دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
هاشمی رفسنجانی نگاه به آینده فیدی‌پلاس

هاشمی رفسنجانی نگاه به آینده

نسخه الکترونیک هاشمی رفسنجانی نگاه به آینده به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره هاشمی رفسنجانی نگاه به آینده

ما همچنان در اندوه از دست دادن عالمی فرهیخته، مجاهدی نستوه و سیاست‌ورزی بزرگ از مکتب فکری و تربیتی امام‌خمینی هستیم که این روزها بیش از گذشته جای او را در گفتمان سیاسی و مدیریتی جمهوری اسلامی ایران بسی خالی می‌بینیم و بر این فقدان افسوس می‌خوریم؛ در اندوه رادمردی بزرگ که تلاشی درخور ستایش در حوزه شناخت اسلام و نقش دین در جامعه کرد و در عمل به جهادی طاقت‌فرسا در حاکم ساختن دین و شریعت در جامعه با همه وجود تن داد و در نگاه نافذ و دل دریایی خود به ایران اسلامی می‌اندیشید؛ ایرانی مستقل، یکپارچه، آباد، آزاد و سربلند، با مردمانی برخوردار از آسایش تن و جان؛ مردی که دغدغه امت بزرگ اسلامی را در دل داشت؛ امتی که در سایه اسلام زندگی برادرانه و سربلند داشته باشد و جهانی که همه انسا‌ها در آن زیستی انسانی داشته باشند؛ در اندوه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که اینک در آستانه سومین سال درگذشت اسف‌انگیز او هستیم. عالمی وارسته که خوشبختانه توفیق انتقال بخش عمده سرمایه‌های فکری و توان عملی خود را به جامعه یافت؛ سرمایه‌ای که اینک می‌توانیم از آن به «گفتمان هاشمی رفسنجانی» نام ببریم؛ گفتمانی راهگشا، سازنده و رو به جلو، و آنچه پیش روی خوانندگان گرامی است بخشی از همین گفتمان است .

ادامه...

مشخصات هاشمی رفسنجانی نگاه به آینده

بخشی از هاشمی رفسنجانی نگاه به آینده

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره هاشمی رفسنجانی نگاه به آینده

چقدر دنیای گفتمان ان مرحوم در این روزها در دنیا جواب میده
در ۲ سال پیش توسط مهراد رادمهر ( | )
????????
در ۲ سال پیش توسط سپهر سعیدی ( | )