فیدیبو نماینده قانونی کتاب سده و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب شبح شوخ‌طبع

کتاب شبح شوخ‌طبع
هفده داستان طنزدرباره‌ی اشباح

نسخه الکترونیک کتاب شبح شوخ‌طبع به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۵,۳۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب شبح شوخ‌طبع

شبح شوخ‌طبع از شخصیت‌های دوره‌ی مدرن است. در ادبیات دوره‌ی باستان، اشباح خودشان را خیلی جدی می‌گرفتند و اصرار زیادی داشتند که وقتی به فردی از آدمیان افتخار می‌دهند و بر او ظاهر می‌شوند طرف بی‌چون‌وچرا وحشت کند و رعشه به تنش بیفتد. وقتی شبحی به اتاقی پا می‌گذاشت، آدم‌ها باید از جا بلند می‌شدند و اگر کوتاهی می‌کردند، تیره‌ی پشتشان به لرزه می‌افتاد و غفلتشان را یادآوری می‌کرد. شبح‌ شوخ‌طبع مدرن همه‌چیز را به مسخره می‌گیرد، از ارواح پیر و ازمدافتاده گرفته (علاقه‌ی زیادی دارد سربه‌سر این ارواح بگذارد) تا بیماری‌های روحی‌روانی که این‌ روزها زیاد اتفاق می‌افتد. شبح مدرن اشباحی را که در زمینه‌ی کارشان مهارت ندارند دست می‌اندازد و با آدم‌هایی که از اشباح می‌ترسند حسابی تفریح می‌کند. ترس‌های گذشته‌ی آدم‌ها را پیش چشمشان می‌آورد و از زهره‌ترک کردنشان لذت می‌برد، بیهودگی و پوچی‌شان را توی سرشان می‌کوبد، و در حالی ‌که به او می‌خندند به شکلی جادویی راهکار جدیدی برای ترساندنشان پیدا می‌کند. شبح امروزی از شیوه‌های قراردادی رایج متنفر است و تنها وقتی از روش‌های قدیمی بهره می‌گیرد که بخواهد نشان دهد پیشینه‌اش به کجا برمی‌گردد. شبح شوخ‌طبع نه‌تنها به‌روز و مدرن است، بلکه به‌طور مشخصی آمریکایی است. طبیعی است که اشباح با ملیت‌های دیگر هم وجود دارند، اما شبحی که میزبانش یا خودش را سر کار می‌گذارد اصل‌ونسبش یانکی است. طنز زیرکانه، خلق تناقض‌های مضحک، تمایل به خندیدن به خود و دیگران، و به تمام این‌ها جنبه‌ی غیرمادی بخشیدن، همه از مشخصه‌های آمریکایی‌ها است و اصالت واقعی‌اش نیز حفظ‌ شده است. امروز شبح‌ها به‌جای ردای سفید، لباس‌های رنگارنگ می‌پوشند و همچنان که اسکلتشان را تکان می‌دهند زنگوله‌های خنده‌دارشان را به صدا درمی‌آورند. شرط می‌بندم هر کس این کتاب را بخواند، هر چقدر هم بدخلق و ترش‌رو باشد، در پایان نسبت به شبح‌ها احساس محبت خواهد داشت!

ادامه...
  • ناشر کتاب سده
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.82 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۲۳ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب شبح شوخ‌طبع

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب شبح شوخ‌طبع

لطفا در طرح رایگان قرارش بدین
در 2 سال پیش توسط clo...731
در بخش دسته بندی برنامه فیدیبو قبلا بخش طنز نیز وجود داشت که از طریق آن به راحتی می شد به عنوان کتابهای طنز دسترسی پیدا کرد اما گویا به تازگی بخش طنز از دسته بندی کتب حذف شده ای کاش دوباره بخش طنز را در دسته بندی قرار می دادید
در 2 سال پیش توسط لاله
قشنگه و جالب 😃 ولی خوب اگه رایگان بشه خیلی بهتره
در 2 سال پیش توسط YASAMIN *****i
mareke🙌🏻♥️😍
در 2 سال پیش توسط bookhead
داستانهای بسیار جذاب و زیبایی بودن و از خوندنشون بی نهایت لذت بردم.
در 1 سال پیش توسط Z S M