پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب جنگ ويتنام

کتاب جنگ ويتنام
مجموعه تاریخ ۴۸

نسخه الکترونیک کتاب جنگ ويتنام به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب جنگ ويتنام

مجموعه تاریخ جهان می‌کوشد چشم‌اندازی گسترده و ژرف از سیر تاریخ عرضه کند. این مجموعه با ارائه زمینه‌های فرهنگی رخدادهای تاریخی، خواننده را مجذوب خود می‌سازد. مجموعه تاریخ جهان اندیشه‌های سیاسی، فرهنگی و فلسفی تاثیرگذار را در گذر مشعل تمدن از بین‌النهرین و مصرباستان به یونان، روم، اروپای قرون وسطی و دیگر تمدن‌های جهانی تا روزگار ما پی می‌گیرد. این مجموعه نه تنها برای آشنایی خوانندگان با مبانی تاربخ تدوین شده است، بلکه همچنین در پی آگاه ساختن آن‌ها از این واقعیت است که زندگیشان بخشی از سرگذشت کلی انسان هاست. هر جلد از این مجموعه برداشتی جامع و روشن از یک دوره مهم تاریخی را به خواننده ارائه می‌دهد.

ادامه...

مشخصات کتاب جنگ ويتنام

بخشی از کتاب جنگ ويتنام

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب جنگ ويتنام

من این کتاب رو از همینجا خریداری و دانلود کردم و خوندم ولی متاسفانه اینجا کتاب کامل نیست و پر از اشتباه و صفحات ناقص هستند ، به عنوان مثال صفحه ۲۰۴ متن ناقص است و سطر بعدی یه چیز دیگه ای داره میگه... از خریداری و دانلودش خیلی پشیمان هستم.
در ۲ سال پیش توسط حمید مردانی ( | )
من کتاب رو خریدم رو تلفنم بود هروقت میخواستم میخوندم ولی تلفنم گم شد حالا هرکارمیکنم دوباره از سایتتون بخرم میگه قبلا خریداری شده و فقط اجازه خوندن میده ولی من جاهایی میرم که اینترنت نیست میخوام خودکتاب رو داشته باشم لطفا کاری کنید بتونم دوبلره یا بخرم ویا دانلود کنم.ممنون
در ۲ سال پیش توسط مینو خادمی ( | )
به خواندن کتب انتشارات ققنوس شک نکنید.. کتاب واسه بنده که فقط اسم جنگ ویتنام در فیلمها میشنیدم و میدیدم،، بسیار مفید و کامل بود..
در ۲ سال پیش توسط مهدی میرانی ( | )