پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب در باب هنر و جنگ و ترور

کتاب در باب هنر و جنگ و ترور

نسخه الکترونیک کتاب در باب هنر و جنگ و ترور به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب در باب هنر و جنگ و ترور

کتاب حاضر مجموعه‌ای است از آثار منتشر شده و منتشر نشده. فصل ۱ و۲ تاکنون در جایی منتشر نشده‌اند. فصل ۳ نخستین‌بار در قالب متن سخنرانی افتتاحیه‌ی دانشگاه ناتینگهام نوشته شد؛ خلاصه‌ای از این فصل در نشریه‌ی ایندیپندنت، و نسخه‌ی کوتاه‌شده‌ی آن در مجله‌ی تحقیقات فرهنگ منتشر شده است. نسخه‌ای از فصل ۴ پیش‌تر در مجله‌ی مطالعات استراتژیک و در یکی از کتاب‌هایم با عنوان کیمیاگر جنگ: زندگی بزیل لیدل هارت موجود است. نسخه‌ای از فصل ۵ پیش از این در مجله‌ی آلترناتیوز و در کتابم با نام ژرژ براک: یک زندگی، و نسخه‌ای از فصل ۶ در نشریه‌ی تاریخ دیپلماتیک به چاپ رسیده است. فصل ۷ نخست در قالب پیشگفتاری برای کتاب فلد مارشال لُرد الن بروک، دفترچه‌ی خاطرات جنگ، به ویراستاری الکس دَنچف و دنیل تادمن، نوشته شد. فصل ۸ ابتدا در مجله‌ی آلترناتیوز و پس از آن در کتاب اطلاعات و حقوق بشر در عصر تروریسم جهانی به ویراستاری استیو تسنگ به چاپ رسید. فصل ۹ پیش از این به شکلی که در این کتاب آمده جایی منتشر نشده است؛ اما بخش‌هایی از آن در مجله‌ی امور بین‌الملل و در ضمیمه‌ی ادبی نشریه‌ی تایمز موجود است. نسخه‌ی کامل فصل ۱۰ در جایی چاپ نشده است؛ قسمت‌هایی از آن در کتاب ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ ، به ویراستاری بولنت گوکای و آر‌.بی‌.جِی واکر در مجله‌ی امور بین‌الملل به چاپ رسیده است.

ادامه...

مشخصات کتاب در باب هنر و جنگ و ترور

بخشی از کتاب در باب هنر و جنگ و ترور

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب در باب هنر و جنگ و ترور