دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب عکاسی،نمایی از مدرنیسم

کتاب عکاسی،نمایی از مدرنیسم

نسخه الکترونیک کتاب عکاسی،نمایی از مدرنیسم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب عکاسی،نمایی از مدرنیسم

کتاب حاضر شامل بخشی از عکس‌هایی است که در موزه‌ی هنر مدرن سانفرانسیسکو گرد آمده و تاریخچه‌ای از عکاسی قرن بیستم و پیوندش با هنر معاصر را نشان می‌دهد. گردآوری و صورتبندی آن در قالب چهار بخش فرمالیسم، سورئالیسم، اکسپرسیونیسم و پلورالیسم است و نویسنده‌ی آن، ون درن کوک، مدیر موزه‌ی عکاسی، یکی از استادان و نویسندگان تأثیرگذار در این عرصه است که در حوزه‌ی عملی عکاسی نیز فعالیت داشته است. به اعتقاد وی عکاسی از آغاز به طور انفکاک‌ناپذیری به هنر مدرن متصل بوده است. او در جایی نوشته «عکاسی گاهی راهبری و گاهی پیروی کرده ولی به هر صورت بخشی از هنر مدرن بوده است». ون درن کوک در ۱۱ ژولای ۲۰۰۴ در آلبیوکرکی نیومکزیکو درگذشت. کتاب حاضر بیش از آنکه کارکرد تاریخ‌نگاری داشته باشد، در شکل‌دهی بینش عکاسی و کاربرد عکاسی همچون یک مؤلفه قابل تأمل است، به ویژه آنکه تفاوت نگاه نویسنده با نگاه رایج به عکاسان، جالب توجه است. دانشجویان رشته‌ی عکاسی و دیگر علاقه‌مندان این حوزه مخاطبان اصلی کتاباند؛ و مقدمه‌ی بلند آن، حاوی نکات بسیار خواندنی است.

ادامه...

مشخصات کتاب عکاسی،نمایی از مدرنیسم

بخشی از کتاب عکاسی،نمایی از مدرنیسم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب عکاسی،نمایی از مدرنیسم