دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب فصل خاکستری فیدی‌پلاس

کتاب فصل خاکستری

نسخه الکترونیک کتاب فصل خاکستری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب فصل خاکستری

سخن گفتن از شخصیت هاشمی رفسنجانی از آن منظر که به واقع «شناسنامه انقلاب» است، دست‌کم از نگاه روحی و عاطفی، سنگینی ندارد؛ اما سخن گفتن از هجوم محنت و تهمت و تخریب و دشمنی و دشنام و ستم که در سال‌هایی چند و در فصلی خاکستری، به نام دین و به نام انقلاب و به نام نظام اسلامی، اما در واقع برخاسته از حسادت و جهالت و فرصت‌طلبی و ریاست‌خواهی و انحصارطلبی و دورویی، بر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رفت و هنوز پایان نیافته است، دست‌کم از نگاه روحی و عاطفی آسان نبوده و نیست؛ چنان‌که در عمل نیز مقابله با دشواری‌های توان‌فرسای دوران مبارزه و انقلاب و تثبیت نظام و جنگ و سازندگی، برای آن مرد مجاهد دشوار نبود و همه را به جان می‌خرید و خرید؛ اما بر دوش کشیدن آن همه تهمت و تخریب و حق‌کشی و زخم زبان از یک‌سو و دردناک‌تر، نگریستن بر آن همه ویران‌سازی سرمایه‌های مادی و معنوی کشور، از سوی دیگر، کاری به غایت دشوار بود و هست.

ادامه...

مشخصات کتاب فصل خاکستری

بخشی از کتاب فصل خاکستری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب فصل خاکستری