فیدیبو نماینده قانونی شادن پژواک و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی کلمات شما به واقعیت تبدیل می‌شوند کتاب صوتی

کتاب صوتی کلمات شما به واقعیت تبدیل می‌شوند

نسخه الکترونیک کتاب صوتی کلمات شما به واقعیت تبدیل می‌شوند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی کلمات شما به واقعیت تبدیل می‌شوند

کلمات چگونه واقعیت وجودی شما را شکل می‌‌دهند شما با فکرهایتان به دام نمی‌افتید، فکر منفی برای همه ما رخ می‌دهد اما زمانی‌که آن‌ها را به زبان می‌آورید است که به آن‌ها زندگی می‌دهید، و آنها به واقعیت تبدیل می‌شوند. ما با کلماتمان می‌توانیم زندگی خود را مورد رحمت قرار داده یا خود را مورد نفرین قرار دهیم. زندگی خود را پر رحمت کنید، چیزهای خوب برای خودتان پیشگویی کنید. شما باید سلامتی را پیشگویی کنید، زندگی طولانی و مفید را پیشگویی کنید، کلمات شما به واقعیت زندگی شما تبدیل می‌شود. از این به بعد خود را سلامت، قوی، با استعداد، زیبا، جوان بنامید. هر روز صبح قبل از ترک خانه به آینه نگاه کنید و این کلمات را به خودتان بگویید. شجاعت داشته باشید که آن‌چه در رویا آرزو دارید را به سوی خود بخوانید، آن چیزهایی که مورد باور شما است، از کلام خود برای رسیدن زندگی موفق و شاد استفاده کنید.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی کلمات شما به واقعیت تبدیل می‌شوند

عالیه و جملاتش به یاد ادم می مونه. به نظرم خیلی خوبه که به جای گوش دادن به موزیک‌های غمگین که سطح انرژیمون رو پایین میارن به این کتاب های صوتی گوش بدیم. تو ماشین، تو صف انتظار و هر جایی که نمی‌تونیم کتاب بخونیم.
در 4 ماه پیش توسط baahaar r
عمیقا به این جمله "کلمات تبدیل به واقعیت میشن" اعتقاد دارم
در 5 ماه پیش توسط soheila sh