دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب مروری برتجارت و  بازاریابی الکترونیکی

کتاب مروری برتجارت و بازاریابی الکترونیکی

نسخه الکترونیک کتاب مروری برتجارت و بازاریابی الکترونیکی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب مروری برتجارت و بازاریابی الکترونیکی

فناوری اطلاعات شیوه‌های اجرایی بازاریابی را تغییر داده و شرکتها را به رقابت سخت و آگاهانه دعوت کرده است. به جرات می‌توان گفت شرکتهایی در این رقابت کمی وکیفی پیروز هستند که مدیران آنها، شرکت خود را با شرایط محیطی وفق داده و شرایط داخلی و بین‌المللی را بهبود بخشند. از طریق سودآوری یک شرکت که بقای آن را تضمین می‌کند، به طراحی برنامه مدیریت صحیح بازار براساس ارضای نیازهای مشتریان وابسته است. بازاریابی کوششی است در جهت کاهش مخاطرات داخلی و خارجی شرکت، که با به کارگیری روش‌های اقتضایی، موقعیت‌ها را ارزیابی کرده، و واکنش بنگاه‌ها را در برابر آنها تضمین می‌کند. با ورود به دنیای تجارت الکترونیکی و استفاده از ابزارهای نوین در حوزه‌های جدید فناوری و تجارت، سازمانها ناگزیر خواهند شد تا با به بکارگیری استراتژی‌های نوین تجاری، خود را برای فشارهای رقابتی جدید آماده کنند. اهمیت برنامه برای بازاریابی در چند سال اخیر رشد فزاینده‌ای داشته است. در بازاریابی ابتدا باید هویت مشتریان را مشخص کرده و خصوصیات هر یک از آنها را به طور مجزا مورد بررسی قرار داد. هر چه میزان ارتباط برقرار شده میان سازمان و مشتریان نزدیکتر و صمیمی تر باشد به همان نسبت می‌توان آنها را به سازمان نزدیکتر ساخت. برقراری این ارتباط صمیمی نیازمند کسب اطلاعات دقیق از مشتریان می‌باشد. بازاریابی الکترونیکی امکانات و تسهیلات جدیدی را برای رسیدن به این هدف فراهم آورده است. مدیریت بازاریابی در هر تجارت به عنوان کلیدی‌ترین واحد سازمان به شمار می‌رود و بدین ترتیب با توجه به این که برای رقابت بهتر در بازار تجارت الکترونیک امری ضروری است. لزوم توجه به مدیریت بازاریابی الکترونیکی نیز احساس می‌شود. در این کتاب به تشریح کلیات، مفاهیم و ادبیات تجارت الکترونیک و نیز به بررسی بازاریابی الکترونیکی و روشها و مدل های آن پرداخته شده شده است.

ادامه...

مشخصات کتاب مروری برتجارت و بازاریابی الکترونیکی

بخشی از کتاب مروری برتجارت و بازاریابی الکترونیکی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مروری برتجارت و بازاریابی الکترونیکی