پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب استراتژی منابع انسانی

کتاب استراتژی منابع انسانی
تأثیر ابعاد ساختاری سازمان

نسخه الکترونیک کتاب استراتژی منابع انسانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب استراتژی منابع انسانی

در دنیای رقابتی امروز دستیابی به مقاصد راهبردی بدون داشتن سازمان امکان‎‌پذیر نیست. امروزه برای موفقیت در محیط‌های رقابتی بسیار متغیر، سازمان‌ها باید طرح‌ها و ساختارهایی را ارائه دهند تا اطمینان حاصل کنند که مرزهای سازمانی منعطف‌تر و با نفوذتر می‌باشند و با استراتژی‌هایشان سازگار است؛ بنابراین، در اجرای یک راهبرد به دقت تدوین شده، ساختار سازمانی اولویت عمده‌ای دارد. ساختار سازمانی چهارچوبی پایدار و با ثبات ارائه می‌کند که می‌تواند بدان وسیله به اعضای سازمانی کمک کند تا در جهت تحقق اهداف سازمان به نحو مؤثرتری گام بردارند. دستیابی به کارآیی در سازمان مستلزم رویکرد تغییر و اعمال تغییرات در ساختار سازمان‌ها متناسب با تغییرات محیطی، استراتژیکی و اندازه سازمان به صورت مستمر است. در واقع ساختار سازمانی راه یا شیوه‌ای است که به وسیله آن، فعالیت‌های سازمان، تقسیم، سازماندهی و هماهنگ می‌شوند. سازمان‌ها ساختارهایی را به وجود می‌آورند تا فعالیت‌های عوامل اجرای کار را هماهنگ و کنترل کنند.

ادامه...

مشخصات کتاب استراتژی منابع انسانی

بخشی از کتاب استراتژی منابع انسانی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب استراتژی منابع انسانی