فیدیبو نماینده قانونی شادن پژواک و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی زندگی بدون وابستگی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی زندگی بدون وابستگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی زندگی بدون وابستگی

به دیگران اتکاء نکنید تا رحمت خداوند در زندگی شما افزایش یابد

این اصل را یاد بگیرید که به دیگران تکیه نکنید، و برای دلگرمی، تایید، ارزش و اعتبار سراغ خدا بروید.
شما نمی‌توانید به همسر ، والدین، مربی، معلم و به فرزند خود متکی باشید، آن‌ها شاید خیلی شما را دوست داشته باشند، اما هیچ‌کس نیست که بتواند تمام نیاز‌های شما را برآورده سازد، فقط خداوند است که می‌تواند نیازهای شما را برآورده کند.اگر چشم شما فقط به مردم باشد، نهایتا سرخورده و دلخور می‌شوید، از آن‌ها متنفر می‌شوید و استرس می گیرید.
خداوند برای تمام آن بی‌انصافی‌هایی که برایتان رخ‌ داده دو برابر جبران خواهد کرد، دیگر از مردم انتظار نداشته باشید چیزی را برایتان جبران کنند، دیگر سعی نکنید کسی را مجبور به عذرخواهی کنید و یا قبول کنند اشتباه کرده‌اند و به شما چیزی را بدهند که خودشان هم ندارند، اگر سراغ خدا بروید، او برایتان کاری می‌کند که از حالا به بعد زندگیتان چنان پربرکت‌ و رضایت‌بخش‌ باشد که دیگر حتی فکر گذشته را هم نکنید.

ادامه...
  • ناشر شادن پژواک
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 23.21 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی زندگی بدون وابستگی

من با خواندن این کتاب آرامش عجیبی در رفتار و توقع از دیگران پیدا کردم . این جمله که از دیگران توقع نداشته باشید چیزی را که خودشان ندارند به شما بدهند را باید با طلا نوشت و همیشه جلوی چشمتان قرار دهید . صدای راوی بسیار گیرا و پرانرژی است
در 5 روز پیش توسط