0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
راه نفوذ بر دلها
٪30

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی راه نفوذ بر دلها

درباره راه نفوذ بر دلها

اسرار جذابیت، محبوبیت و موفقیت، همه در کتاب «راه نفوذ بر دل‌ها» فاش شده است. «برایان تریسی» تمام دانش و خلاقیت خود را در خلق این کتاب به‌کار گرفته است تا از همان ابتدا، شما را با آسان‌ترین و کاربردی‌ترین روش‌ها برای نفوذ روی دیگران آشنا کند. برای این که بتوانید دیگران را در برابر خواسته‌های خود متقاعد کنید، باید به اوج برسید و این اوج از دید برایان تریسی چیزی نیست، جز همان جذابیت و قدرت درونی. با شنیدن این کتاب صوتی یاد می‌گیرید که چطور جذبه و گیرایی خود را افزایش دهید. البته تریسی تنها به بیان مفاهیم و تئوری‌ها اکتفا نکرده و در طول کتاب تمریناتی ساده و کاربردی هم آمده است، که می‌توانید آن‌ها را خیلی راحت روی اطرافیان امتحان کنید. معجزه‌ی این کتاب در سادگی، اثربخشی و کارآیی آن است. مطمئن باشید که با عملی کردن ترفندهای جادویی آن، خیلی زود شاهد تاثیرات شگفت‌انگیزی در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود خواهید بود.

درباره کتاب راه نفوذ بر دل‌ها اثر برایان تریسی

برایان تریسی مانند پدری دلسوز و باتجربه اینجاست تا همه چیز را درباره‌ی جذبه و نفوذ به شما بیاموزد. پیش از هرچیز باید بدانید اصلا منظور از این جذبه چیست. بنابراین ابتدا باید با معنای جذبه و گیرایی آشنا شوید و بدانید اصلا چرا باید جذبه داشته باشید و تاثیر آن در زندگی‌تان چیست. فراموش نکنید که در بحث جذابیت و نفوذ، فقط ظاهر مطرح نیست؛ جذابیت در عمل هم وجود دارد که در کنار جذابیت‌های ذاتی و ظاهری، باید آن را در خود پرورش دهید. به این ترتیب می‌توانید هر کسی را تحت تاثیر قرار دهید. یکی از ساده‌ترین و کارآمدترین روش‌ها برای این که بتوانید در ذهن و قلب کسی رخنه کنید، معجزه‌ی گوش دادن است. باید هنر شنیدن را یاد بگیرید و تبدیل به شنونده‌ای ماهر و جدی شوید. کافی است پای صحبت‌های یک دوست یا همکار بنشینید تا پس از مدتی تغییر رفتار آن‌ها را ببینید. حالا آن‌ها شما را فردی می‌بینند که می‌توانند رویش حساب کنند، کسی که به احساسات خود مسلط است و قدرت درونی بالایی دارد.

برایان تریسی در این کتاب، از روش‌های جالب دیگری هم رونمایی کرده است. مثلا یاد می‌گیرید که چطور با طرف مقابل تماس چشمی برقرار کنید. ارتباط درست از طریق چشم یکی از اثرگذارترین و درعین‌حال دشوارترین روش‌ها برای برقراری ارتباط است. تریسی با دقت و حوصله‌ی تمام، جزییات و اصول برقراری چنین ارتباطی را به شما می‌آموزد. گذشته از قدرت نگاه، وقتی با کسی صحبت می‌کنید، باید متوجه حرکات سر و فرم صورت خود هم باشید. با حرکات سر و متمایل کردن آن به جهات خاص، می‌توانید اثر کلام و نگاه خود را افزایش دهید. درکنار تمام این قواعد و اصول، درباره‌ی زبان بدن هم مطالب جالبی یاد می‌گیرید. تمام بایدها و نبایدهای زبان بدن را می‌توانید در این کتاب بشنوید و در تعاملات خود با افراد از آن‌ها استفاده کنید. البته نباید جادوی لبخند و تبسم را از یاد ببرید. برای لبخند زدن، همیشه پیش‌قدم باشید تا اولین کسی باشید که تاثیر مثبت را روی اطرافیانتان می‌گذارید. برایان تریسی حتی درباره‌ی تعریف و تمجید هم نکاتی برای گفتن دارد. او با نشان دادن تاثیری که تحسین روی افراد می‌گذارد، اصرار دارد که این اصل را حتما به‌خاطر داشته باشید. او همچنین یادآوری می‌کند که باید مراقب چیزهایی که می‌گویید باشید. ضمن این که نوع بیان شما هم در تاثیر کلامتان بی‌تاثیر نخواهد بود. نکته‌ی جالبی که در اینجا وجود دارد، سکوت است. هر چقدر هم گوینده و سخنران موفقی باشید، باز هم باید مهارت سکوت را طوری بشناسید که بتوانید از آن در تاثیرگذاری بیشتر کلامتان استفاده کنید. در جریان صحبت کردن، صدای خوب داشتن و تلفظ دقیق و درست کلمات، در قدرت نفوذ در دیگران بی‌تاثیر نیست. البته به خاطر داشته باشید که نفوذ کلام روی زنان و مردان متفاوت است. تریسی برای تشخیص انواع تاثیرات کلام و رفتار روی هر یک از این گروه‌ها راهکارهای بسیار جالب و کارآمدی معرفی کرده است.

تریسی در این کتاب به‌صراحت می‌گوید که برای موفق شدن رمز و رازی وجود ندارد. از دید او، همه چیز از درون ما شروع می‌شود. تنها رمزی که در اینجا وجود دارد این است که به تجربیات و یافته‌های دیگران اعتماد کنیم و از آن‌ها برای بهبود رفتار و گفتار خود استفاده کنیم. هنگامی که بتوانید با تکیه بر یافته‌ها و آموزه‌های کسانی مانند برایان تریسی، قدرت نفوذ روی دیگران را به‌دست آورید، می‌بینید که چطور افراد زیادی در انتظار دیدار و مصاحبت با شما هستند، خواستار همکاری و تجارت با شما هستند و دوست دارند بیشتر و بیشتر با شما ارتباط داشته باشند. تاثیرات این قدرت نفوذ، فقط در مسائل کاری و حرفه‌ای مطرح نیست. درست است که می‌توانید به‌سرعت کار دلخواه‌تان را پیدا کنید، ثروت بیشتری به دست آورید و خیلی زود ارتقای شغلی بگیرید، اما در برخورد با خانواده و دوستان هم شاهد تغییرات شگفت‌انگیزی خواهید بود که نشان می‌دهد توصیه‌های این کتاب، چیزی فرای شعارهای تبلیغاتی روان‌شناسان و تفکر مثبت است. خیلی ساده است! یکی از تمرین‌های این کتاب را انتخاب کنید و آن را روی یکی از دوستان‌تان تمرین کنید. با دیدن نتیجه‌، به جادوی نفوذ در دل‌ها ایمان می‌آورید.

درباره نویسنده

برایان تریسی، سلطان بی‌چون و چرای دنیای موفقیت و خودپروری است. ماجرای تریسی با تمام نویسنده‌ها و سخنرانان انگیزشی متفاوت است. او کسی است که سال‌ها در عرشه‌ی کشتی کار کرده، تن به کارگری داده و در مزارع به‌سختی کار کرده و حالا مشاور بیش از 1000 شرکت تجاری در دنیاست. او تمام آموزه‌هایی که در آثارش گفته را زندگی کرده، پس می‌توانید به او اعتماد کنید و مدت‌ها پای حرف‌هایش بنشینید، بدون این که لحظه‌ای فکر کنید حرف‌هایش همان کلیشه‌های همیشگی کتاب‌های روان‌شناسی و خودپروری است. او بدون پیچیدگی‌های کلامی و استفاده از روش‌های معمول جذب مخاطب، آمده تا حرفش را بزند. تریسی کسی است که در تمام کتاب‌ها و کارگاه‌های آموزشی‌اش با دلسوزی و مسئولیت‌پذیری، تجربه‌هایش را در اختیار دیگران می‌گذارد. هدف او این است که دنیا افراد بهتری داشته باشد تا زندگی برای همه، بهتر و زیباتر باشد. آثار او آن‌قدر تاثیر عمیقی روی زندگی و کار افراد داشته که به ده‌ها زبان ترجمه شده است. تریسی تا به حال بیش از 5000 سمینار در سراسر دنیا برگزار کرده و حتی چهار بار هم به ایران آمده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما سخنرانی کرده است. «کسب و کار موفق»، «قورباغه‌ات را قورت بده»، «روان‌شناسی فروش»، «مدیریت بحران»، «نقطه‌ی بحران» و... از معروف‌ترین آثار این نویسنده‌ی بزرگ است.

ترجمه کتاب راه نفوذ بر دل‌ها به فارسی

«مهدی قراچه داغی» از مترجمان بسیار موفق و خوش‌نام ایران است که کتاب‌های زیادی در زمینه‌های مختلف روان‌شناسی، تربیت کودک و نوجوان، کسب و کار، اقتصاد و رمان‌ ترجمه و وارد بازار کتاب کرده است. تعداد ترجمه‌های قراچه داغی به بیش از 500 کتاب می‌رسد که بیش از 350 عنوان از این آثار در زمینه‌ی روان‌شناسی بوده است. «مردان مریخی، زنان ونوسی»، «عشق هرگز کافی نیست»، «از حال خوب به حال بد» و «روان‌شناسی تصویر ذهنی» از معروف‌ترین ترجمه‌های این مترجم بزرگ است. با توجه به تجربه و مهارت قراچه باغی در فن ترجمه، می‌توانید مطمئن باشید که تمام کلمات و جملات این کتاب، با نهایت دقت و حساسیت انتخاب شده و به‌خوبی پیام نویسنده را به مخاطب منتقل می‌کند.

در بخشی از کتاب راه نفوذ بر دل‌ها می‌شنویم

85 درصد موفقیت شما در تجارت و کسب و کار و زندگی شخصی، بستگی به ارتباط موثر شما با دیگران دارد. هوش اجتماعی و یا توانایی تبادل و تعامل، صحبت کردن، مذاکره نمودن، متقاعد کردن دیگران، مهم‌ترین هوشی است که می‌توانید داشته باشید. این هوشی است که می‌توانید آن را پرورش بدهید. می‌توانید بیاموزید که گرم، دوستانه، دوست‌داشتنی و جذاب باشید. کافی است روش‌ها و فنون برقراری ارتباط را که موثرترین و نافذترین مردم دنیای امروز بر آن اشراف دارند، بیاموزید. رمز موفقیت ارتباط برقرارکنندگان بزرگ، در اصل رمز و رازی نیست. این‌ها در نهایت روش‌هایی هستند که اثربخشی کاربردشان در برقراری ارتباط با دیگران، به اثبات رسیده است. هدف این است که با دیگران به گونه‌ای ارتباط برقرار کنید و رفتارتان به‌گونه‌ای باشد که افراد با روی گشاده پذیرای پیام شما باشند، بخواهند که بیشتر تحت تاثیر پیام شما قرار بگیرند، خریدار شما باشند، با شما تجارت کنند، با شما روابط شخصى داشته باشند و به شکلى مثبت درباره‌تان فکر کنند. توانایى شما در نفوذ گذاشتن بر دیگران، دوست داشتنى بودن و خوشایند واقع شدن، بیش از هر کیفیت دیگرى درهاى بیشترى را به روی‌تان مى‌گشاید. هر چه دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند، هر چه بیشتر گرم و صمیمانه درباره‌تان بیندیشند، بیشتر به دیدن شما راغب مى‌شوند، بیشتر به حرف‌هایتان گوش مى‌دهند، بیشتر مى‌خواهند در حضور شما باشند و شما را به حضور خود دعوت کنند.

نقد و بررسی کتاب راه نفوذ بر دل‌ها که در بالا آمده، فرصت مطالعه و انتخابی درست را در اختیار شما می‌گذارد. نسخه‌ی صوتی این کتاب از طریق وب‌سایت فیدیبو و یا اپلیکیشن آن، به‌آسانی قابل خریداری و دانلود است.

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
284.۶۲ مگابایت
مدت زمان
۰۴:۱۵:۰۳
نویسندهبرایان تریسی
مترجم مهدی قراچه داغی
راویامیرمحمد صمصامی
ناشرنوین کتاب
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۰۳/۲۲
قیمت ارزی
5.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۲۸۴.۶۲ مگابایت
۰۴:۱۵:۰۳

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.4
از 5
براساس رأی 202 مخاطب
پربار 🌳 (1)
آموزنده 🦉 (1)
5
ستاره
69 ٪
4
ستاره
14 ٪
3
ستاره
5 ٪
2
ستاره
3 ٪
1
ستاره
5 ٪
129 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
b
bah***********@yahoo.com
۱۳۹۶-۰۷-۲۷
5

دوستان من به سایت نوین کتاب گویا رفتم این کتابهای صوتی که اینجاست تو سایت خودش نیافتم. می دونید این کتابهای صوتی را کجا میشه یافت؟ چون اینجا حجمشون زیاده و با گوشی استفاده کردن هم خیلی سخته و میخوام با پلی یر گوش کنم. مرسی

b
bah*******@gmail.com
۱۳۹۶-۰۴-۱۴
5

مگه میشه آقای امیر صمصامی گوینده باشه و کتاب رو نخرید

پ
پوریا مالکی فرد
۱۳۹۶-۰۷-۲۹
5

به نظرم کیفیت از حجم مهمتره با احترام به اعتراض برخی دوستان اما خواهش می کنم کیفیت رو فدای حجم نهایی نکنید

ا
الهام اژدری
۱۳۹۶-۰۵-۲۰
5

لطفا نسخه ی متنی کتاب رو هم بزارین واقعا ممنون میشم

ف
فائزه خدادادی
۱۳۹۶-۰۷-۲۷
5

عاشقتم فیدبو ممنونم از طرح عالیت❤❤

ا
اسماعیل زمانیان
۱۳۹۶-۰۷-۲۷
1

حجم فایلها بسیار زیاده. همچین کتابی باید حدود پنج مگابایت باشه.

m
mor***********@gmail.com
۱۳۹۶-۰۷-۲۷
5

با سلام ممنون از این ایده عالی امیدوارم تداوم داشته باشه و کتاب های در زمینه کسب و کار رو بیشتر قرار بدهید

ا
احسان محمدی
۱۳۹۶-۰۷-۲۷
5

سپاس از طرح فوق العادتون

s
samite wooo
۱۳۹۶-۰۷-۲۷
5

نظر شخصی من اینه که کتاب های آقای تریسی خیلی سطح پایین هستند و گرچه تو بعضی مواقع موضوع های خوبی رو بیان می کنن اما کمتر باعث تغییر یا ایجا انگیزه در من میشن

آ
آ سید مهدی
۱۳۹۶-۰۷-۲۷
1

جان عزیزت کتاب خوب بذار فیدیبو! این مدل کتابا که میدونی ارزش علمی و آکادمیک ندارن برا چی اصن میاری فداتشم؟؟؟؟

نمایش 119 نقد دیگر
4.4
(202)
آموزنده 🦉 (1)
48,000
٪30
33,600
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
٪50
راه نفوذ بر دلها
راه نفوذ بر دلها
چگونه دیگران را متقاغد کنید(قدرت جاذبه)

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
راه نفوذ بر دلها
٪30
راه نفوذ بر دلها
برایان تریسی
نوین کتاب
4.4
(202)
آموزنده 🦉 (1)
48,000
٪30
33,600
تومان