فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی چگونه دیگران را روانشناسی کنیم کتاب صوتی

کتاب صوتی چگونه دیگران را روانشناسی کنیم

نسخه الکترونیک کتاب صوتی چگونه دیگران را روانشناسی کنیم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی چگونه دیگران را روانشناسی کنیم

روان‌شناسی، دانش مربوط به روح و جان است. به زبانی ساده می‌توان گفت که روان‌شناسی، بررسی و مطالعه پدیده‌های ذهنی از هر گونه را در بر می‌گیرد و دانسته‌های خودآگاه و ناخودآگاه ذهن را مورد پژوهش قرار می‌دهد. یکی از اساتید روان‌شناسی فرانسه در این باره اظهار داشته است: روانشناسی پدیده‌ای است همگانی که به طور مطلق به هر موضوعی دست می‌یازد و در هر موردی می‌توان نشانه‌هایی از آن را بازیافت». روانشناسی تمام رفتارهای درونی و بیرونی انسان را مدنظر قرار می‌دهد و انگیزه‌های درونی و بیرونی این رفتارها را بررسی می‌کند». این کتاب به شما می‌‌‌‌‌آموزد: - شخصیت افراد را بهتر بشناسید. - از عصبانیت بی‌‌‌‌‌مورد دیگران پیشگیری کنید. - چه شخصیتی را برای دوستی انتخاب کنید. - همسر مناسبی برای ازدواج برگزینید.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی چگونه دیگران را روانشناسی کنیم

من این کتاب رو چندین سال پیش خوندم. برای کسایی که به روانشناسی علاقه دارن کتاب خوبیه. ساده و روان هست. اصطلاحات پیچیده هم نداره. و در کل راجب تیپ‌های شخصیتی مختلف و ویژگی‌هاشون صحبت می‌کنه؛ مثل افراد لوده، مازوخیست، سادیست، درون‌گرا‌، برون‌گرا و...
در 3 ماه پیش توسط آنید ا.م
دررابطه باتیپ شخصیتی مختلف توضیح داده ولی خیلی خلاصه است.
در 3 ماه پیش توسط نوشاد نراقی
دوستان اگه کسی کتاب رو خونده لطفا نظرتون راجب راوی بنویسید.ممنون
در 3 ماه پیش توسط moh...889