فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب آرامش در پرتو ایمان

کتاب آرامش در پرتو ایمان
۳۱ کلام معجزه‌گر برای کامیابی در زندگی

نسخه الکترونیک کتاب آرامش در پرتو ایمان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۶۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب آرامش در پرتو ایمان

شاید شما الآن در برهه سختی از زندگیتان قرار گرفته باشید، اما اجازه دهید شما را به چالش بکشم. از کلمات نه برای توصیف موقعیتتان، بلکه برای تغییر آن استفاده کنید. از این کتاب به عنوان راهنمایی روزانه در جهت اعلام پیروزیتان استفاده کنید. سلامتی را اعلام کنید. خوبی را اعلام کنید. فراوانی را اعلام کنید. با آنچه می‌گویید به سرنوشت خود جان می‌بخشید.

ادامه...

بخشی از کتاب آرامش در پرتو ایمان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

آرامش در پرتو ایمان

۳۱ کلام معجزه گر برای کامیابی در زندگی

جوئل اوستین

مترجم: شبنم سمیعیان

حق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است
ترجمه این کتاب را تقدیم می کنم به
پدر و مادرم؛
که وجودشان سرشار از عشق و انسانیت است...

روز اول

***
من ایمان دارم که برکات بی نظیر خداوند در زندگی ام جاری اند. من انفجاری از خوبی های خداوند را خواهم دید که به ناگاه زیاد و زیادتر خواهند شد. من عظمت بی حد و حصر لطف خداوند را تجربه خواهم کرد و همین تجربه مرا به جایگاهی بالاتر از آنچه آرزویش را داشتم ارتقا می دهد.
برکات انفجاری سر راه من قرار خواهند گرفت.
این باور من است.
***
یکی از دوستانم می خواست وارد دانشگاه بزرگی شود، اما برای پرداخت شهریه آن به بورس تحصیلی نیاز داشت. او ماه ها قبل از شروع سال تحصیلی درخواست خود را برای دریافت این کمک هزینه ارائه داده بود. با این که نمره هایش آن قدر خوب بودند که می توانست به راحتی وارد آن دانشگاه شود، اما به او خبر دادند که از اعطای بورس تحصیلی به وی معذورند. برای همین، دوستم به جای ورود به آن دانشگاه، در یک دانشگاه دوساله ثبت نام کرد.
به نظر می رسید که رویای رفتن به آن دانشگاه بزرگ برایش رنگ باخته و این شرایط تغییرناپذیر است. همه شواهد دال بر این بود که رفتن به آن دانشگاه غیرممکن است، اما تنها چند هفته قبل از شروع کلاس های دانشگاه از دفتر بورس تحصیلی دانشگاه با او تماس گرفتند و گفتند که شرایط اعطای یک بورس تحصیلی خاص به او فراهم شده است. آن ها به دوستم پیشنهاد کردند به جای یک کمک هزینه تحصیلی دوساله، یک بورسیه کامل چهارساله دریافت کند؛ که برکتی انفجاری بود.
ممکن است گمان کنید اوضاع فعلیتان همیشگی است. مدت هاست که در این اوضاع به سر می برید. همه شواهد حاکی از آن است که خروج از این اوضاع غیرممکن است. اما خداوند امروز به شما می گوید: «باید آماده شوی. وضع فعلی ات دائمی نیست. من برکات انفجاری را سر راهت قرار می دهم. من بیش از آنچه حقت است به تو پاداش عطا خواهم کرد. من بیش از درآمد عادی ات به کارت برکت خواهم بخشید. من به صورت کاملاً ناگهانی اوضاع زندگی ات را عوض خواهم کرد.»
معنی واقعی کلمه «انفجار» این جا نمود می یابد. انفجار یعنی «افزایش ناگهانی و وسیع». این همان چیزی است که خداوند برای هر کدام از ما می خواهد. ناگهان بدون این که انتظارش را داشته باشی از راه می رسد. اتفاقی که عادی و کوچک نیست. پیش پاافتاده نیست. افزایشی وسیع است! به این معنی که آن قدر شگفت انگیز است که درمی یابید جز دست خداوند هیچ دست دیگری نمی تواند این تغییر را ایجاد کند.
این درست همان اتفاقی است که برای آقایی پیش آمد. وی چندی پیش به کلیسای محل اقامتش رفت و مبلغ زیادی را به منظور کمک به دولت اهدا کرد. این مبلغ یک دهم داراییِ آن زمانش بود. در واقع از یکی از اقوامی که هرگز همدیگر را ندیده بودند، ارث زیادی به او رسیده بود. این مرد حتی نمی دانست با آن مرحوم فامیل است. این ارثیه همانند هدیه ای بود که زندگی مرد و خانواده اش را وارد مرحله کاملاً جدیدی کرد. حالا نه تنها می توانست تمام اقساط خانه اش را یکجا بپردازد، بلکه می توانست اقساط خانه های چندین نفر دیگر را نیز پرداخت کند.
من شما را نمی شناسم. اما باور دارم که بسیاری از افراد، چنین اقوام دور و ناشناخته ای دارند. من به برکات انفجاری ایمان دارم. یکی از قدیسین در کتاب مقدس می گوید: «ما عظمت نامحدود، غیرقابل شمارش و فراوان لطف خداوند را می بینیم.» و این لطف را به صورتی خواهیم دید که هرگز در گذشته تجربه نکرده بودیم.
***
من به برکات انفجاری ایمان دارم
***

نظرات کاربران درباره کتاب آرامش در پرتو ایمان

کتابای جول اوستین همیشه بی نظیره.کلماتش جادو میکنه برای ادم. من چند وقته دارم با جملات این کتاب زندگی میکنم روحیم بهتر که نشده هیچ خودباوری و اعتماد به نفسمم کم کم داره برمیگرده.چیزی که مدتها بود دنبال بدست اوردنش بودم. لطفا کنابای بیشتری ازش بزارید
در 2 سال پیش توسط mar...yan
این کتاب محشررر به ادم توکل کردن و یاد میده حالتون و خوب میکنه اعتماد به نفستون و میبره بالا زندگیتون و عوض میکنه
در 2 سال پیش توسط yasbano
فیدیبو لطفا برای این کتاب تخفیف بذار🙏
در 3 ماه پیش توسط mah...ins
جول اوستین بهترین معلم معنوی و اجتماعی توی کل دنیاست
در 1 سال پیش توسط مجید یزدان
خیلی ممنون که نظر ها و مشکلات رو پیگیری میکنید واقعا ممنون🙏🙏
در 3 ماه پیش توسط mah...ins
واقعا کتابای اوستین عالیه، لطفا همه کتابا خصوصا نسخه صوتی این کتاب رو حتما حتما حتما بزارین عالیه
در 11 ماه پیش توسط بهروز ریگی
بی نظیرههههه
در 3 ماه پیش توسط p
این مرد بی نظیره،مثل همیشه حرفاش واقعا آرامش بخش و عالیه
در 7 ماه پیش توسط سعیده مکی
این یه کتاب نیست یه شاهکاره...خوندنش از واجباته زندگیه من با هر سطری که میخونم اشک میریزم...واقعا زیباست هر سطر به سطرش آرامشه...لطفا کتابهای بیشتری از جول اوستین بزارید...ممنون
در 1 سال پیش توسط mel...564
واقعا جول بی نظیره کتاباش و سخنانش ایمان انسانو زیاد میکنه قدرت خداوند رو در زندگیت لمس میکنی هر لحظه شکرگزار خواهید شد من تمامی کتاب ها و فیلماشو دارم زندگیم رویایی شده
در 4 ماه پیش توسط ناصر شهریاری