پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب ايران و ظرفيت‌های فرهنگی زنان مسلمان در مالزی و اندونزی

کتاب ايران و ظرفيت‌های فرهنگی زنان مسلمان در مالزی و اندونزی

نسخه الکترونیک کتاب ايران و ظرفيت‌های فرهنگی زنان مسلمان در مالزی و اندونزی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب ايران و ظرفيت‌های فرهنگی زنان مسلمان در مالزی و اندونزی

دو کشور مالزی و اندونزی به دلیل گوناگونی اقوام و نژاد، آداب و رسوم و فرهنگ‎های مختلف، دارای ظرفیت فرهنگی متنوع است. وضعیت و فرصت‌های زنان این دو کشور نیز در مقایسه بازنان سایرکشورهای اسلامی به‌ویژه خاورمیانه، آسیای جنوبی و شمال آفریقا مناسبت‌تر است. علاوه بر این کشورهای اندونزی و به‌ویژه مالزی همزمان با آغاز فرایند توسعه‌یافتگی، از مشارکت زنان در زمینه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، بهره‌برداری کرده و موفقیت‌های بسیاری به دست آورده‌اند. براین اساس، نوشتار حاضر در قالب شرح و بررسی ظرفیت‌های فرهنگی زنان مالزی و اندونزی، پیشنهادهای اجرایی برای سیاستگذاری در امور فرهنگی زنان ارائه خواهد داد تا مسئولان، سیاستگذاران و تصمیم ‎گیرندگان این عرصه بر اساس راهکارها و سازوکارهای مطرح شده، از امکانات و زمینه‌های فرهنگی زنان کشورهای اسلامی برای رفع مشکلات و چالش‌های فرهنگی و اجتماعی آنها و همچنین برای دستیابی به اهداف فرهنگی استفاده بهینه نمایند و از این مسیر بیشترین منافع ملی را به‌دست آورند. بنابراین از مجموعه ارزش‎های فرهنگی زنان در مالزی و اندونزی مانند دین و مذهب، حجاب، هنر و ادبیات، تالیفات و نشریات، دانشمندان و نخبگان، زمینه‌های آموزشی و تربیتی، جنبه‌های ارتباطی و رسانه‌ای، فعالیت در سازمان‎ها و اتحادیه‌های فرهنگی و... می‎توان برای تبدیل چالش‎های موجود درحوزه مسایل زنان به‌فرصت و ترسیم‌الگوی تعاملی زنان با کشورهای اسلامی به‌ویژه جمهوری اسلامی ایران استفاده کرد.

ادامه...

مشخصات کتاب ايران و ظرفيت‌های فرهنگی زنان مسلمان در مالزی و اندونزی

بخشی از کتاب ايران و ظرفيت‌های فرهنگی زنان مسلمان در مالزی و اندونزی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ايران و ظرفيت‌های فرهنگی زنان مسلمان در مالزی و اندونزی