پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب مجموعه قوانین و مقررات شرکت دانش‌بنیان با آخرین اصلاحات

کتاب مجموعه قوانین و مقررات شرکت دانش‌بنیان با آخرین اصلاحات

نسخه الکترونیک کتاب مجموعه قوانین و مقررات شرکت دانش‌بنیان با آخرین اصلاحات به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب مجموعه قوانین و مقررات شرکت دانش‌بنیان با آخرین اصلاحات

از تاریخ تصویب قانون حمایت از شرکت­های دانش­بنیان تا زمان حاضر، این شرکت­ها مواجه با کلاف سردرگم مقررات پراکنده، از هم گسیخته و بعضا متعارض در این زمینه شده­اند. این از هم گسیختگی مقررات تا آنجاست که شرکت را ناگزیر و نیازمند به حضور یک مشاور حقوقی جهت تشخیص مقررات منسوخ و معتبر از یکدیگر نموده است. تدوین مجموعه حاضر در پاسخ به نیاز شرکت­های دانش­بنیان و بی­نیاز ساختن آنها از حضور یک حقوقدان در شرکت بوده است. زیرا کلیه مقررات و قوانین مرتبط با شرکت­های دانش­بنیان مورد مطالعه قرار گرفت و هر جا اصلاحیه یا نسخی راجع به مقررات وجود داشت در قوانین، مقررات و آیین­نامه­های اصلی اعمال گردید، به نحوی که مخاطب به سادگی با آخرین اراده قانونگذار مواجه است. اگر مددی رسد مجموعه به صورت دوره­ای (حداقل سالی یکبار)، مورد بازبینی دقیق قرار می­گیرد و قوانین و مقررات آن، همگام با تغییرات و نسخ­های مقنن بروز رسانی می­شود.

ادامه...

مشخصات کتاب مجموعه قوانین و مقررات شرکت دانش‌بنیان با آخرین اصلاحات

بخشی از کتاب مجموعه قوانین و مقررات شرکت دانش‌بنیان با آخرین اصلاحات

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مجموعه قوانین و مقررات شرکت دانش‌بنیان با آخرین اصلاحات

کتاب قانون دیگه اما پیداکردن مطالب سخته تو این فرمت
در ۵ ماه پیش توسط ans...eza ( | )
خوندنش سخته ولی خب خوبه
در ۱ ماه پیش توسط ياسر دلبری ( | )