Loading

چند لحظه ...
کتاب استنفورد ٩۸  ...ضدواقع‌گرایی اخلاقی

کتاب استنفورد ٩۸ ...ضدواقع‌گرایی اخلاقی

نسخه الکترونیک کتاب استنفورد ٩۸ ...ضدواقع‌گرایی اخلاقی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۳,۷۵۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب استنفورد ٩۸ ...ضدواقع‌گرایی اخلاقی

بسیاری از علاقه‌مندان به فلسفه در ایران که با فضای مجازی بیگانه نیستند نام دانشنامه فلسفه استنفورد را شنیده‌اند و چه بسا از این مجموعه کم نظیر بهره هم برده‌ باشند. این دانشنامه حاصل طرحی است که اجرای آن در سال ۱۹۹۵ در دانشگاه استنفورد آغاز شد و همچنان ادامه دارد. این مجموعه از مدخل‌های مناسبی برای ورود به گستره‌های متنوع فلسفی برخوردار است و کسی که می‌خواهد برای اولین بار با مسأله یا مبحثی در فلسفه آشنا شود، یکی از گزینه‌های راهگشایی که پیش ‌رو دارد این است که ابتدا به سراغ مدخل یا مدخل‌های مربوط به آن در این دانشنامه برود. شاید انتظار داشته باشیم که مدخل «ضدواقع‌گرایی اخلاقی» تنها حاوی ارجاعاتی به مدخل‌هایی دیگر در همین دانشنامه باشد و همین برایش کفایت کند. ممکن بود این مدخل [صرفا] حاوی ارجاعی به «واقع‌گرایی اخلاقی» باشد و بر نقیض دیدگاهی که در آن‌جا توصیف شده است تصریح کند؛ یا ممکن بود [صرفا] ارجاعاتی به مدخل‌های«ضدواقع‌گرایی» و «اخلاق» داشته باشد و بر عطف مطالب مندرج در آن‌ها تصریح کند [ بی‌آن‌که حاوی چیزی بیش از این باشد]. این‌که هیچ‌یک از این رویکردها کافی نیست ــ و از آن جالب‌تر، این‌که این دو رویه به نتایج اساساً نایکسانی می‌انجامند ــ نشان‌دهنده ماهیت بحث‌انگیز و نامعلوم این مبحث است.

ادامه...

مشخصات کتاب استنفورد ٩۸ ...ضدواقع‌گرایی اخلاقی

بخشی از کتاب استنفورد ٩۸ ...ضدواقع‌گرایی اخلاقی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب استنفورد ٩۸ ...ضدواقع‌گرایی اخلاقی