دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب جایگاه توسعه پایدار در حقوق بین‌الملل سرمایه‌گذاری فیدی‌پلاس

کتاب جایگاه توسعه پایدار در حقوق بین‌الملل سرمایه‌گذاری

نسخه الکترونیک کتاب جایگاه توسعه پایدار در حقوق بین‌الملل سرمایه‌گذاری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب جایگاه توسعه پایدار در حقوق بین‌الملل سرمایه‌گذاری

امروزه سرمایه گذاری خصوصی بین‌المللی به‌عنوان یکی از مهم ترین موتورهای توسعه تلقی می گردد. بنابراین جای تعجب نیست که کشورهای درحال‌توسعه برای جذب سرمایه گذاری خصوصی بین‌المللی باهم به رقابت پرداخته و اشتیاق فزاینده‌ای به وضع سیاست ها و قوانینی دارند که شرایطی با ثبات را در عرصه رقابت و سرمایه‌گذاری فراهم نمایند. از سوی دیگر باید گفت که سرمایه‌گذاری بین‌المللی مستقیما بر روی جوامع و محیط‌زیست آن‌ها تأثیرگذار است، درحالی‌که حقوق سرمایه گذاری خصوصی، از طریق تلاش دولت‌ها در جهت نظم بخشی به محیط‌زیست متأثر می‌گردد. در همین راستا می توان گفت تأثیرات سرمایه گذاری بین المللی، دارای ابعاد مثبت و منفی برای دولت میزبان است. مطالعات موردی بسیاری نشان داده است که سرمایه گذاران سود حاصل از به دست آوردن منافع اقتصادی سرمایه گذاری را متعلق به خود دانسته و کشور میزبان را در آن شریک نمی نمایند. لذا لازم است تا رابطه توسعه پایدار و حقوق بین‌الملل سرمایه گذاری و تأثیر و تأثر متقابل آن‌ها از یکدیگر را به‌طور دقیق‌تر موردبررسی و کنکاش قرار دهیم.

ادامه...

مشخصات کتاب جایگاه توسعه پایدار در حقوق بین‌الملل سرمایه‌گذاری

بخشی از کتاب جایگاه توسعه پایدار در حقوق بین‌الملل سرمایه‌گذاری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب جایگاه توسعه پایدار در حقوق بین‌الملل سرمایه‌گذاری