دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب نوآوری باز فیدی‌پلاس

کتاب نوآوری باز
پژوهش، مدیریت و عمل

نسخه الکترونیک کتاب نوآوری باز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب نوآوری باز

کتابی که پیش رو دارید یکی از بهترین کتاب‌هایی است که تا کنون در زمینه نوآوری باز منتشر شده و مجموعه‌ای خوب از مقالات این حوزه را گرد هم آورده است. گردآورنده و ویراستار این کتاب پروفسور جو تید است که خود از صاحب‌نظران حوزه مدیریت نوآوری به‌شمار می‌رود. او کتاب را در چهار بخش تنظیم کرده است: در بخش اول، با نام «طبقه‌بندی‌ها و حالت‌ها»، به حالت‌های گوناگون نوآوری باز، گونه‌شناسی آن و ایجاد تعادل میان نوآوری باز و بسته پرداخته شده است. بخش دوم، با عنوان «زمینه و عوامل اقتضایی»، نوآوری باز در محیط‌های پویا، مدل مفهومی نوآوری باز برای پروژه‌های توسعه محصول جدید، نوآوری باز در خدمات، به‌کارگیری نوآوری باز در فرایندها و محصولات و مدیریت نوآوری باز در بنگاه‌های چندملیتی را بررسی می‌کند. بخش سوم کتاب، «مطالعات بخش‌ها و صنایع»، اندازه‌گیری اثر نوآوری باز رو به درون در عملکرد خدمات، نوآوری در زیست‌بوم تلفن‌های هوشمند، دیدگاه پویا در برابر نوآوری باز و تفاوت‌های بین‌صنعتی در اجرای نوآوری باز را دربر می‌گیرد. بخش پایانی کتاب، با نام «محدودیت‌ها و قیدهای نوآوری باز»، انتقادهایی به نظریه نوآوری دارد؛ اینکه چرا نوآوری باز شامل ایده‌های قدیمی در قالبی جدید است، چرا برخی سازمان‌ها بیشتر از نوآوری باز منتفع می‌شوند، پویایی‌های مثبت و منفی در نوآوری باز چه هستند.

ادامه...

مشخصات کتاب نوآوری باز

بخشی از کتاب نوآوری باز

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب نوآوری باز