فیدیبو نماینده قانونی مجمع علمی و فرهنگی مجد و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی مصاحبه علمی و آزمون تشریحی قضاوت

کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی مصاحبه علمی و آزمون تشریحی قضاوت

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱۴,۴۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی مصاحبه علمی و آزمون تشریحی قضاوت

به منظور انجام مصاحبه علمی پذیرفته شدگان، ابتدا شیوه نامه انجام مصاحبه تدوین و پس از مذاکرات لازم به تصویب رسید. بر مبنای این شیوه نامه مقرر گردید، تعداد ده کمیته تشخیص صلاحیت علمی تشکیل تا در مدت زمان مناسب مصاحبه بیش از هزارنفر پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی ممکن شود. در اجرای این مقرره، کمیته‌های تشخیص صلاحیت علمی با عضویت سه نفر از قضات یا اساتید عالی رتبه دانشگاهی تشکیل گردید به نحوی که با لحاظ تخصص هر یک از اعضاء، کمیته از مهارت پرسش در امور جزایی، مدنی و فقهی بهره‌مند باشد. با توجه به اینکه بر اساس مقررات شیوه نامه، مقرر شده بود پرسش‌ها و پاسخ‌های مصاحبه مکتوب شود، با خاتمه یافتن مصاحبه‌ها، تدبیر بر آن شد که پرسش‌ها از صورت جلسات تنظیمی استخراج، دسته بندی، تدوین و منتشر شود. در همین ارتباط مجموع سؤالات مصاحبه ها از متن صورتجلسات استخراج و در چند دسته فرعی تنظیم گردید. این دسته‌های فرعی عبارتند از: آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری، حقوق جزای عمومی، حقوق جزای اختصاصی، آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی، حقوق مدنی، حقوق تجارت. با توجه به اهمیت مطالعه سؤالات و پاسخ های مصاحبه علمی و آزمون‌های تشریحی قضاوت سال‌های قبل در فرایند آزمون تشریحی و مصاحبه شفاهی آزمون قضاوت، بر آن شدیم که سؤالات مصاحبه علمی و آزمون تشریحی قضاوت سال‌های قبل (که این سئوالات، اخیرا توسط معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه منتشر شده است) در قالب کتابی مستند به نظرات و آراء صاحب نظران علم حقوق و مطابق جدیدترین قوانین، مقررات و آراء (از جمله قانون جدید مجازات اسلامی، مصوب ۱۳۹۲، قانون جدید آیین دادرسی کیفری، مصوب ۱۳۹۲، قانون جدید حمایت خانواده ۱۳۹۱، جدید ترین آراء و نظرات مشورتی و...) را پاسخ گفته و به جامعه حقوقی کشور ارائه نماییم.

ادامه...

بخشی از کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی مصاحبه علمی و آزمون تشریحی قضاوت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

لطفاً آپدیت کنید پاسخ ها بر خلاف توضیح کتاب بر اساس قانون قدیم است.
در 4 ماه پیش توسط سعید ستوده
سلام.چرا آخرین نسخه رو‌ندارین؟؟
در 5 ماه پیش توسط Hadi farivarrad
این که آپدیت نشده و قدیمیه
در 3 هفته پیش توسط
سلام من کتاب رو خریدم ولی نمیدونم چطوری باز میشه
در 3 ماه پیش توسط رقیه پروین زاده
سلام. تازه خریداری کردم، خوشبختانه آپدیت شده.
در 4 هفته پیش توسط joo...ist
سلام و درود این کتاب مجموعه بسیار مفیدی هست برای داوطلبان مصاحبه علمی قصاوت که در مدت اندکی میبایست مطالب بسیاری را در ذهن دسته بندی کرده لیکن اگر مولفان این کتاب ارزشمند این کتاب را بروز کرده دیگر جای هیچ حرفی برای این کتاب ارزشمند نیست. سپاس
در 1 ماه پیش توسط محدثه نجف زاده