فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
Loading

چند لحظه ...
کتاب گذرگاه پرندگان

کتاب گذرگاه پرندگان
کتاب اول از مجموعه اقیانوس نهایی

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۵,۹۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب گذرگاه پرندگان

اقیانوس لحظه‌به‌لحظه بالا و بالاتر می‌‌‌آمد تا آن‌جا که در لحظاتی به‌ میانه‌ی کمر نیکو رسید. آسمان بالای سر اقیانوس ایده هم پایین و پایین‌تر می‌آمد. ترس سراسر وجود نیکو را فرا گرفته بود و قلبش تندتند می‌‌‌زد و هم‌چنان اقیانوس بالاتر می‌آمد. فقط لحظه‌ای که ایده کاملاً روی ذهنش سوار شد، یا به‌قول امروزی‌ها نصب شد، نیکو اندکی احساس آرامش کرد و توانست بر ترسش غلبه کند. اما ناگهان تکه‌هایی از آسمان کنده شدند و زمان کوتاهی آن بالا لق‌لق خوردند و بعد با شتاب به‌سمتِ شمن فرو می‌افتادند. نیکو احساس کرد اگر فریاد بزند تکه‌های آسمان فرار می‌‌‌کنند. تا آن‌جا که می‌توانست و می‌شد فریادی بلند زد و با همان فریاد به‌هوش آمد. تمام تنش خیس عرق بود و قلبش به‌تندی می‌‌‌زد.

ادامه...

مشخصات کتاب گذرگاه پرندگان

بخشی از کتاب گذرگاه پرندگان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

گویا قرار بوده این سه گانه روایتی از یک آرمانشهر رو که نه در معنای مرسوم اون، که آرمانشهری از گونه آرمانشهرهای فراروانی رو در قالب شیوه غیرکلاسیک داستان گویی و به شکلی نوآورانه روایت کنه. منتهی مراتب، نتیجه نهایی کار ملغمه‌ای پرآشوب دراومده که این حس رو به خواننده می‌ده که فکر و ایده نویسنده خیلی سریع‌تر از قلم دستش حرکت می‌کرده، و نویسنده عملا توانایی پروراندن ایده‌اش رو نداشته و در نهایت خامی کتاب، ایده و حرکتی جسورانه را که می‌تونسته موفق و دلنشین باشه، ابتر باقی گذاشته و باعث تأسف شده.
در ۶ ماه پیش توسط محمد حاج زمان ( | )