پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب پیامبر اعظم ۱۹

کتاب پیامبر اعظم ۱۹
پادشاه فقر

نسخه الکترونیک کتاب پیامبر اعظم ۱۹ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب پیامبر اعظم ۱۹

می‌فرمود این دین اسلام شریعتی سهل‌گیر و بخشاینده، آسان‌پذیر و در گذرنده است (سمحه و سهله است). هیچ قومی دین را شدید و پر تعصب نمی‌گیرند مگر آن‌که بر آنان چیره می‌شود و از راه به در افتاده از افراط به تفریط و گمراهی می‌گرایند. همانا ای مسؤولان آسان گیرید و سخت نباشد. بشارت دهید و دوری نیافرینید... زیرا این دین من دین بشارت و رحمت و نه دین وحشت و نفرت است... در عبادت افراط نکنید و بدانید هر کس همه روزهای سال را روزه بگیرد، هیچ روزه‌ای نگرفته است... مردی از انصار نزدش آمد و گفت پیامبرا من زیاد گناه می‌کنم (خود را «مقرافٌ للذنوب» معرفی کرد و از محتوای لغت، چنین بر می‌آید که چنین تعبیری اغلب برای گناهان جنسی به کار می‌رود) پیامبر فرمود در درگاه پروردگار بخشایشگر خود توبه کن. گفت یا رسول الله توبه می‌کنم و باز گناه می‌کنم. فرمود باز هم توبه کن. گفت درین صورت گناهانم بسی زیاد است. پیامبر فرمود امّا عفو و بخشایش خداوند نیز از گناهان تو زیادتر و بیشتر است. بر گناهکاران می‌بخشود و تا آن جا که سهل‌گیری و بخشایش نامتناهی الهی اجازه‌اش می‌داد می‌کوشید از کیفر خاطیان بگذرد، به توبه‌شان وا دارد و اجرا حدود و تعزیرات را با جواز رحمت حق به آسان‌گیری برگزار کند.

ادامه...

مشخصات کتاب پیامبر اعظم ۱۹

بخشی از کتاب پیامبر اعظم ۱۹

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب پیامبر اعظم ۱۹