دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۵۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی رهایی از افکار محدود کننده کتاب صوتی

کتاب صوتی رهایی از افکار محدود کننده

نسخه الکترونیک کتاب صوتی رهایی از افکار محدود کننده به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

معرفی کامل کتاب صوتی رهایی از افکار محدود کننده را رایگان بشنوید

نسخه نمونه کتاب صوتی رهایی از افکار محدود کننده را رایگان بشنوید

نقد و بررسی کتاب صوتی رهایی از افکار محدود کننده

باورها و افکار ما هستند که زندگی‌مان را می‎سازند یا همان جمله‌ی معروف که می‌گوید «شما  همان چيزی می‌شويد که درباره آن بيشتر فکر می‌کنيد». پس اگر افکار شکل محدودکننده پیدا کنند و بارها و بارها به شکل منفی سراغ ما بیایند که مثلا نمی‌توانی این کار را انجام دهی. پول و هزینه‌ی آن کار زیاد است یا نفوذ و قدرت دیگران را نداری و از این قبیل فکرها، بهتر است فکری کنیم و تصمیم بگیریم که با آن‌ها مبارزه کنیم و خودمان را از شر افکار پوچی که باعث محدودیت و درجا زدن ما می‌شوند رها کنیم. فراموش نکنیم که افکار منفی همیشه در گوشه‌ای از ذهن ما کمین کرده است تا در وقت لازم ظاهر شود و همه‌ی روز ما را خراب کند اما اگر یاد بگیریم که نگاهمان را به معنای واقعی کلمه به همه چیز عوض کنیم و نگرش مثبت را ملکه‌ی ذهن خود کنیم، آرامش و زندگی سالمی خواهیم داشت.

جول اوستین در کتاب صوتی رهایی از افکار محدود کننده راهکارهایی ارائه می‌دهد که به داشتن زندگی پر از آرامش و ایمان قلبی کمک زیادی می‌کند.

درباره کتاب صوتی رهایی از افکار محدود کننده می‌شنویم

کتاب صوتی رهایی از افکار محدود کننده مجموعه‌ای از 6 فایل صوتی از سخنرانی‌های جول اوستین است که در آن‌ها به مخاطبان خود گفته است که چطور می‌توان از افکار منفی و پوچ رها شد و به راحتی اعتماد به نفس خود را پیدا کرد. نویسنده در این کتاب توضیح می‌دهد که «اگر خودتان چیزی را از بین نبرید، آن چیز نهایتاً شما را از بین می‌برد، اگر آن رفتار بد را از بین نبرید، نهایتاً شما را از بین می‌برد، اگر عصبانیت، اعتیاد، افسوس خوردن را متوقف نکنید، این‌ها نمی‌گذارند شما به سرنوشت خودتان دست پیدا کنید».

زمان کل این کتاب صوتی 24 دقیقه است و انتشارات شادن پژواک آن را با صدای «مهبد قناعت پیشه» در سال 1396 منتشر کرده است. این کتاب صوتی به شنوندگان امکان می‌دهد تا در زمان کمتر و دفعات بیشتر از محتوا و راهکارهای جول اوستین برای رسیدن به آرامش و ذهنی آرام استفاده کنند.

کتاب صوتی رهایی از افکار محدود کننده مناسب چه کسانی است

هر فردی با توجه به جایگاه اجتماعی که دارد؛ فرزند، مادر، پدر، همسر، خواهر، برادر، معلم و ... ممکن است دچار اضطراب، استرس، نگرانی و ترس‌ها و وسواس‌های بی دلیل داشته باشد که همیشه مانع و یا محدود کننده آرامش و خوش‌حالی او شود. در واقع این افکار ممکن است حتی برای عده‌ای باعث نابودی و شکست شود. برای شنیدن این کتاب صوتی سن و سال خاصی مد نظر نیست چون از زمانی که افکار منفی و ناپسند وارد ذهن شوند برای غلبه بر آن‌ها نیاز به روش‌ها و راهکارهای کاربردی است و چه کسی قابل اعتمادتر از کسی که حرفه‌اش روانشناسی خودیاری است. جول اوستین به همه‌ی افراد جامعه، چه دانش‌آموزانی که افکار منفی مانع شده تا به مدارج موفقیت‌های تحصیلی خود برسند تا افراد سالمند یا جوانی که مدام به زمین و زمان غر می‌زنند که هیچ کاری شدنی نیست، می‌گوید که چطور می‌توان مثبت اندیش بود و روحیه‌ی خود را تقویت کرد تا زیبایی‌ها و حال خوب زندگی را درک کرد.

در بخشی از کتاب صوتی رهایی از افکار محدود کننده می‌شنویم

خانواده شما، دوست‌هایتان، همسایه‌هایتان هیچ‌کدام نمی‌دانند که چه چیزی در وجود شما است. آن‌ها نمی‌توانند جلوی بالا رفتن شمارا بگیرند. البته آن آدم‌ها آدم‌های خوبی هستند، بی‌ریا هستند؛ اما دید آن‌ها محدود است. خودتان را گرفتار دام آن‌ها نکنید. خداوند خواسته که شما یک سامسون باشید که مردم خودتان را آزاد کنید تا شرایط جدید بهتری را برای خانواده‌تان ایجاد کنید. تا زنجیرهایی که شمارا عقب نگه‌داشته ‌است را پاره کنید. گاهی اوقات این دشمن نیست که ما را محدود کرده، دوست‌های ما هستند که دست و پای ما را بسته‌اند. شاید همه‌ی آدم‌های نزدیک شما کاملاً طرف شما نباشند. ممکن است حرف‌های ناامیدکننده‌ای بزنند. همی جایی که هستی بمان، افسردگی توی این خانواده ارثیه، پدرت ورشکست شده، پدربزرگتم همین‌طور، تو هم ورشکست می‌شوی.
این آدم‌ها می‌خواهند دست و پای شمارا ببندند. آیا می‌خواهید این نقص را بپذیرید و در وضعیت متوسط باقی بمانید؟ یا این‌که می‌خواهید بگویید: نه من بهتر از این حرف‌ها هستم. من میدانم قدرتی در درونم وجود دارد که بزرگ‌تر از هر نیرویی است که بخواهد منو اسیر کند. زمانی که خداوند از روح خودش در وجود شما دمید سرنوشتتان را این‌طور رقم زد که در دنیا تأثیرتان مثبت باشد. امروز می‌خواهم راجع به رهایی از دست دشمن با شما صحبت کنم. در زندگی همه ما چیزهایی هستند که می‌آیند جلوی ما را بگیرند تا نگزارند به سرنوشت خودمان دست پیدا کنیم. بیشتر آنچه ما در برابرشان تقلا می‌کنیم با ما شروع نشده بلکه به ما ارث رسیده. چیزهایی مثل افسردگی، اعتیاد، عصبانیت، طلاق. تحقیقات نشان داده است که این‌ها ممکن است نسل‌ها و نسل‌ها به ارث رسیده باشند. اگر مادر شما افسرده بوده احتمال خیلی زیادی وجود دارد که خودتان هم گرفتار افسردگی باشید. اگر پدرتان الکلی بوده، مشکلات عصبی داشته، به زن خودش وفادار نبوده این خصلت‌ها می‌تواند بر روی شما هم اثر بگزارد. مثل خانمی که معتاد است وقتی فرزندی را به دنیا بیاورد این بچه ممکن است همان اعتیادی را داشته باشد که مادرش دارد. این گناه بچه نیست، زندگی او این‌چنین شده، خبر خوب این است که راهی وجود دارد که این روند را متوقف می‌کند. آنچه به گرفتاری شما تبدیل‌شده شاید با خود شما شروع نشده باشد اما می‌تواند با شما متوقف بشود. خداوند می‌خواهد شمارا از این دشمنان رهایی ببخشد.

درباره جول اوستین؛ سخنران و نویسنده‌ی انگیزشی

جول اوستین سخنران و مبلغ انگیزشی است که راه آرامش و ایمان درونی را پیدا کرده است و سال‌هاست آن را در سخنرانی‌هایش در رادیو و تلوزیون و سمینارها به مردم جهان نشان می‌دهد. کتاب‌های جول اوستین همیشه در صدر پرفروش‌های حوزه روانشناسی قرار داشته و میلیون‌ها نسخه از آن در سراسر جهان فروخته و به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند. سخنان اوستین و کتاب‌های او در سراسر جهان باعث شد تا او به عنوان فردی تاثیرگذار و الهام‌بخش شهرت پیدا کند و در زندگی خیلی از افرادی که از نزدیک هم با آن‌ها در ارتباط نیست نقش داشته باشد.

اوستین در سال 1963 در ایالت تگزاس امریکا به دنیا آمد و بعد از مرگ پدرش به عنوان کشیش ارشد در کلیسا سخنرانی‌های خود را شروع کرد. جمعیتی که ابتدا مخاطب او بودند تنها افرادی بودند که برای دعا و نیایش به کلیسا می‌آمدند اما رفته رفته مخاطبان او به چند هزار نفر هم رسید. تا جایی که ویدیوهای او در دنیای مجازی بیش از 20 میلیون بازدیدکننده دارد.

اوستین در سخنرانی‌های خود از موضوعاتی صحبت می‌کند که برای همه‌ی مردم جامعه قابل‌درک است و به نوعی همه‌ی مردم با این مشکلات سروکار داشته‌اند. مشکلاتی مثل تکبر، ترس یا وسواس فکری و صدها موضوع دیگر. تأثیرگذاری و جذابیت لحن و گفتار اوستین به شکلی است که بسیاری از مخاطبانش در سراسر جهان او را خوش برخورد می‌دانند.

این که می‌گویند هر آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند مصداق واقعی درباره‌ی سخنان و نوشته‌های اوستین است. او خود اول از همه حرف‌هایش را باور کرده و به آن‌ها عمل می‌کند. او از عشق و برکت و رحمت حرف می‌زند و سعی می‌کند به مردم بگوید که با قدرت عشق و نگرش مثبت می‌توان به آرامش رسید. به همین دلیل کتاب‌ها و سخنرانی‌های انگیزشی اوستین در طول یک ماه بیش از 20 میلیون بیننده در اینترنت دارد و کتاب‌های او در ۱۰۰ کشور مختلف در سراسر دنیا ترجمه شده‌اند. جول اوستین در سال ۲۰۰۶ جزو فهرست ۱۰ فرد تاثیرگذار جهان بود. او تا به حال بیش از هفت کتاب نوشته که تمامی آن‌ها در حوزه روانشناسی و خودیاری است. نکته قابل توجه درباره‌ی کتاب‌های او این است که بعضی از این کتاب‌ها بیش‌تر از ۲۰۰ هفته در صدر بهترین کتاب‌های نیویورک تایمز بوده‌اند که این در نوع خود بی‌نظیر است.

از جول اوستین کتاب‌های صوتی «چگونه استعداد خود را کشف کنیم؟»، «قدرت ایمان»، «خواستن توانستن است»، «چگونه از بیمار به پزشک تبدیل شویم؟»، «کامل شدن»، «فراتر از محدودیت»، «شما برای زندگی در محدودیت خلق نشده‌اید»، «شما کاملا مجهزید شما بصورت کامل و هدفمند خلق شده‌اید»، «فراوانی نعمت‌ها»، «آمادگی در مسیر رسیدن به هدف»، «شما برای من اهمیتی ندارید» و «چگونه احساس خوبی داشته باشیم» در فیدیبو برای خرید و دانلود قرار دارد.

مشخصات کتاب صوتی رهایی از افکار محدود کننده

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی رهایی از افکار محدود کننده

جول اوستین رو خیلی دوست دارم واین فرد انگار بمب انرژی مثبته عالیه چقدرمثبت اندیشی وغرنزدن تو موفقیت تاثیر داره
در ۴ سال پیش توسط hos...791 ( | )
صدای پر انرژی آقای قناعت پیشه و متن انرژی بخش کتاب موجب تاثیر گذاری مثبت در زندگی شما می شود توصیه می کنم به منظور تقویت روحیه و ارتباط با ذات الهی حتما این کتاب را بخرید
در ۴ سال پیش توسط پریسا ( | )
تقریبا کتاب خوبی بود.اما به تنهایی کافی نیست.به قول یکی از کامنتا بیشتر "شبیه مقدمه یک کتاب بود" و راهکار خاصی نداد.چون ماها تقریبا همه میدونیم که اگه تو وضعیت بدی هستیم، نباید تو اون وضعیت بمونیم...این کتاب هم از نظر انگیزشی خوب بود و میگفت از وضعیتی که توش قرار دارید،بیرون بیاید، اما نگفت چطوری!
در ۳ سال پیش توسط marziyeh mdk ( | )
خوندن کتابهای جول به من خیلی انرژی میده
در ۳ سال پیش توسط samira kmpr ( | )
راویش واقعا عالی بی نظیر ?????
در ۳ سال پیش توسط فاطمه باوندپور ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • ۵
  • ..
  • ۱۷
  • ۱۸
  • بعدی ›
  • آخرین ››