فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
Loading

چند لحظه ...
کتاب از سقراط تا سارتر

کتاب از سقراط تا سارتر

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱۰,۸۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب از سقراط تا سارتر

مترجم در یادداشتی بر این کتاب نوشته است: مولف قصد نداشته تاریخ فلسفه بنویسید از این رو به بحث درباره چند فیلسوف مهم پرداخته و با اشاره به سایر فلاسفه، نظرات کلیه آنان را با دیدی انتقادی نگریسته است. اینجانب در سال‌های اخیر همواره با این خواست علاقه‌مندان به فلسفه، به‌ویژه دانشجویان بوده ام که کتابی جامع و در عین حال ساده درباره کلیات فلسفه معرفی کنم که دانشی عمومی و اجمالی از فلسفه به آنان بدهد. مترجم بر این باور است که کتاب حاضر این نیاز خوانندگان را به میزان زیادی برآورده می‌سازد.

ادامه...

مشخصات کتاب از سقراط تا سارتر

بخشی از کتاب از سقراط تا سارتر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

نمونه ای که برای اکثر کتاب ها در نظر گرفته شده فقط شامل مقدمه میشه و عملا آدم اصلا نمی فهمه نثر کتاب به چه صورت هست. اسم این کتاب خیلی برای من جذابه اما از نمونه ای که گذاشته شده هیچ نمیشه فهمید دقیقا سبک نوشتاری کتاب چگونه هست. وقتی کتاب بیش از ۵۰۰ صفحه هست فکر نمیکنم گذاشتن ۳۰ صفحه از متن اصلی هیچ حقی از ناشر، ضایع کنه.
در ۱ سال پیش توسط بهراد بهراد ( | )
یکی از بهترین نوشتار ها درباره فلاسفه و دیدگاه آنها،نحوه شکل گیری دیدگاه و نقد ها و نکات مثبت هر دیدگاه به خوبی بسط و گسترش داده شده است.
در ۵ ماه پیش توسط sor...uzi ( | )