Loading

چند لحظه ...
کتاب اندیشه‌های ماندگار در گستره حقوق و اجتماع

کتاب اندیشه‌های ماندگار در گستره حقوق و اجتماع

نسخه الکترونیک کتاب اندیشه‌های ماندگار در گستره حقوق و اجتماع به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۴,۵۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب اندیشه‌های ماندگار در گستره حقوق و اجتماع

کتاب اندیشه‌های ماندگار در گستره حقوق و اجتماع از شش بخش تشکیل می‌شود. بخش نخست به مفاهیم مقدس آزادی، برابر و عدالت اختصاص دارد. متفکران بسیاری در این باره اندیشه ورزی کرده اند. سرهای زیادی، برای تحقق آن، بر دار و تن‌های بیشماری در خون خود غلطان شده اند. آزادی در اجتماع محدود می‌شود؛ انسان به یاری قانون برای نظم بخشی و حفظ ارزشهای انحصاری از قبیل حیات، مالکیت و امنیت فهرستی از اعمال ممنوع را تهیه و نام بزه بر آن می‌نهد. بخش‌های دوم و سوم کتاب به موضوعات انسان، اجتماع، بزه و بزهکاری مربوط می‌شود. انسان به تدریج به بلوغ فکری می‌رسد؛ توحش را پشت سر می‌گذارد و به سوی تمدن گام بر می‌دارد. دو جنگ ویرانگر جهانی آموزنده بود و به او آموخت صلح و آرامش بدون رعایت کرامت انسانی و قانون پذیری برقرار نمی‌شود. اعلامیه جهانی حقوق بشر به رشته تحریر درآمد و دادخواهی در ردیف بنیادی‌ترین حقوق انسانی قرار گرفت. بخش چهارم و پنجم در بردارنده سخنان ژرف در باره حقوق، قانون، دادخواهی و دادگستری است.

ادامه...

مشخصات کتاب اندیشه‌های ماندگار در گستره حقوق و اجتماع

بخشی از کتاب اندیشه‌های ماندگار در گستره حقوق و اجتماع

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب اندیشه‌های ماندگار در گستره حقوق و اجتماع