پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب مسئولیت بین‌المللی دولتها ناشی از نقض حقوق بشردوستانه در مخاصمات داخلی

کتاب مسئولیت بین‌المللی دولتها ناشی از نقض حقوق بشردوستانه در مخاصمات داخلی

نسخه الکترونیک کتاب مسئولیت بین‌المللی دولتها ناشی از نقض حقوق بشردوستانه در مخاصمات داخلی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب مسئولیت بین‌المللی دولتها ناشی از نقض حقوق بشردوستانه در مخاصمات داخلی

‌مسئولیت بین‌المللی یکی از اساسی ترین نهادهای حقوق بین‌الملل است که ارتباط تنگاتنگی با همه شاخه‌های حقوق بین‌الملل داشته و قواعد آن معمولاً جنبه عرفی دارند. ‌مسئولیت بین‌المللی دارای دو جنبه است: یکی مسئولیت حقوقی و دیگری مسئولیت کیفری. بحث مسئولیت بین‌المللی دولتها ناشی از نقض حقوق بشردوستانه که مورد مطالعه این کتاب است، در زمان وقوع مخاصمات مسلحانه مطرح می‌شود. مخاصمات مسلحانه مخاصماتی هستند که در آن طرفین درگیر، به قوای مسلح متوسل می‌شوند و دارای دو عنصر می‌باشد: اولین عنصر، طرفین مخاصمه هستند که عبارتند از دولتها و گروههای مسلح سازمان یافته و دومین عنصر، توسل طرفهای مخاصمه به قوای مسلح می‌باشد. بطور کلی مخاصمات مسلحانه دو نوع اند: مخاصمات بین‌المللی و مخاصمات داخلی یک مخاصمه مسلحانه در صورتی بین‌المللی است که میان دو یا چند کشور رخ بدهد.

ادامه...

مشخصات کتاب مسئولیت بین‌المللی دولتها ناشی از نقض حقوق بشردوستانه در مخاصمات داخلی

بخشی از کتاب مسئولیت بین‌المللی دولتها ناشی از نقض حقوق بشردوستانه در مخاصمات داخلی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مسئولیت بین‌المللی دولتها ناشی از نقض حقوق بشردوستانه در مخاصمات داخلی