندیشید. شاید در گفته‌های او راهی برای بهتر زندگی کردن وجود داشته باشد.

کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید در دسته‌ی کتاب‌های روانشناسی قرار دارد.

کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید مناسب برای گروه سنی بزرگ‌سال است.

خوانش کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید را مهبد قناعت پیشه به عهده داشته است.

کتاب بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید حجم اندکی دارد و برای افرادی که وقت کافی برای خواندن کتاب‌های طولانی را ندارند و قصد دارند کتابی مختصر با موضوع روانشناسی را بخوانند مفید خواهد بود.

آنچه در بالا خواندید بررسی و نقد کتاب بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید اثر جول اوستین بود. خرید و دانلود فایل صوتی این اثر در همین صفحه امکان‌پذیر است. برای مطالعه‌ی دیگر کتاب‌ها در زمینه‌ی روانشناسی می‌توانید به قسمت دسته‌بندی کتاب‌ها مراجعه و کتاب‌های این موضوع را یکجا مشاهده کنید.

‌در بخشی از کتاب بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید می‌خوانیم

از ذهن خود مراقبت کنید

ما باید از ذهن خود مراقبت کنیم. شما کنترل درهای ورودی آنچه وارد ذهن‌تان می‌شود را در اختیار دارید. شما می‌توانید به هر تفکر منفی و هر جمله‌ی ناراحت‌کننده‌ای گیر بدهید یا این‌که می‌توانید آن را پاک کنید و روی آن چیزی متمرکز شوید که خدا در موردتان می‌گوید. اگر من اجازه داده بودم که این همه تفکرات منفی بارها و بارها در ذهنم تکرار شوند باعث می‌شدم که اعتماد به نفسم آلوده شود و آینده‌ام را هم آلوده می‌کردند.

چرا شروع نمی‌کنید به فشار دادن دکمه‌ی پاک کردن؟

دیگر روی هر تفکر منفی که سراغ ذهن‌تان می‌آید تمرکز نکنید. این همان دشمن است که سعی می‌کند نرم‌افزار شما را آلوده کند، اگر دشمن بتواند کنترل تفکر شما را به‌شدت بگیرد می‌تواند کنترل کل زندگی شما را در دست داشته باشد. اگر آن تفکر منفی و ناامیدکننده بوده و قدرت شما را می‌گیرد روی آن تمرکز نکنید، آن را پاک کنید. همیشه مراقب باشید که به چه چیزی فکر می‌کنید، اگر دائم به این فکر کنید که استعداد ندارید هرگز به آن اراده‌ی لازم برای رسیدن به سرنوشت خودتان دست پیدا نمی‌کنید، اگر فکر کنید که زیبا نیستید هرگز آن اشخاصی که قرار بوده با آن‌ها آشنا شوید را ملاقات نخواهید کرد، اگر فکر کنید که نمی‌توانید از آن اعتیاد رها شوید، رها نخواهید شد، اگر فکر کنید دیگر توان ندارید، پس دیگر توان نخواهید داشت، این بدان دلیل است که خودتان را متقاعد کرده‌اید که دیگر توان ندارید.

خبر خوب این است که هنوز دیر نشده، هنوز هم می‌توانید تبدیل به تمام آن چیزی شوید که هدف خداوند از خلقت شما بوده است. کلید کار در اینجا است: شما باید تمام آن چیزهای منفی که کردم در رابطه‌ی شما گفته‌اند را پاک‌کنید، شما آن چیزی نیستید که مردم می‌گویند شما آن‌چیزی هستید که خدا می‌گوید.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
317.۴۸ مگابایت
مدت زمان
۰۵:۰۱:۰۰
نویسندهجول اوستین
مترجمگروه مترجمان
راویمهبد قناعت‌پیشه
ناشرشادن پژواک
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۸/۰۸/۱۴
قیمت ارزی
4 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۳۱۷.۴۸ مگابایت
۰۵:۰۱:۰۰

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.5
از 5
براساس رأی 305 مخاطب
اجرای روان 🎙️ (1)
انگیزه‌بخش 🚀 (1)
5
ستاره
76 ٪
4
ستاره
11 ٪
3
ستاره
3 ٪
2
ستاره
3 ٪
1
ستاره
4 ٪
195 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
9
936899****
۱۳۹۹-۰۶-۲۲
5

کل کتاب توی‌یک حدیث از امام رضا علیه السلام خلاصه میشه.امام رضا علیه‏ السلام: به خداوند خوش گمان باش، زیرا خداى عزوجل مى‏ فرماید: من نزد گمان بنده مؤمن خویش هستم، اگر به من خوش گمان باشد، به خوبى با او رفتار مى‏ کنم و اگر به من بدگمان باشد، به بدى با او رفتار مى‏ کنم.

ب
بهزاد شعبانی
۱۳۹۸-۰۹-۳۰
4

کتابهای جول اوستین خیلی جاها ممکنه باشه ولی با صدای مهبد قناعت پیشه هیچ جا نیست...

a
ami*********@gmail.com
۱۳۹۹-۰۲-۰۹
5

کتاب قدرت من هستم تو ماه مرداد ۹۸ واقعا زندگی منو عوض کرد با اینکه من در یک مسیر روحانی تغییر قرار داشتم ولی به اندازه قدرت من هستم نبود یپاسگزارم از مهدی قناعت پیشه با صدای دلنشینش البته بگم کتاب خون نیستم ولی صدای گوینده خیلی موثر بوده و خواست خداوند که من به درک و روشن بینی برسم ممنونم خدای مهربانم

h
hasti
۱۳۹۸-۰۸-۲۹
5

کتاب های جول اوستین رو دوست دارم انرژی مثبت خوبی داره

9
913215****
۱۳۹۹-۰۲-۳۰
5

در این کتاب صوتی، گوینده خیلی عالی است. و طوری با انرژی متن را می خواند که انگار خود نویسنده داره با شما حرف می زنه. بسیار عالی

ن
نوید عطائیان
۱۳۹۹-۰۳-۰۵
1

واقعا نتونستم گوشش کنم ، بسیار مصنوعی و کلیشه ای ، بیشتر شبیه یک کتاب مذهبی بود ... خداوند اینجوری خداوند اونجوری .... برای آدمهای واقع بین اصلا پیشنهادش نمیکنم

9
937904****
۱۳۹۸-۰۸-۱۸
5

این مرد عالیه

ط
طاهره اسلامی
۱۳۹۹-۰۱-۲۲
5

متن این کتاب به کتاب قدرت من هستم خیلی شبیهه. اما کلا پر از حرفهای خوب و مفید و امید به خدا و انرژی لازم برای زندگی هست. من اغلب روزها یک بخش از صحبتهاش رو گوش می‌دم و لذت می‌برم. با صدای مهبد قناعت پیشه هم خیلی عالیه

H
Hadi Mashali
۱۳۹۹-۰۲-۰۳
5

کتاب منحصر به فردی بود

ح
حنانه رشیدی
۱۳۹۹-۰۳-۱۱
5

جملات انگیزشی و ایده هایی که در سرتون میکاره عالیه

نمایش 185 نقد دیگر
4.5
(305)
آرامش‌بخش 🌱 (1)
35,000
٪50
17,500
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
بهتر فکر کنید، بهتر زندگی کنید
٪50
بهتر فکر کنید، بهتر زندگی کنید
زندگی پیروزمندانه در ذهن شما آغاز می شود
شادن پژواک
4.5
(305)
آرامش‌بخش 🌱 (1)
35,000
٪50
17,500
تومان