0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
راه نفوذ بر دلها
٪30

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی راه نفوذ بر دلها

درباره راه نفوذ بر دلها

اسرار جذابیت، محبوبیت و موفقیت، همه در کتاب «راه نفوذ بر دل‌ها» فاش شده است. «برایان تریسی» تمام دانش و خلاقیت خود را در خلق این کتاب به‌کار گرفته است تا از همان ابتدا، شما را با آسان‌ترین و کاربردی‌ترین روش‌ها برای نفوذ روی دیگران آشنا کند. برای این که بتوانید دیگران را در برابر خواسته‌های خود متقاعد کنید، باید به اوج برسید و این اوج از دید برایان تریسی چیزی نیست، جز همان جذابیت و قدرت درونی. با شنیدن این کتاب صوتی یاد می‌گیرید که چطور جذبه و گیرایی خود را افزایش دهید. البته تریسی تنها به بیان مفاهیم و تئوری‌ها اکتفا نکرده و در طول کتاب تمریناتی ساده و کاربردی هم آمده است، که می‌توانید آن‌ها را خیلی راحت روی اطرافیان امتحان کنید. معجزه‌ی این کتاب در سادگی، اثربخشی و کارآیی آن است. مطمئن باشید که با عملی کردن ترفندهای جادویی آن، خیلی زود شاهد تاثیرات شگفت‌انگیزی در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود خواهید بود.

about book image

درباره کتاب راه نفوذ بر دل‌ها اثر برایان تریسی

برایان تریسی مانند پدری دلسوز و باتجربه اینجاست تا همه چیز را درباره‌ی جذبه و نفوذ به شما بیاموزد. پیش از هرچیز باید بدانید اصلا منظور از این جذبه چیست. بنابراین ابتدا باید با معنای جذبه و گیرایی آشنا شوید و بدانید اصلا چرا باید جذبه داشته باشید و تاثیر آن در زندگی‌تان چیست. فراموش نکنید که در بحث جذابیت و نفوذ، فقط ظاهر مطرح نیست؛ جذابیت در عمل هم وجود دارد که در کنار جذابیت‌های ذاتی و ظاهری، باید آن را در خود پرورش دهید. به این ترتیب می‌توانید هر کسی را تحت تاثیر قرار دهید. یکی از ساده‌ترین و کارآمدترین روش‌ها برای این که بتوانید در ذهن و قلب کسی رخنه کنید، معجزه‌ی گوش دادن است. باید هنر شنیدن را یاد بگیرید و تبدیل به شنونده‌ای ماهر و جدی شوید. کافی است پای صحبت‌های یک دوست یا همکار بنشینید تا پس از مدتی تغییر رفتار آن‌ها را ببینید. حالا آن‌ها شما را فردی می‌بینند که می‌توانند رویش حساب کنند، کسی که به احساسات خود مسلط است و قدرت درونی بالایی دارد.

برایان تریسی در این کتاب، از روش‌های جالب دیگری هم رونمایی کرده است. مثلا یاد می‌گیرید که چطور با طرف مقابل تماس چشمی برقرار کنید. ارتباط درست از طریق چشم یکی از اثرگذارترین و درعین‌حال دشوارترین روش‌ها برای برقراری ارتباط است. تریسی با دقت و حوصله‌ی تمام، جزییات و اصول برقراری چنین ارتباطی را به شما می‌آموزد. گذشته از قدرت نگاه، وقتی با کسی صحبت می‌کنید، باید متوجه حرکات سر و فرم صورت خود هم باشید. با حرکات سر و متمایل کردن آن به جهات خاص، می‌توانید اثر کلام و نگاه خود را افزایش دهید. درکنار تمام این قواعد و اصول، درباره‌ی زبان بدن هم مطالب جالبی یاد می‌گیرید. تمام بایدها و نبایدهای زبان بدن را می‌توانید در این کتاب بشنوید و در تعاملات خود با افراد از آن‌ها استفاده کنید. البته نباید جادوی لبخند و تبسم را از یاد ببرید. برای لبخند زدن، همیشه پیش‌قدم باشید تا اولین کسی باشید که تاثیر مثبت را روی اطرافیانتان می‌گذارید. برایان تریسی حتی درباره‌ی تعریف و تمجید هم نکاتی برای گفتن دارد. او با نشان دادن تاثیری که تحسین روی افراد می‌گذارد، اصرار دارد که این اصل را حتما به‌خاطر داشته باشید. او همچنین یادآوری می‌کند که باید مراقب چیزهایی که می‌گویید باشید. ضمن این که نوع بیان شما هم در تاثیر کلامتان بی‌تاثیر نخواهد بود. نکته‌ی جالبی که در اینجا وجود دارد، سکوت است. هر چقدر هم گوینده و سخنران موفقی باشید، باز هم باید مهارت سکوت را طوری بشناسید که بتوانید از آن در تاثیرگذاری بیشتر کلامتان استفاده کنید. در جریان صحبت کردن، صدای خوب داشتن و تلفظ دقیق و درست کلمات، در قدرت نفوذ در دیگران بی‌تاثیر نیست. البته به خاطر داشته باشید که نفوذ کلام روی زنان و مردان متفاوت است. تریسی برای تشخیص انواع تاثیرات کلام و رفتار روی هر یک از این گروه‌ها راهکارهای بسیار جالب و کارآمدی معرفی کرده است.

تریسی در این کتاب به‌صراحت می‌گوید که برای موفق شدن رمز و رازی وجود ندارد. از دید او، همه چیز از درون ما شروع می‌شود. تنها رمزی که در اینجا وجود دارد این است که به تجربیات و یافته‌های دیگران اعتماد کنیم و از آن‌ها برای بهبود رفتار و گفتار خود استفاده کنیم. هنگامی که بتوانید با تکیه بر یافته‌ها و آموزه‌های کسانی مانند برایان تریسی، قدرت نفوذ روی دیگران را به‌دست آورید، می‌بینید که چطور افراد زیادی در انتظار دیدار و مصاحبت با شما هستند، خواستار همکاری و تجارت با شما هستند و دوست دارند بیشتر و بیشتر با شما ارتباط داشته باشند. تاثیرات این قدرت نفوذ، فقط در مسائل کاری و حرفه‌ای مطرح نیست. درست است که می‌توانید به‌سرعت کار دلخواه‌تان را پیدا کنید، ثروت بیشتری به دست آورید و خیلی زود ارتقای شغلی بگیرید، اما در برخورد با خانواده و دوستان هم شاهد تغییرات شگفت‌انگیزی خواهید بود که نشان می‌دهد توصیه‌های این کتاب، چیزی فرای شعارهای تبلیغاتی روان‌شناسان و تفکر مثبت است. خیلی ساده است! یکی از تمرین‌های این کتاب را انتخاب کنید و آن را روی یکی از دوستان‌تان تمرین کنید. با دیدن نتیجه‌، به جادوی نفوذ در دل‌ها ایمان می‌آورید.

درباره نویسنده

برایان تریسی، سلطان بی‌چون و چرای دنیای موفقیت و خودپروری است. ماجرای تریسی با تمام نویسنده‌ها و سخنرانان انگیزشی متفاوت است. او کسی است که سال‌ها در عرشه‌ی کشتی کار کرده، تن به کارگری داده و در مزارع به‌سختی کار کرده و حالا مشاور بیش از 1000 شرکت تجاری در دنیاست. او تمام آموزه‌هایی که در آثارش گفته را زندگی کرده، پس می‌توانید به او اعتماد کنید و مدت‌ها پای حرف‌هایش بنشینید، بدون این که لحظه‌ای فکر کنید حرف‌هایش همان کلیشه‌های همیشگی کتاب‌های روان‌شناسی و خودپروری است. او بدون پیچیدگی‌های کلامی و استفاده از روش‌های معمول جذب مخاطب، آمده تا حرفش را بزند. تریسی کسی است که در تمام کتاب‌ها و کارگاه‌های آموزشی‌اش با دلسوزی و مسئولیت‌پذیری، تجربه‌هایش را در اختیار دیگران می‌گذارد. هدف او این است که دنیا افراد بهتری داشته باشد تا زندگی برای همه، بهتر و زیباتر باشد. آثار او آن‌قدر تاثیر عمیقی روی زندگی و کار افراد داشته که به ده‌ها زبان ترجمه شده است. تریسی تا به حال بیش از 5000 سمینار در سراسر دنیا برگزار کرده و حتی چهار بار هم به ایران آمده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما سخنرانی کرده است. «کسب و کار موفق»، «قورباغه‌ات را قورت بده»، «روان‌شناسی فروش»، «مدیریت بحران»، «نقطه‌ی بحران» و... از معروف‌ترین آثار این نویسنده‌ی بزرگ است.

about book image

ترجمه کتاب راه نفوذ بر دل‌ها به فارسی

«مهدی قراچه داغی» از مترجمان بسیار موفق و خوش‌نام ایران است که کتاب‌های زیادی در زمینه‌های مختلف روان‌شناسی، تربیت کودک و نوجوان، کسب و کار، اقتصاد و رمان‌ ترجمه و وارد بازار کتاب کرده است. تعداد ترجمه‌های قراچه داغی به بیش از 500 کتاب می‌رسد که بیش از 350 عنوان از این آثار در زمینه‌ی روان‌شناسی بوده است. «مردان مریخی، زنان ونوسی»، «عشق هرگز کافی نیست»، «از حال خوب به حال بد» و «روان‌شناسی تصویر ذهنی» از معروف‌ترین ترجمه‌های این مترجم بزرگ است. با توجه به تجربه و مهارت قراچه باغی در فن ترجمه، می‌توانید مطمئن باشید که تمام کلمات و جملات این کتاب، با نهایت دقت و حساسیت انتخاب شده و به‌خوبی پیام نویسنده را به مخاطب منتقل می‌کند.

در بخشی از کتاب راه نفوذ بر دل‌ها می‌شنویم

85 درصد موفقیت شما در تجارت و کسب و کار و زندگی شخصی، بستگی به ارتباط موثر شما با دیگران دارد. هوش اجتماعی و یا توانایی تبادل و تعامل، صحبت کردن، مذاکره نمودن، متقاعد کردن دیگران، مهم‌ترین هوشی است که می‌توانید داشته باشید. این هوشی است که می‌توانید آن را پرورش بدهید. می‌توانید بیاموزید که گرم، دوستانه، دوست‌داشتنی و جذاب باشید. کافی است روش‌ها و فنون برقراری ارتباط را که موثرترین و نافذترین مردم دنیای امروز بر آن اشراف دارند، بیاموزید. رمز موفقیت ارتباط برقرارکنندگان بزرگ، در اصل رمز و رازی نیست. این‌ها در نهایت روش‌هایی هستند که اثربخشی کاربردشان در برقراری ارتباط با دیگران، به اثبات رسیده است. هدف این است که با دیگران به گونه‌ای ارتباط برقرار کنید و رفتارتان به‌گونه‌ای باشد که افراد با روی گشاده پذیرای پیام شما باشند، بخواهند که بیشتر تحت تاثیر پیام شما قرار بگیرند، خریدار شما باشند، با شما تجارت کنند، با شما روابط شخصى داشته باشند و به شکلى مثبت درباره‌تان فکر کنند. توانایى شما در نفوذ گذاشتن بر دیگران، دوست داشتنى بودن و خوشایند واقع شدن، بیش از هر کیفیت دیگرى درهاى بیشترى را به روی‌تان مى‌گشاید. هر چه دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند، هر چه بیشتر گرم و صمیمانه درباره‌تان بیندیشند، بیشتر به دیدن شما راغب مى‌شوند، بیشتر به حرف‌هایتان گوش مى‌دهند، بیشتر مى‌خواهند در حضور شما باشند و شما را به حضور خود دعوت کنند.

نقد و بررسی کتاب راه نفوذ بر دل‌ها که در بالا آمده، فرصت مطالعه و انتخابی درست را در اختیار شما می‌گذارد. نسخه‌ی صوتی این کتاب از طریق وب‌سایت فیدیبو و یا اپلیکیشن آن، به‌آسانی قابل خریداری و دانلود است.

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
284.۶۲ مگابایت
مدت زمان
۰۴:۱۵:۰۳
نویسندهبرایان تریسی
مترجم مهدی قراچه داغی
راویامیرمحمد صمصامی
ناشرنوین کتاب
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۰۳/۲۲
قیمت ارزی
5.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۲۸۴.۶۲ مگابایت
۰۴:۱۵:۰۳

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.4
از 5
براساس رأی 203 مخاطب
گیرا 🧲 (1)
انگیزه‌بخش 🚀 (1)
5
ستاره
69 ٪
4
ستاره
14 ٪
3
ستاره
6 ٪
2
ستاره
3 ٪
1
ستاره
5 ٪
130 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
5

دوستان من به سایت نوین کتاب گویا رفتم این کتابهای صوتی که اینجاست تو سایت خودش نیافتم. می دونید این کتابهای صوتی را کجا میشه یافت؟ چون اینجا حجمشون زیاده و با گوشی استفاده کردن هم خیلی سخته و میخوام با پلی یر گوش کنم. مرسی

5

کتاب خوبی هستش . آقای برایان تریسی مطالب رو ساده بیان می‌کنه و شایددر نگاه اول ساده به نظر برسن اما تو زندگی روزمره کاربردین .من چند تا تکنیک ابتدای کتاب رو عملی انجام دادم باعث شد پزشکی که تو دنبالش بودم رو پیگیری کنن با شماره خصوصیش تماس بگیرن و هماهنگی کنن که بیاد و کاره من رو انجام بده و در آخر هم با کلی تعریف و تمجید و احترام ازم خواستن هر وقت اومدم اونجا کارهام رو برام پیگیری کنن بدون ایکنه هزینه ای پرداخت کنم اون هم تو یه بیمارستان خصوصی . برای خودم اتفاق عجیبی بود . چون من آدم اجتماعی نبودم و با این کتاب دارم تلاش میکنم تغییر کنم .

5

به نظرم کیفیت از حجم مهمتره با احترام به اعتراض برخی دوستان اما خواهش می کنم کیفیت رو فدای حجم نهایی نکنید

5

مگه میشه آقای امیر صمصامی گوینده باشه و کتاب رو نخرید

5

به نظر من اسم کتاب ربطی به محتواش نداره,این کتاب درباره هنر شنیدن و یخورده هم صحبت کردنه.و یه مشکل بزرگی که داره اینه که آهنگی که بین فصل های کتاب پخش میشه خیلی گوشخراشه و اصلا مناسب نیست,خیلی هم از صدای گوینده ولومش بالاتره,و مخصوصا قبل از خواب که داری کتاب رو گوش میدی خیلی آزار دهندست.جا داره که به جای آهنگای این مدلی از آهنگای ملایم و با ولوم پایین استفاده کنید.

5

سلام کتاب خوبیه من خودم اون رو چند بار خوندم. متاسفانه ترجمه خوب و روانی از اون انتخاب نکردید. این کتاب یک ترجمه بسیار روان و خوب دیگری داره که کار حسین سلیمانی است از انتشارات راشین. پیشنهاد می کنم فیدیبو نسخه صوتی اون ترجمه رو بذاره یا حتی الامکان خواننده ها اون ترجمه رو بخونند البته اون ترجمه با عنوان «جادوی جذابیت» روانه بازار شده.

5

لطفا نسخه ی متنی کتاب رو هم بزارین واقعا ممنون میشم

5

نظر شخصی من اینه که کتاب های آقای تریسی خیلی سطح پایین هستند و گرچه تو بعضی مواقع موضوع های خوبی رو بیان می کنن اما کمتر باعث تغییر یا ایجا انگیزه در من میشن

5

کتاب خیلی خوبی بود.فقط قسمت های اول و آخر هر فایلی نزدیک ۵۰ ثانیه فقط ملودی تنها بود.کاش اون قسمتها رو حذف میکردن که حجم کمتری بگیره.سپاس و لطفا باز هم کتاب های برایان تریسی رو قرار بدید.

5

من پیشنهاد میکنم کتابای تریسی رو با ترجمه انتشارات راشین بخونین. راشین مجوز داره از تریسی برای ترجمه همه کتاباش. ترجمه ها عالی ان و دقیق و مطلبی از کتاب اصلی رو توی ترجمه حذف نمیکنن مترجما. از هر ناشر دیگه ای کتابای تریسی رو بخرین مفت گرونه!

نمایش 120 نقد دیگر
4.4
(203)
آموزنده 🦉 (1)
48,000
٪30
33,600
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
راه نفوذ بر دلها
راه نفوذ بر دلها
چگونه دیگران را متقاغد کنید(قدرت جاذبه)

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
راه نفوذ بر دلها
٪30
راه نفوذ بر دلها
برایان تریسی
نوین کتاب
4.4
(203)
آموزنده 🦉 (1)
48,000
٪30
33,600
تومان