فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آموخته و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب شخصیت‌های رنگی چهارگانه در بازاریابی چندسطحی

کتاب شخصیت‌های رنگی چهارگانه در بازاریابی چندسطحی
زبان سری بازاریابی شبکه‌ای

نسخه الکترونیک کتاب شخصیت‌های رنگی چهارگانه در بازاریابی چندسطحی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب شخصیت‌های رنگی چهارگانه در بازاریابی چندسطحی

هر بازاریاب شبکه‌ای برای دستیابی به موفقیت بایستی حداقل ۲۵ مهارت مختلف را کسب کند. در این میان، شناسایی شخصیت‌ رنگی افراد، اولین و مهم‌ترین مهارتی است که هر توزیع‌کننده‌ای باید بیاموزد. یکی از لذت‌بخش‌ترین کارها، خواندن ذهن افراد است. زمانی که بدانیم مشتریان و نیروهای بالقوه چگونه فکر می‌کنند، فروش و پشتیبانی آسان‌تر خواهد بود. این کتاب، مهارت لازم را برای خواندن ذهن افراد به ما می‌آموزد. مهارتی که می‌تواند به ایجاد روابط مؤثرتر و نتیجه‌بخش‌تر کمک کند. هر یک از مشتریان و نیرو‌های بالقوه دیدگاه و طرز فکر متفاوتی دارند. پس ما چگونه باید با آن‌ها صحبت کنیم که نظرشان جلب شود و از پیام ما لذت ببرند؟ بله، با شناسایی سریع شخصیت آن‌ها و کشف کلمات جادویی مورد علاقه‌شان. جادو وقتی اتفاق می‌افتد که ما به مهارت شناخت شخصیت‌ها و زبان‌های چهارگانه دست یابیم. بدین ترتیب دیگر دلیلی برای ناامیدی وجود ندارد. به سرعت ۴ شخصیت رنگی را به شکلی به‌یادماندنی شناسایی خواهیم کرد. می‌توانیم از شناسایی شخصیت دوستان، همکاران و اقوام خود لذت ببریم. به نظر می‌رسد که می‌توانیم در حرفه‌ی بازاریابی شبکه‌ای به عینکی جادویی مجهز شویم. عینکی برای خواندن ذهن افراد و برقراری روابط اثربخش با آن‌ها. دیگر نیازی نیست به دنبال مشتریان عالی و خاص باشیم. تنها کافی‌ست با دانستن این ۴ شخصیت رنگی و به زبان آوردن واژه‌های مناسب، مشتریان معمولی را به مشتریانی فوق‌العاده تبدیل کنیم. با استفاده‌ی طنزآلود و اغراق‌آمیز از این ۴ شخصیت رنگی می‌توان آنها را به سادگی به خاطر سپرد. زندگی جذاب‌تر خواهد بود، وقتی از عینک جادویی بهره ببریم.

ادامه...
  • ناشر انتشارات آموخته
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.55 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۰۶ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب شخصیت‌های رنگی چهارگانه در بازاریابی چندسطحی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:پیشگفتار مترجم

یکی از لذت بخش ترین کارها، خواندن ذهن افراد است. زمانی که بدانیم مشتریان و نیروهای بالقوه چگونه فکر می کنند، فروش و پشتیبانی آسان تر خواهد بود. این کتاب، مهارت لازم را برای خواندن ذهن افراد به ما می آموزد. مهارتی که می تواند به ایجاد روابط موثرتر و نتیجه بخش تر کمک کند.
هر یک از مشتریان و نیرو های بالقوه دیدگاه و طرز فکر متفاوتی دارند. پس ما چگونه باید با آن ها صحبت کنیم که نظرشان جلب شود و از پیام ما لذت ببرند؟ بله، با شناسایی سریع شخصیت آن ها و کشف کلمات جادویی مورد علاقه شان. جادو وقتی اتفاق می افتد که ما به مهارت شناخت شخصیت ها و زبان های چهارگانه دست یابیم. این روشی خوب برای آگاهی و درک افراد، و انتقال پیام از مغز خود به مغز دیگران است.
برای انجام این کار لازم نیست کارشناس یا دانشمند باشیم. تنها کاری که باید انجام دهیم یافتن راهی سریع برای پی بردن به شخصیت آن هاست و سپس یادگیری واژگان جادویی که پیام ما را به زبان قابل فهم آن ها ترجمه کند. اگر ما با هر کسی با زبان خودش سخن بگوییم، فهم و درک پیام ما آسان تر، سریع تر و نتیجه بخش تر خواهد شد.
این کتاب، یک جزوه ی درسی خشک و خسته کننده نیست، بلکه کتابی هیجان انگیز برای شناسایی رنگ شخصیتی افراد است تا بتوانیم براساس احساسات و دیدگاه مشتریان و نیروهای بالقوه با آ ن ها به گفت وگو بنشینیم. شخصیت های رنگی به کمک ما می آیند تا مهارت ارتباطی خود را تقویت کنیم و با استفاده از آن، شاهد تسریع موفقیت مان باشیم.
نتایج، خارق العاده هستند. توزیع کنندگان خجالتی، بعد از خواندن کتاب و فهمیدن طرز تفکر مشتریان، اعتمادبه نفس پیدا می کنند. توزیع کنندگان باتجربه نیز جملات و مکالمه های کوتاهی می یابند که باعث می شود افراد جدید خیلی سریع به آن ها بپیوندند. در واقع چه تازه کار باشید و چه باتجربه، مطالعه ی این کتاب، سرعت شما را در مسیر پیش رو دوچندان خواهد کرد.
دیگر دلیلی برای ناامیدی وجود ندارد. به سرعت ۴ شخصیت رنگی را به شکلی به یادماندنی شناسایی خواهیم کرد. می توانیم از شناسایی شخصیت دوستان، همکاران و اقوام خود لذت ببریم. به نظر می رسد که می توانیم در حرفه ی بازاریابی شبکه ای به عینکی جادویی مجهز شویم. عینکی برای خواندن ذهن افراد و برقراری روابط اثربخش با آن ها.
هر بازاریاب شبکه ای برای دستیابی به موفقیت بایستی حداقل ۲۵ مهارت مختلف را کسب کند. در این میان، شناسایی شخصیت رنگی افراد، اولین و مهم ترین مهارتی است که هر توزیع کننده ای باید بیاموزد. اما چرا؟ چون:
۱. به توزیع کنندگان تازه کار اعتمادبه نفس می دهد.
۲. عدم پذیرش را کم یا حذف می کند.
۳. به مشتریان کمک می کند تا با ذهنی باز به شما گوش فرا دهند.
۴. و در نهایت نتایجی فوری به بار می آورد.

و چه چیزی از این ها بهتر؟
دیگر نیازی نیست به دنبال مشتریان عالی و خاص باشیم. تنها کافی ست با دانستن این ۴ شخصیت رنگی و به زبان آوردن واژه های مناسب، مشتریان معمولی را به مشتریانی فوق العاده تبدیل کنیم. با استفاده ی طنزآلود و اغراق آمیز از این ۴ شخصیت رنگی می توان آنها را به سادگی به خاطر سپرد. زندگی جذاب تر خواهد بود، وقتی از عینک جادویی بهره ببریم.
این مهارتی است که ما هر روزه و تا پایان عمر از آن استفاده خواهیم کرد.
پس خود را برای لبخند زدن و دستیابی به توافق های سریع و نتایج فوری آماده کنید.

امیر انصاری
فروردین ۱۳۹۶

درباره ی تام «بیگ ال» شرایترتام «بیگ ال» شرایتر بیش از ۴۰ سال در زمینه ی بازاریابی شبکه ای و بازاریابی چندسطحی (MLM) تجربه دارد. او، که نویسنده ی کتاب های آموزشی اصلی «بیگ ال» در اواخر دهه ی ۷۰ میلادی است، به سخنرانی در بیش از ۸۰ کشور ادامه داده است و موضوع این سخنرانی ها استفاده از کلمات و عبارات درستی بوده است که به باز شدن ذهن نیروهای بالقوه و «بله» گفتن شان منجر می شود.
او به ایده های بازاریابی، کمپین های بازاریابی، و سخن گفتن با ضمیر نیمه خودآگاه به روشی ساده و عملی بسیار علاقه مند است. او همیشه به دنبال مطالعات موردی درباره ی کمپین های بازاریابی شگفت انگیزی است که درس های سودمندی به دست می دهند.
تام، که خالق آموزش های صوتی بی شماری است، یکی از سخنرانان محبوب اجلاس های شرکت ها و رویدادهای منطقه ای است.
برای اطلاع از آخرین اخبار بازاریابی شبکه ای و ایده های برپاسازی کسب وکار بازاریابی چندسطحی، از وبلاگ تام دیدن کنید:
http://www.BigAlBlog.com
ثبت نام در نکات هفتگی رایگان تام برای همه امکان پذیر است:
http://www.BigAlReport.com

پیشگفتار نویسنده

بسیاری از بازاریابان شبکه ای از من خواسته اند توضیح ساده ای درباره ی شخصیت های چهارگانه ارائه کنم. این ایده را بقراط در حدود ۴۰۰ سال قبل از میلاد مسیح مطرح کرد و در طول قرن گذشته، بسیاری از روان شناسان و سخنوران تلاش های ابتدایی او را تدریس کرده اند و بسط داده اند.
متاسفانه، اکثر این آثار بیش از حد ژرف و دقیق هستند و خیلی زود کسل کننده می شوند. ضمناً، بازاریابان شبکه ای عادی آن را چندان سودمند نمی یابند. برای مثال، بعضی سیستم ها مردم را با انجام آزمون +۲۵ سوالی تحلیل می کنند. آزمون +۲۵ سوالی، در عین آنکه دقیق تر از مشاهده ی محض است، تا زمانی که برای نیروهای بالقوه صحبت نکرده باشید خیلی عملی نیست.
کتاب حاضر برای این طراحی شده است که شما را در موارد زیر یاری کند:

۱. شناسایی سریع انواع شخصیت های نیروهای بالقوه.
۲. شناخت دقیق کلماتی که باید به این نیروهای بالقوه به زبان سرّی آنها بگویید تا پیام تان را آسان تر و با تفاهم بیشتری بگیرند.

اما این کتاب به کار دانشجویان بی نهایت دقیق نمی آید. روان شناسان و مرشدان بی شماری وجود دارند که این موضوع را دوست دارند. کتاب های درسی و مجلدهایی درباره ی این موضوع نوشته شده است.
درباره ی آن دسته از بازاریان شبکه ای که خواهان تفاهم و ارتباط بیشتر با نیروی بالقوه اند، این کتاب راهی آسان و سریع برای یادگیری روش موثرتر صحبت کردن با نیروی بالقوه است و، در عین حال، چیزهایی را مشخص می کند که اگر به نیروی بالقوه بگویید پیام تان را خراب می کند.

تام «بیگ ال» شرایتر

فصل اول: چهار چیزی که باید درباره ی این کتاب بدانید

۱. هشدار به روان شناسان
اگر روان شناس هستید، احتمالاً از این کتاب متنفر خواهید بود. اگر به بقراط یا بعضی از روان شناسان برجسته ی قرن بیستم استناد کنید، این کتاب کاملاً درست نخواهد بود. اما خیال نداریم نیروهای بالقوه را روانکاوی کنیم. نمی خواهیم آنها را روی نیمکت بنشانیم و مشاوره بدهیم. تنها چیزی که می خواهیم آن است که کمی بیشتر از علم شخصیت ها استفاده کنیم تا کمک مان کند طوری با نیروهای بالقوه صحبت کنیم که درک مان کنند.
خطاب به ناب گرایان آکادمیکی که این کتاب را می خوانند، خیال نداریم قرن ها مطالعات شخصیت را نقض کنیم. فقط کمی از این مطالعات استفاده می کنیم تا طوری با نیروهای بالقوه صحبت کنیم که درک مان کنند. خواندن این کتاب به شغل روان شناسان آسیبی نخواهد زد.
۲. سیستم های سختگیرانه ای را که ممکن است پیشتر آموخته باشید فراموش کنید
اگر پیشتر ترسیم نیمرخ شخصیتی خوانده اید، مزاج ها را می شناسید: بلغمی، دموی، سودایی و صفراوی. اَه! حفظ این ها دشوار است. پس، آنچه را که در گذشته آموخته اید در زمان خواندن این کتاب فراموش کنید. تکیه بدهید، آرام باشید و لذت ببرید.
این کتاب راه میان بری است که یادگیری آن، آسان است؛ به طوری که فوراً یاد می گیریم وقتی با نیروی بالقوه ای رو به رو می شویم، دقیقاً چه باید بگوییم و دقیقاً چه باید انجام دهیم. عملی نیست که، با وادار کردن نیروی بالقوه به پر کردن پرسشنامه، در احساسات او کنکاش کنیم، پاسخ ها را تحلیل کنیم... و بعد اولین کلمات مان را به زبان بیاوریم. صرفاً، به چیزی نیاز داریم که ما را راهنمایی کند به زبان طبیعی آن نیروی بالقوه صحبت کنیم.
این کتاب را نسخه ی «کم حجم» همه ی مجلدهای پژوهشی بدانید.
۳. به خودتان نگیرید
قصد دارم انواع شخصیت ها را تشریح کنم. طبیعتاً، خودتان را با یکی از انواع شخصیت ها منطبق خواهید دید. همه ی شخصیت ها نکات مثبت و نکات منفی خودشان را دارند.
زمانی که نکات منفی هر شخصیت را تشریح می کنم، به خودتان نگیرید. نمی خواهم دفعه ی بعد که مرا در پارکینگ می بینید زیر بگیرید.
بنابراین، در این چند فصل آرام باشید. فرض را بر آن بگذارید که همه ی نکات منفی شخصیت رنگی شما درباره ی دیگران مصداق دارد.
۴. قصد دارم از اغراق زیاد استفاده کنم
بنا نیست همه ی نیروهای بالقوه، همه ی خصوصیات اغراق آمیزی را که تشریح خواهم کرد داشته باشند. با این حال، اغراق خواهم کرد؛ زیرا به خاطر سپردنش آسان تر خواهد بود.
همه ی چیزی که واقعاً نیاز داریم روشی برای شناخت نیروهای بالقوه است که به خاطر سپردنش آسان باشد تا به کمک آن فوراً بفهمیم چگونه باید با نیروهای بالقوه به زبان طبیعی خودشان صحبت کنیم.
بنابراین، در این کتاب از اغراق فراوان استفاده خواهم کرد. خیلی جدی نگیرید. این کار فقط برای آن است که تفاوت های مردم را آسان تر به خاطر بسپاریم.

نظرات کاربران درباره کتاب شخصیت‌های رنگی چهارگانه در بازاریابی چندسطحی

کتاب رو خریدم اما فقط سی و یک صفحه شه. باید چیکار کنم؟
در 6 ماه پیش توسط azi...oor
باید کتاب خوبی باشه💓
در 1 هفته پیش توسط مجید ک
سلام من این کتاب رو خریداری کردم ولی کامل نیس باید چیکارکنم ؟!!
در 8 ماه پیش توسط kes...378
خیل عالی بود بهترین کتاب در زمینه بازاریابی شبکه ای بود که تا حالا خواندم چرا که متفاوت از دیگر کتاب ها بود
در 1 سال پیش توسط احمد حسین پور
«نیروی بالقوه» که در کتاب اومده همون پراسپکته که در بازاریابی شبکه = مشتری احتمالی
در 4 هفته پیش توسط امیررضا
مطالعه این کتاب برای شناخت تیپ شخصیتی افراد بسیار مفیده. وقتی تیپ شخصیتی افراد رو بشناسیم، بهتر میتونیم جذب و هدایتشون کنیم و مسوولیت های مناسب بهشون بدم. نکته: با مطالعه این کتاب، دچار دام پیچیدگی نباید شد. چون در کار بازاریابی شبکه ای تمام مفاهیم باید از فیلتر سادگی عبور کنه.
در 4 هفته پیش توسط امیررضا
تو نمونه کتاب همش پیشگفتار و مقدمه بود که 😶😶... اونوقت نمونه کتاب دقیقا برای چیه؟!!!
در 4 ماه پیش توسط آناهید سلمان پور
من خریدم کامله کتاب خیلی خوبی بود
در 2 ماه پیش توسط علی معیاری مقدم