فیدیبو نماینده قانونی منتشران اندیشه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب پیشی در چنگ طوفان

کتاب پیشی در چنگ طوفان

نسخه الکترونیک کتاب پیشی در چنگ طوفان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب پیشی در چنگ طوفان

پیشیِ قصه ما تک و تنها و غمگین بود. آخه همین دیروز بود که یک جایی خیلی خیلی دور از ساحل جزایر آندِمِن و نیکوبار، میان یک دسته سفره ماهی بود؛ یک عالمه ماهی می-خوردند و شکمی از عزا در می‌آوردند. چقدر توی آن آب‌های زلال و زیبای اقیانوس هند، شلپ شلوپ از آب بیرون می‌پریدند و دوباره خود را توی آب می‌انداختند. وقتی پیشی یک کشتی جلوی خودش دید، شیرجه زد توی آب. دوستانش پراکنده شدند. پیشی باله‌های پهن و پرده‌مانند و خیلی بزرگش را تلپ و تلوپ توی آب می‌زد و سعی می‌کرد خودش را به جای امنی برساند.

ادامه...
  • ناشر منتشران اندیشه
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 0.51 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۱ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب پیشی در چنگ طوفان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:پیشیِ قصه ما تک و تنها و غمگین بود. آخه همین دیروز بود که یک جایی خیلی خیلی دور از ساحل جزایر آندِمِن و نیکوبار، میان یک دسته سفره ماهی بود؛ یک عالمه ماهی می-خوردند و شکمی از عزا در می آوردند.چقدر توی آن آب های زلال و زیبای اقیانوس هند، شلپ شلوپ از آب بیرون می پریدند و دوباره خود را توی آب می انداختند. وقتی پیشی یک کشتی جلوی خودش دید، شیرجه زد توی آب. دوستانش پراکنده شدند. پیشی باله های پهن و پرده مانند و خیلی بزرگش را تلپ و تلوپ توی آب می زد و سعی می کرد خودش را به جای امنی برساند.یکباره برق بزرگی آسمان را نورانی کرد و صدای آسمان غرنبه بعد از آن شنیده شد. پیشی گیج و سرگردان بود. اقیانوس جلوی چشم هایش تیره و تار شد. موج خیلی بزرگی غلتید و بالا آمد و پیشی را با خود زیر کشتی کشاند. وای! شکم پیشی زخمی شده بود.پیشی می دانست باید چکار کند. باید دوستانش را پیدا می کرد. اما اول باید زخم شکمش را درمان می کرد. برای همین تا آنجایی که می توانست با سرعت به سمت ساحل شنا کرد.نظرات کاربران درباره کتاب پیشی در چنگ طوفان