پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب بررسی وضعیت و راهکارهای ارتقاء منزلت اجتماعی روحانیت

کتاب بررسی وضعیت و راهکارهای ارتقاء منزلت اجتماعی روحانیت

نسخه الکترونیک کتاب بررسی وضعیت و راهکارهای ارتقاء منزلت اجتماعی روحانیت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب بررسی وضعیت و راهکارهای ارتقاء منزلت اجتماعی روحانیت

در این کتاب، سعی کردیم با روش‌های مختلف، این مسئله و جوانب آن را موشکافی کنیم. برای این کار نخست تلاش کردیم تا سیر تاریخی نهاد روحانیت را تبیین کنیم و با کمک علائم تاریخی ثبت‌شده، مسیر گمانه‌زنی دربارۀ منزلت اجتماعی روحانیون از گذشته‌های دور تا کنون را فراهم نماییم و پس از آن با بررسی ده‌ها منبع مرتبط، محورهای مرتبط به مسئله مثل عوامل و پیامدها از نظر نویسندگان دیگر و منابع علمی جمع‌آوری و تحلیل کنیم. در گام بعدی نیز این مطلب را سامان داده‌ایم که امروز چه باید کرد و از کدام مسیر باید مطلوب‌ها را تأمین نمود که به این منظور ابتدا با شناخت‌های حاصل آمده، سوالاتی طراحی گشته تا نظرات برخی نخبگان کسب شود و در انتها نیز با بهره‌گیری از همه نکات ذکر شده، سعی گشته یک نگاه منسجم راهبردی در این عرصه ارائه گردد.

ادامه...

مشخصات کتاب بررسی وضعیت و راهکارهای ارتقاء منزلت اجتماعی روحانیت

  • ناشر مکث اندیشه
  • تاریخ نشر ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.41 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۶۳ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب بررسی وضعیت و راهکارهای ارتقاء منزلت اجتماعی روحانیت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب بررسی وضعیت و راهکارهای ارتقاء منزلت اجتماعی روحانیت