پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب توطئه‌ی فلک سوم

کتاب توطئه‌ی فلک سوم
کاوشگری‌های دانته آلیگیری

نسخه الکترونیک کتاب توطئه‌ی فلک سوم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب توطئه‌ی فلک سوم

از پشت خاک‌ریزها، فریاد فرمان‌ها و فحش و ناسزا به گوش می‌رسید. از یک طرف، سربازها می‌دویدند که از دیوار شکاف برداشته محافظت کنند و از طرف دیگر، مردان و زنان و کودکان که هرکدام چیزی از وسایل زندگی‌شان را به دوش می‌کشیدند وحشت‌زده به دنبال راهی برای فرار می‌گشتند. دو هم‌مسلک از دیوار فرود آمدند. به قلعه‌ی از دست رفته پشت کردند و در کوچه‌پس‌کوچه‌های مرکز شهر به راه افتادند. به سرعت از میان انبوه جمعیتی که به طرف بارانداز می‌رفتند راه باز می‌کردند. به بندرگاه که رسیدند، کشتی از پشت دیوار دفاعی بندرگاه، که هنوز پابرجا بود، در افق دیدشان ظاهر شد: کشتی‌ سیاه دراز و کم‌ارتفاعی با بادبان و دو ردیف پارو. کمی به راست متمایل شده بود. ماهی‌ها دور ته‌ تیر بلندش که با پایین رفتن آب دیده می‌شد جمع شده بودند. روی بادبان سفیدی که دور دکل پیچیده بودند رگه‌های قرمزی به چشم می‌خورد: صلیب قرمزرنگ بود، نشان فرقه‌ی سن جوآنّی. روی پرچم سیاهی که انتهای کشتی تاب می‌خورد طرح یک جمجمه و دو استخوان می‌درخشید. همه‌ی خدمه‌ی کشتی، مسلح، روی عرشه ایستاده بودند و با پاروهای‌شان اراذل و اوباشی را که می‌خواستند به هر قیمتی شده به عرشه برسند می‌تاراندند. دو مرد زدند به آب‌های کم‌عمق، کسانی را که در گل و لای افتاده بودند لگدمال می‌کردند و پیش می‌رفتند. به هر زحمتی بود خودشان را رساندند پای کشتی، درست زیر مجسمه‌ی روی دماغه. چیزی نمانده بود سرنیزه‌ی یکی از خدمه تن‌شان را بخراشد. فریادهای تهدیدآمیزش را می‌شنیدند. «به خاطر خدا! نمی‌خواهیم سوار شویم! فقط این صندوقچه را بگیرید!» مرد مسن‌تر رو به خدمه فریاد می‌زد و دیگری با نیرویی که استیصال در انسان بیدار می‌کند صندوقچه را بالای سرش گرفته بود.

ادامه...

مشخصات کتاب توطئه‌ی فلک سوم

  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.14 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۸۶ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب توطئه‌ی فلک سوم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب توطئه‌ی فلک سوم

از نظر بخش جنایی جالب بود ولی محتوای کلی جالبی نداشت. بحث ها و صحبتهای طولانی و کسل کننده توش خیلی زیاده. کلا برای من خسته کننده بود
در ۵ ماه پیش توسط 914...921 ( | )
کتاب جالب بود.
در ۲ سال پیش توسط oi oi ( | )
کتاب جنایی و معمایی جذابی بود نا آخرین صفحه نفهمیدم قاتل کیه، نکته جالب تر آشنایی با شخصیت دانته و دوران قدیم ایتالیا بود. در مجموع دوسش داشتم و از خوندنش لذت بردم.
در ۲ سال پیش توسط Z S M ( | )
چه جوری میشه باور کرد کتاب سی تومنی شده پنج تومن؟؟باورم نمیشه این همه تخفیف!
در ۳ سال پیش توسط Hamideh parsa ( | )