0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
نگرش یعنی همه چیز

معرفی، خرید و دانلود کتاب نگرش یعنی همه چیز

نگرش تان را عوض کنید تا زندگی تان دگرگون شود!
نویسنده:
جف کلر
درباره نگرش یعنی همه چیز

«هیچ رویدادی به خودی خود رخ نمی‌دهد. زمانی در یک کار موفق می‌شوید که بفهمید باید خودتان با تلاش و جد و جهد آن را محقق کنی. »

کتاب نگرش یعنی همه‌چیز نوشته‌ی جف کلر به شما کمک می‌کند تا مسیر موفقیت را کشف کنید و در آن مسیر قدم بزنید. این کتاب خواننده را تشویق به تغییر نگرش می‌کند و برای این تغییر این امر  روشی کارآمد ارائه می‌دهد.  

درباره‌ی کتاب نگرش یعنی همه‌چیز اثر جف کلر

جف کلر درباره‌ی این کتاب می‌نویسد: «هر قدر هم که طرز فکرتان مثبت یا منفی باشد، این کتاب برای‌تان مفید است. اگر طرز فکرتان منفی است، مایوس نشوید چون با استفاده از مطالب این کتاب می‌توانید نگرشی مثبت در خود ایجاد کنید و به نتایج خارق العاده‌ای در زندگی‌تان دست یاببد. و اگر هم اکنون نیز فردی مثبت اندیش هستید.، با استفاده از اصولی که در این کتاب مطرح می شود، می‌توانید به مدارج بالاتر پیروزی و موفقیت صعود کنید. بیش از بیست سال است که روی این موضوع تحقیق می‌کنم که چرا بعضی از مردم در کارهایشان موفق هستند و بعضی ناکام. در این مدت، صدها کتاب و هزاران مقاله درباره ی نگرش و موفقیت مطالعه کرده و به بیش از سه هزار ساعت نوار صوتی در این زمینه گوش داده‌ام. به علاوه، با اشخاص موفق بی شماری مصاحبه کرده‌ام تا به رمز موفقیت‌شان پی‌ببرم.

از همه مهم تر شخصا همه‌ی راهبردهای موفقیتی را که در این کتاب شرح داده شده است، در زندگی‌ام اعمال کرده‌ام. بنابراین، از روی تجربه‌ی شخصی خود می دانم که این نظریات موثرند و می‌توانند زندگی‌تان را دگرگون کنند. اما می‌دانم که داشتن نگرشی منفی چه حالی را در آدم ایجاد می‌کند، چون سی سال اول عمر خودم را با آن سپری کردم. می‌دانم که تردید نسبت به خودتان و توانایی‌هایتان به چه معناست، چون سی سال با این وضعیت سر کردم و همه‌ی تغییرات مثبتی که در زندگی خود ایجاد کرده‌ام، حاصل به کارگیری اصولی است که در این کتاب خواهید خواند.»

مروری بر فصل‌های کتاب نگرش یعنی همه‌چیز

کتاب نگرش یعنی همه‌چیز در سه بخش نوشته شده است که در هر بخش تعدادی فصل یا به گفته‌ی نویسنده درس وجود دارد.

بخش اول: موفقیت از ذهن شما نشات می‌گیرد

درس اول: نگرش شما پنجره‌ای است به سوی جهان

درس دوم: شما مغناطیس انسانی هستید

درس سوم: موفقیت خود را مجسم کنید!

درس چهارم: متعهد شوید... و کوه را جا به جا کنید

درس پنجم: مشکلات خود را به فرصت تبدیل کنید

بخش دوم: مراقب گفتارتان باشید

درس ششم: کلام شما چراغ راهتان است

درس هفتم:حالتان چطور است؟

درس هشتم: از گله و شکایت دست بردارید

بخش سوم:از تو حرکت، از خدا برکت

درس نهم: با اشخاص مثبت معاشرت کنید

درس دهم: با ترس‌هایتان مقابله کنید تا پیروز شوید

درس یازدهم: برو و شکست بخور!

درس دوازدهم: برقراری روابط موثر‌

درباره‌ی جف کلر نویسنده‌ی کتاب نگرش یعنی همه‌چیز

جف کلر نویسنده‌، سخنران و آموزگار آمریکایی است. او فارغ التحصیل رشته‌ی حقوق است و برای مدتی هم به کار وکالت مشغول بود اما بعد از چند سال کار در این حوزه، کلر متوجه شد که از کارش راضی نیست و احساس خوشبختی نمی‌کند. رفته رفته این نارضایتی از شغلش افزایش یافت و در سال 1985 بود که به افسردگی دچار شد و فهمید که لازم است چیزی را تغییر دهد تا زندگی‌اش به حالت اولیه بازگردد. او درباره‌ی این امر می‌نویسد: «اوایل سال 1985، کمی بعد از اینکه سی سالگی را پشت سر گذاشتم، به کلی زهوار در رفته شده بودم. آنگاه...در یک شب استثنایی که با خودم خلوت کرده بودم، متوجه شدم که چیزی باید تغییر یابد. چون نمیدونستم چه باید بکنم، با صدای بلند گفتم: زندگی من باید بهتر از این باشد... بهتر از این فلاکت و بدبختی»

بعد از این جف کلر با یک برنامه‌ی خودشناسی و خودسازی آشنا شد و تصمیم گرفت در آن شرکت کند و بعد از آن روز بود که زندگی‌اش برای همیشه تغییر کرد. او شغل وکالت را رها کرد و یک سخنران تمام وقت شد. این تغییر مهمترین تغییر کلر در زندگی‌اش بود.

ترجمه‌ی کتاب نگرش یعنی همه‌چیز به فارسی

انتشارات درسا کتاب نگرش یعنی همه‌چیز را با ترجمه‌ی امیرحسین مکی عرضه کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرارداده است. امیرحسین مکی  مترجم جوان کشور متولد سال 1351 است. او تاکنون کتاب‌های زیادی در حوزه‌ی روانشناسی و خودشناسی منتشر کرده است. از جمله‌ی این کتاب‌های میتوان به کتاب‌های دانش و روانشناسی رنگ‌ها و بالاتر از همه اشاره کرد. انتشارات درسا یکی از ناشرانی است که با وجود اینکه حدود سی سال از تاسیس آن می‌گذرد سهم به سزایی در معرفی کتاب‌های روانشناسی و خودشناسی به خوانندگان داشته است. این انتشارات تاکنون بیشتر از صد عنوان کتاب منتشر کرده است و امروزه انتشارات معتبری میان ناشران شناخته می‌شود.

چرا باید کتاب نگرش یعنی همه‌چیز را خواند؟

کتاب نگرش یعنی همه‌چیز درباره‌ی مهمترین ویژگی انسان است، نگرش، طوری که جهان را می‌بینید. تغییر دیدگاه می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد، و شما را به موفقیتی هیجان انگیز نزدیک کند. این کتاب را بخوانید تا بدانید چطور باید دیدگاه خود را به جهان تغییر دهید. کتاب نگرش یعنی همه‌چیز در دسته‌ی کتاب‌های روانشناسی قرار دارد. کتاب نگرش یعنی همه‌چیز مناسب برای گروه سنی بزرگ‌سال است. تعداد صفحات نسخه‌ی چاپی کتاب 171 صفحه است که با مطالعه‌ی روزانه 20 دقیقه می‌توانید این کتاب را در 8 روز بخوانید. کتاب نگرش یعنی همه‌چیز حجم اندکی دارد و برای افرادی که وقت کافی برای خواندن کتاب‌های طولانی را ندارند و قصد دارند کتابی مختصر با موضوع روانشناسی را بخوانند مفید خواهد بود.

‌در بخشی از کتاب نگرش یعنی همه‌چیز می‌خوانیم

وضعیت کنونی شما انعکاسی است از اندیشه‌‌ای که قبلا داشته‌اید

این حقیقت را در نظر داشته باشید: وضعیت کنونی شما حاصل باورهایی است که در گذشته داشته‌اید و انديشه‌هایی که از این لحظه به بعد دارید، آینده‌تان را رقم می‌زند.

در واقع، نتیجه‌هایی که در هر یک از حوزه‌های زندگی‌تان حاصل می‌کنید. انعکاسی است از افکار عمیق درونی شما نسبت به خودتان. مثلا، وضعیت مالی‌تان را در نظر بگیرید. چه باورهایی نسبت به این حوزه دارید؟ آيا پیوسته درباره‌ی کمبود پول فکر می‌کنید؟ اگر به این فکر (کمبود پول) بچسبید، مانع از جذب پول به سوی خودتان خواهید شد.

یا به روابط خودتان دقت کنید. اگر فکر کنید که آدم شایسته و بالیاقتی نیستید، دوستان یا شریکانی را که وارد زندگی‌تان می‌کنید رفتار مناسبی با شما نخواهند داشت. مطمئنم که در اطرافیان خود دست کم یک نفر را می‌شناسید که روی هر کس برای ازدواج انگشت می‌گذارد، طرف به اصطلاح «توزرد» از آب درمی آید! آیا تصور می‌کنید این واقعه تصادفی است؟ نه، هرگز!

بلکه باور عمیق درونی این شخص باعث می شود که چنین اشخاصی به زندگی‌اش جذب شوند.
خواه درباره‌ی امور مالی، خواه در روابط و خواه در زمینه‌ی مشاغل، این حقیقت صدق می‌کند: اگر افکارتان را عوض نکنید، نتایجی که حاصل می کنید عوض نخواهند شد.

آن‌چه در بالا خواندید بررسی و نقد کتاب نگرش یعنی همه‌چیز اثر جف کلر بود.خرید و دانلود این اثر در همین صفحه امکان‌پذیر است. برای مطالعه‌ی دیگر کتاب‌ها در زمینه‌ی روانشناسی می‌توانید به قسمت دسته‌بندی کتاب‌ها مراجعه و کتاب‌های این موضوع را یکجا مشاهده کنید.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
گوینده هوشمند (AI)
راوی
حجم
878.۷۵ کیلوبایت
تعداد صفحات
171 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۵:۴۲:۰۰
نویسندهجف کلر
مترجمامیرحسن مکی
ناشرانتشارات درسا
زبان
فارسی
عنوان انگلیسی
Attitude is everything: [change your attitude...and you change your life!]
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۰۵/۰۷
قیمت ارزی
3 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
راوی
۸۷۸.۷۵ کیلوبایت
۱۷۱ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.4
از 5
براساس رأی 163 مخاطب
خوش‌خوان 🪶 (1)
پربار 🌳 (1)
5
ستاره
71 ٪
4
ستاره
9 ٪
3
ستاره
9 ٪
2
ستاره
4 ٪
1
ستاره
5 ٪
96 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
5

با عرض سلام و خسته نباشید به تیم فوق العاده فیدیبوی عزیز...من این کتاب رو چند روزی میشه که تمومش کردم و هنوز به تک تک جملاتش فکر میکنم.. کتاب تأثیر گذاری هست از این جهت که افرادی که هدف و آرزویی دارن و دنبال یک جرقه برای شروع هستن این کتاب اون جرقه ی لازم رو در وجودتون ایجاد میکنه....کتاب حرف ها و راهکارهای مؤثر و در عین حال راحت رو در اختیار خواننده میگذاره...به نظرم نیاز هست که این کتاب رو حتی بارها مطالعه کرد و بعضی از نکاتش رو یادداشت کرد و هر روز اون رو تمرین کرد علاوه بر مطالب تاثیر گذار روی اهداف و رسیدن به هدف، یک دید کلی مثبت نگر بودن و راهکارهای جذب موفقیت رو بیان میکنه به خصوص درس های اخری که در فصل ۲ کتاب هست به شدت خوندنش توصیه میشه چون پر از راهکارهای خوب هستش... درنهایت از خواندن این کتاب لذت بردم ممنونم هم از نویسنده کتاب هم مترجم کتاب و هم تیم عزیز فیدیبو❤❤❤

2

دوستان، کتاب حداقل برای شخص بنده ۷۰٪ مطالبش بدیهیاتی بود که ارزش خواندن در قالب کتاب را نداشت. همچنین در مواردی که کم نیستند مطالب غیر منطقی و اغراق گونه بیان شدند. در بسیاری از موارد هم تکرار و کش دادن هایی به چشم میاد که اصلا برای مفاهیمی این چنین ساده مورد نیاز نیست. من اصلا از قلم نویسنده لذت نبردم، مطالب و نوع بیان سطحی هستند، انگار معلم مدرسه‌تون شما را نصیحت می‌کند، و در خیلی از موارد نصیحت محض بدون راهکار. در مجموع اگر در انتخاب کتاب دقت زیادی به خرج می‌دهید و وقتتون کم هست. اصلا این کتاب رو پیشنهاد نمی‌کنم، در واقع با مواردی که گفتم وقتتون رو برای کتاب های با ارزش‌تر بگذارید.

1

من نمیدونم عزیزانی که گفتن کتاب ارزشمند واقعا تعریفشون از کتاب ارزشمند چی هست؟ یه سری اراجیف زرد که هممون همه ی اینا روشنیدیم ... توی کلش حتی یک کلمه ی جدید یا یه راهکار جدید وجود نداره . چه کسی الان نمیدونه که باید به چیزای خوب فک کرد؟ یا مثلا از ترس ها درس گرفت ؟ اینا رو کی نمیدونه؟ صرفا بیان یه سری حقایق ساده بدون هیچ راهکار عملی برای انجامش . پر از سرگذشت کسایی که مثلا شکست خوردن دوباره پاشدن! مگه کتاب تاریخه؟! سالهاست توی فیدیبو کتاب دانلود میکنم و میخونم و به جرات این بدترینش بود

5

کتاب خیلی مفیدی بود. به پیشنهاد استاد کارآفرینیم خوندم. عالی بود. برای کسانی که دچار مشکل نارضایتی از خود واقعیشون و فاصلشون با خون آرمانیشون دارن خیلی مفیده

5

کتاب خوبیه ولی من کتاب اثر مرکب رو به همه پیشنهاد میدم

5

به جرئت میتونم بگم اگه فقط یکم احساس بد داری شامل یاس کسلی بی حوصلگی هر حس بدی این کتاب ارزش خوندن داره به شخصه موقع خواندن نمونه این کتاب چنان شوق ادامه خواندنش در من ایجاد شد که برای خریدش تامل نکردم و حس کردم این دقیقا همون کتابیه که باید الان بخونمش

4

میخوام هدیه بدمش. اسمتو بگو

5

کتاب در مورد موفقیت مالی یا موفقیت در یک زمینه خاص نیست بلکه در مورد رسیده به هر هدفی است که شخص بخواهد✅👍 من بیشتر از همه بخش اول رو دوست داشتم و خلاصه که کتاب در مورد این جمله هست: ♡هر چه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو♡

5

اگر این کتاب رو یک بار بخونی سه سال و اگر دو بار بخونی پنج سال و اگر سه بار بخونی ده سال جلو میفتی تو زندگیت

5

فکر میکنم ارزش چندین بار خواندن را دارد... من بخشهای زیادی از کتاب را هایلایت کردم و مرتب مرور میکنم ...جملات تاثیرگذار زیادی در کتاب هست که روحیه آدم را واقعا تغییر میده ...بشدت پیشنهاد میکنم.

نمایش 86 نقد دیگر
4.3
(165)
حال‌خوب‌کن ✨ (1)
27,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
نگرش یعنی همه چیز
نگرش یعنی همه چیز
نگرش تان را عوض کنید زندگی تان عوض می شود

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
نگرش یعنی همه چیز
نگرش یعنی همه چیز
نگرش تان را عوض کنید تا زندگی تان دگرگون شود!
انتشارات درسا
4.3
(165)
حال‌خوب‌کن ✨ (1)
27,000
تومان