دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب مرجع راهنمای کاربرد MATLAB در تحلیل اجزاء محدود فیدی‌پلاس

کتاب مرجع راهنمای کاربرد MATLAB در تحلیل اجزاء محدود
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب مرجع راهنمای کاربرد MATLAB در تحلیل اجزاء محدود به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب مرجع راهنمای کاربرد MATLAB در تحلیل اجزاء محدود

روش اجزا محدود یکی از پر کاربردترین روش‌های عددی در حل مسائل در علوم فنی و مهندسی و نیز دیگر رشته‌ها می‌باشد. این محبوبیت به علت تلاش‌های صورت گرفته توسط محققین و دانشمندان مختلف در این زمینه تحقق یافته است. از نگاهی دیگر وجود نرم‌افزارهای قدرتمندی که با این شیوه مسائل را تجزیه و تحلیل می‌نمایند، خود گواهی دیگر بر کارایی این روش می‌باشد. از سوی دیگر نرم‌افزار متلب که جز نرم‌افزارهای کاربردی در میان اکثر دانشجویان و محیط آکادمیک است، از قابلیت خوبی برای حل مسائل اجزا محدود بوده و می‌توان با از استفاده از این برنامه به حل دقیق مسائل اقدام نمود. در این میان و با توجه به محیط آکادمیک و حتی خارج از محیط دانشگاهی، همچنین نیاز دانشجویان و اساتید به وجود منبع و مرجع آموزشی، این خلا برای نویسندگان مبرهن و آشکار بود و همچنین با توجه به تجربه نویسندگان در زمان تحصیل که اساتید از دانشجویان حل مسائل را با این روش و ادغام مسائل اجزا محدود و نرم افزار متلب درخواست می‌نمودند بر این موضوع تاکید بیشتری می‌گذاشت. ین امر نویسندگان را بر آن داشت تا اقدام به تالیف کتابی جامع در این زمینه نمایند تا بتوانند این کمبود را در محیط علمی کشور برطرف نمایند. در این کتاب سعی شده موارد اساسی و پایه‌ای در زمینه اجزا محدود به بحث و چالش کشیده شود تا دانشجویان و اساتید بتوانند مسائل اجزا محدود را درک و سپس نحوه کدنویسی را در برنامه متلب آموخته و بتوانند مسائل دیگر را در این زمینه حل نمایند.

ادامه...

مشخصات کتاب مرجع راهنمای کاربرد MATLAB در تحلیل اجزاء محدود

نظرات کاربران درباره کتاب مرجع راهنمای کاربرد MATLAB در تحلیل اجزاء محدود

بسیار عالیست / سپاس
در ۴ سال پیش توسط محسن افراشته ( | )
سلام بسیاری از کدها از یک منبع انگلیسی برداشت شده است.
در ۳ سال پیش توسط saj....ms ( | )
کتاب بسیار مناسبی برای شروع کدنویسی اجزاء محدود با لستفاده از متلبه. یک دید بسیار عالی و خوب نسبت به‌کدنپیسی اجزاء محدود به‌خواننده می‌ده و کمک می‌کنه به‌خواننده درنوشتن کدهای پیشرفته‌تر.
در ۱۱ ماه پیش توسط 903...541 ( | )