پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب مبانی دفاع شخصی و حفاظت

کتاب مبانی دفاع شخصی و حفاظت
شامل تکنیک‌های چهره خوانی و شخصیت شناسی

نسخه الکترونیک کتاب مبانی دفاع شخصی و حفاظت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب مبانی دفاع شخصی و حفاظت

اگر کسی در حال تعقیب شما بود: سریعاً وارد مکانی شلوغ شوید و در کناری پناه بگیرید تا رد شما را گم کند و اگر شخص تعقیبگر خود را از شما پنهان می‌کند سعی کنید با فهماندن این قضیه که شما از وجود او با خبر هستید وی را از چرخه کسانی که در حال تعقیب شما هستند حذف کنید سپس به نزدیک ترین افسر پلیس و یا پاسگاه و یا کیوسک پلیس مراجعه کنید. اگر در دام افراد افتادید: فریاد بزنید. زیرا فریاد زدن بهترین وسیله برای کند کردن ذهن حریف و وارد کردن استرس به اوست. به خاطر داشته باشید که هر چقدر شما در یک درگیری استرس دارید بیشتر از آن مهاجم این استرس را به دوش می کشد. شما به عنوان فردی که به دفاع شخصی و فنون آشناست باید: با نفس‌های عمیق و اعتماد به نفس و تلقین اینکه شما از چیزی نمی ترسید از استرس خود بکاهید. (اعتماد به نفس این نیست که سریعاً درگیر شوید - ممکن است نتیجه عکس شود! - اعتماد به نفس یعنی شما به خود و مهارت خود ایمان دارید و می‌توانید از خود دفاع کنید)

ادامه...

مشخصات کتاب مبانی دفاع شخصی و حفاظت

بخشی از کتاب مبانی دفاع شخصی و حفاظت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مبانی دفاع شخصی و حفاظت

خوب نبود مطالب چهره شناسی ش تکراری بود تو اینترنت عین همون مطلب هست
در ۳ ماه پیش توسط 922...714 ( | )
خوبه ممنون
در ۱ سال پیش توسط 914...687 ( | )
اصلا محتوای کتاب با عنوانش یکی نیست انگار تحقیق مدرسه اس. حیف پولی که براش دادم
در ۲ سال پیش توسط محمد امیدی ( | )
کتاب نایاب رستاخیز مردگان دانلود: mj۱۲۶@
در ۲ سال پیش توسط mho...458 ( | )