فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه نوین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب چگونه بخواهید؟چگونه برسید؟

کتاب چگونه بخواهید؟چگونه برسید؟
مباحثه‌ی دو استاد افسانه‌ای موفقیت شخصی

نسخه الکترونیک کتاب چگونه بخواهید؟چگونه برسید؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب چگونه بخواهید؟چگونه برسید؟

در این کتابِ الهام‌بخش و پرعظمت، که بر اساس نشستی در آناهیم کالیفرنیاست، دکتر وین دایر و استر هیکس با خرد جمعی، که به نام آبراهام شناخته می‌شود، دور هم نشسته‌اند. وین، همه‌ی سوالاتی را می‌پرسد که در بیش از چهل سال تعلیم دیگران، درباره‌ی آشتی با خود و کشف خود، اندوخته؛ و آبراهام جواب‌هایی می‌دهد که همه‌ی ما باید بشنویم و عناوین‌شان این موارد است: - فرزندپروری، والدین و زنجیره‌ی زندگی - آیا می‌توانیم به حالتی برسیم که در آن «عشق بدون هیچ تقابلی» وجود داشته باشد؟ - دارما، سرنوشت و بودن در مسیر خود کنار آمدن با اخبار ناخوشایند - آیا استادان و راهنمایانی هستند که از عالم بالا آمده باشند؟ - مونسانتو و دستکاری ژنتیکی - و خیلی موضوعات دیگر

ادامه...
  • ناشر انتشارات نگاه نوین
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.8 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۸۴ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب چگونه بخواهید؟چگونه برسید؟

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

مقدمه ی استر هیکس

از همان شروعِ الهام گرفتن از آبراهام می دانستم که به خاطرِ تمایلِ درونی قدرتمند همسرم، جری هیکس(۲)، تجربه ی عجیب، ولی شگفت انگیزی دارد به وجود می آید. تمایل جری برای این که موجود ارزشمندی باشد، به بقیه کمک کند، رو به تعالی باشد؛ و درک کند که همه ی این ها چه جوری به دست می آید و چرا ما این جا آمده ایم، مطمئنا دلیلِ این بود که آبراهام شروع کرد به جاری شدن در من. می دانستم که بی اغراق، جری، برای درکِ این موضوع، زندگی کرد و بابت سوال های بی جوابی که جمع کرده بود، آبراهام را فراخواند. بنابراین در شروع و تا سال های زیادی که بعد از آن آمد، اغلبِ جواب های آبراهام، جوابِ مستقیم بود به سوال های جری. همین طور که زمان می گذشت و مردمِ بیش تر و بیش تری شروع به تعامل با آبراهام می کردند، محدوده ی سوال ها وسعت پیدا کرد و پیام شان(۳) وسیع تر و عمیق تر شد.
وقتی رِید تریسی، مدیرِ انتشاراتِ هی هاوس، پیشنهاد کرد نشستی برگزار شود که در آن آبراهام و دکتر وین دایر با هم گفت وگو کنند، خیلی هیجان زده شدم؛ چون می دانستم زندگی وین، روی نقاطِ قدرتمندی از درک کردن درونش متمرکز است و خیلی مشتاق است هر سوالی را، که تا آن موقع، بی جواب مانده بود، به آبراهام منتقل کند. می دانستم تجربه ی قدرتمندی خواهد بود و همین طور هم شد. بهترین اثر مشترک ما شد.

عشق،
استر هیکس

مقدمه ی دکتر وین دایر

آموزه های آبراهام را تقریبا از سه دهه ی پیش تا حالا با خودم داشته ام. وقتی فرصتی پیش آمد تا مکالمه ای رودررو با کسی داشته باشم که مدت ها بود او را پیشگامِ خِرَد در سیاره ی امروزمان می دانستم، حسابی هیجان زده شدم و ذوق کردم. هر بار که دوباره گفته های خِرَدِ جمعیِ جداشده از جسم به نامِ آبراهام را می خوانم، به آهنگِ «بیا و با من پرواز کن(۱)» فکر می کنم. در صفحاتِ این کتاب فرصتی هست برای اوج گرفتن تا بلندایی که شاید هیچ وقت تا قبل از این تصور نکرده باشید.
همان طور که روی صحنه نشسته بودم و با استر صحبت می کردم، وقتی به جواب های شگفت انگیز آبراهام گوش می کردم، نه فقط کاملا مسحور چیزی شده بودم که می شنیدم؛ که در ضمن، تحت تاثیرِ انرژی عمیقی بودم که آن روز عصر در آن اتاقِ بزرگ وجود داشت. مثلِ پسربچه ای بودم که با چشم های گشادشده به ویترین آبنبات فروشی خیره شده، چون می تواند کمی از هرچه را که دلش می خواهد امتحان کند. آموزه هایی که این جا در این کتاب ارائه می شوند، به شما خوانندگان فرصت می دهد ذهن تان را به کار بیندازید تا به وسیله ی خودتان، آن زندگی را خلق کنید که سرشار از هیجان، خوشبختی و حسِ همیشگیِ باقی ماندن در فضای رسیدن به آرزوها و اهداف است. آبراهام به همه ی سوالات و نظرات من جواب معقولی داد که همین مرا به مکث وا داشت تا به واقعیت های ساده ای فکر کنم که با آن می شود به یک زندگیِ مطابق با وجودِ حقیقی مان رسید.
سال ها قبل که دانشجوی جوان مقطع دکترا بودم با حکمتی روبه رو شدم که در ذاتش چیزی بود که به آن می گفتند: غریب ترین راز. ۹ کلمه مرا به مسیر کشف قدرتی کشاند که در ذهن خودم پنهان بود: «تو همانی می شوی که تمام روز فکرش را می کنی.» آبراهام این جا در این کتاب، از طریقِ تمامِ این گفت وگوی عصرگاهی، یادِ من می آورد که این حقیقتِ بی نظیر، هیچ استثنایی ندارد. حس می کنم نسبت به همه ی کتاب هایی که نوشته ام و تمامِ آثاری که افتخار داشته ام به جهان، پیشکش کنم، آن چه آبراهام در این تبادلِ نظر به من داده است و شما حالا در دستان تان گرفته اید و می خوانید، مهم ترین و کاربردی ترین اطلاعاتی وجود دارد که تا ابد می توانید دریافت کنید. برای آن ها که به این قضیه شک دارند و می گویند این دستورالعملِ به ظاهر عقلانی، به ماورای عقلانیت ربط دارد که دور از دسترس آن هاست، می خواهم توجه شان را به سخنی جلب کنم که به مارک تواین نسبت می دهند: «چیزی که نمی دانید، شما را به مشکل نمی اندازد، بلکه آن چیزی مشکل زاست که از آن مطمئنید.»
اصرار دارم، همین طور که این کتاب را می خوانید و از متنِ صحبت های یک جلسه ی خصوصی باخبر می شوید، فلسفه ای را تمرین کنید که برند و نشان من در تمامِ زندگیِ بزرگسالی ام بوده است؛ یعنی ذهنی داشته باشید که به روی همه چیز باز باشد و به هیچ چیز گیر ندهد و نچسبد. قانون جذب، همین الان، حتی وقتی دارید این کلمات را می خوانید، دارد کار می کند و همان طور که آبراهام به من گفت: «کائنات چیزی را که می گویی، نمی شنود؛ کائنات آن چه را که حس می کنی، می شنود.»

من هستم،
وین دبلیو دایر

فکر بکشر رِید

رید تریسی: سلام. به این نشستِ شگفت انگیز خوش آمدید. اسم من «رید تریسی» ست و مدیر انتشارات هی هاوس هستم. ما این نشست را به صورتِ زنده از اینترنت پخش می کنیم، بنابراین وقتی نوبت به مخاطبان می رسد، شما هم می توانید نقشی در برنامه داشته باشید. هزاران نفر در سراسر جهان دارند همراهِ شما برنامه را تماشا می کنند.
من ۲۵ سال در انتشارات هی هاوس بوده ام و این یکی از هیجان انگیزترین برنامه هایی ست که خودم مدت ها انتظارش را کشیده ام تا ببینم. روزی استر را صدا زدم و گفتم: «من چنین ایده ی دیوانه واری دارم. تو چه فکر می کنی که وین دایر با آبراهام صحبت کند، فقط شما دو نفر روی صحنه با هم باشید؟»
گفت: «فکر می کنم ایده ی محشری ست.»
و من گفتم: «چه خوب. همین الان از وین می پرسم.»
این نشست، فوق العاده هیجان انگیز خواهد شد، بنابراین بدونِ این که بیش تر از این معطل تان کنم، مفتخرم که وین دایر و استر هیکس را روی صحنه دعوت کنم و به آن ها خوشامد بگویم.
***
استر هیکس: خیلی متشکرم. آهای. شماها آماده هستید! [استر به رید] ما را به چه کارهایی واداشتی؟

وین دایر: اوه خدایا! خیلی خوشحالم که این جا هستم و با یک روح صحبت می کنم؛ سال ها منتظر این نشست بودم.

یکی از حاضران: عاشقتم وین.

وین: اوه خدایا، من هم عاشقِ شما هستم. عاشق همه ی شما. خیلی عالی ست که این جا هستم.

استر: خب، یکی از من پرسید امشب درباره ی چی صحبت می کنیم و من گفتم: «نمی دانم و نمی خواهم هم بدانم.» نمی خواهم هیچ چیزی در سرم باشد. ولی واقعا ایده ی محشری ست که آدمی مثلِ دکتر دایر با آبراهام حرف بزند. چی از این بهتر؟ این واقعا بهترین اثرِ مشترک است، مگر نه؟

وین: واقعا همین طور است. در ۱۹۸۷ یا ۱۹۸۸ یکی برایم مجموعه ی بزرگی از نوارهای کاستِ آبراهام را فرستاد و من آن ها را گوش کردم. بعد، جری و استر و من، ده-دوازده سال پیش، یا حتی بیش تر، با هم آشنا شدیم و من واقعا هوادارِ جدی آبراهام شدم.
فکر می کنم تا امروز خردمندانه ترین و عمیق ترین آموزه های روی زمین باشد. باورم است.

استر: وین، کتاب های بیش تری نسبت به ما فروخته.

وین: من مومنِ واقعی هستم. می دانی که وقتی کسی به شما حقیقت را می گوید و وقتی واقعا حقیقت را حس می کنی، دیگر در قلبت جا دارد؛ می دانی که به تو به صورت درست گفته شده که هر چیزی چطور است.

استر. بله. این طنین در قلب به وجود می آید.

وین: بله، در من هم طنین انداز می شود. همیشه این طور بوده است و هیچ وقت آن را گم نمی کنی، در همه ی صدها یا شاید هزاران باری که صدای تو را شنیده ام.

استر: من باید بروم و آبراهام را بیاورم. مشکلی نیست؟
وین: احتیاج به جی پی اس یا چیزی مثل آن داری؟

استر: برای من فقط یک دقیقه طول می کشد که ذهنم را پاک کنم تا آن ها سلام کنند، خب؟ [استر به شوخی به وین می گوید] تو می خواهی چه کسی باشی؟ حسم به من می گوید که تو هم می خواهی آبراهام باشی. اگر واقعا می خواهی نظرم را بدانی، فکر می کنم باید مدتی از این کارها بکنی.

وین: خب می دانی، خیلی اتفاق می افتد که من دقیقا همین احساس را داشته باشم...

استر: خیلی خب، من شروع می کنم.

نظرات کاربران درباره کتاب چگونه بخواهید؟چگونه برسید؟

من از این ناشر خوشم میاد، قیمت کتاب هاش عالیه
در 1 سال پیش توسط دنی ک
سلام دوستان یه سوال داشتم اینکه : چطور آقای وین دایر استاد موفقیت هس و کلی کتاب نوشتند و سخنرانی ها کردند. ولی خودشون نتوانستند بیماری خودشون را درمان کنند. با تکنیک های ذهنی و قانون جذب. چون تو فیلم راز هم میگه غیر قابل درمان یعنی قابل درمان با ذهن. چون که خانوم استرهیکس و آقای وین دایر هر دو معتقدند که همه چی از ذهن نشات می گیره و همه چی انرژی هس. از جمله بیماری. یعنی خودمون با افکار و باور غلط و منفی شرایط بیماری را به وجود می آریم. ضمناً همسر خانوم استرهیکس هم به دلیل بیماری سرطان از دنیا رفتند.
در 11 ماه پیش توسط bah...i81
فیدیبو جان از استر هیکس هم بیشتر بزار لطفا
در 9 ماه پیش توسط محمد حسینی
کتاب ، کتاب خوبیه ، اما ترجمه و چینش کلمات به هیچ عنوان خوب نیست و لذت خوندن ی کتاب خوب رو از آدم میگیره
در 9 ماه پیش توسط pep tavan
اول اینکه آقای وین دایر در اثر حمله ی قلبی از دنیا رفتند. دوم اینکه همسر خانم استر ، جری هیکس در اثر نیش عنکبوت از دنیا رفتن. نمیشه اظهار نظر کرد. شاید چون رسالتشون به پایان رسیده بود خودشون میخواستن که این دنیا رو ترک کنن یا شایدم...نمیدونم.
در 11 ماه پیش توسط Mehdi mehdi
فیدیبو لطفا کتاب های بیشتری از وین دایر بذارید
در 1 سال پیش توسط لاله
لطفا استر هیکس هم به نام نویسندگان کتاب اضافه کنید.
در 1 سال پیش توسط علی دادخواه
لطفا راز جذب پول وثروت استرهیکس راقراردهید
در 8 ماه پیش توسط eli...364
تورو خدا کتاب کلید طلایی جذب استر هیکسو بزارید
در 8 ماه پیش توسط sum...998
حمید امامی
در 9 ماه پیش توسط ALI...I64