Loading

چند لحظه ...
کتاب ارزیابی رابطه سرمایه‌گذاری خصوصی و توسعه مالی در ایران

کتاب ارزیابی رابطه سرمایه‌گذاری خصوصی و توسعه مالی در ایران

نسخه الکترونیک کتاب ارزیابی رابطه سرمایه‌گذاری خصوصی و توسعه مالی در ایران به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۳,۰۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب ارزیابی رابطه سرمایه‌گذاری خصوصی و توسعه مالی در ایران

توسعه سیستم مالی و رشد سرمایه گذاری بخش خصوصی هر دو به عنوان مولفه های اساسی تسریع کننده رشد اقتصادی به شمار میروند. این امر در بطن خود تداعی کننده این فرض است که این دو متغیر علاوه بر تأثیر مستقیم بر رشد اقتصادی می توانند از طریق غیر مستقیم و به واسطه تقویت یکدیگر نیز در بهبود رشد اقتصادی ایفای نقش کنند. این پژوهش به دنبال آزمون این فرض است که آیا واقعاً چنین تعاملی بین این دو متغیر در اقتصاد ایران وجود دارد و آیا میتوان ارتباط معنی داری را بین این دو جستجو نمود؟ نتایج حاصل از انجام آزمونهای همجمعی حاکی از وجود یک ارتباط معنی دار آماری بین توسعه مالی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در بلند مدت می باشد، اما در کوتاه مدت چنین نتیجه ای حاصل نشده است. این امر نشان می دهد که سرمایه گذاری بخش خصوصی نیازمند یک نظام مالی توسعه یافته ای است که در یک فرآیند طولانی مدت ثبات خود را حفظ کرده باشد. همچنین رشد سرمایه گذاری بخش خصوصی نیز در صورتی که تبدیل به یک امر منظم و باثبات در یک فرآیند بلندمدت گردد می تواند منجر به توسعه سیستم مالی گردد.

ادامه...

مشخصات کتاب ارزیابی رابطه سرمایه‌گذاری خصوصی و توسعه مالی در ایران

بخشی از کتاب ارزیابی رابطه سرمایه‌گذاری خصوصی و توسعه مالی در ایران

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ارزیابی رابطه سرمایه‌گذاری خصوصی و توسعه مالی در ایران