0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
امپراطوری اپ
٪30

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی امپراطوری اپ

نویسنده:
چاد مورتا
درباره امپراطوری اپ

درباره‌ی کتاب صوتی امپراطوری اپ اثر چاد مورتا

کتاب‌های زیادی در رابطه با موضوع پولدار شدن و مهم‌تر از آن سریع پولدار شدن نوشته شده‌اند. کتاب‌های این موضوع در گذشته بیش‌تر حول روش‌های قدیمی سرمایه‌گذاری مانند سرمایه‌گذاری در بازار سهام یا خرید و فروش املاک یا روش‌های مدیریت مالی نوشته می‌شدند اما در عصر دیجیتال امروز بسیاری از روش‌های کسب درآمد اینترنتی و موبایل در دسترس همگان قرار گرفته‌ و جایگزین روش‌های قدیمی کسب و کار شده‌اند. امکانات امروزی بشر به او اجازه می‌دهد از روش‌های سنتی کسب و کار فاصله بگیرد و دست به ابداع روش‌های جدید بر اساس نیازهای امروز و در راستای کسب درآمد بزند. یکی از این روش‌ها تولید اپلیکیشن‌هایی است که روی دیوایس‌های هوشمند مانند تلفن‌های همراه و تبلت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگرچه برخی از این اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان برای استفاده‌ی کاربران در دسترس هستند اما معمولا برای استفاده از اپلیکیشن‌های کاربردی و با کیفیت لازم است ابتدا اپلیکیشن مورد نظر خریداری شود. کتاب امپراطوری اپ به شما یاد می‌دهد چه طور اپلیکیشنی بنویسید که بتواند برای شما کسب درآمد کند و با یکبار تلاش در راستای خلق ابزاری کارآمد تا مدت‌ها از آن درآمد داشته باشید.

about book image

مروری بر فصل‌های کتاب صوتی امپراطوری اپ

کتاب امپراطوری اپ در ده فصل و یک مقدمه نوشته شده است که عناوین آن‌ها به ترتیب زیر هستند:

 • چگونه اتفاقی یک میلیونر اپ شدم
 • گنجینه‌ای در دست شما
 • نصبش کن!
 • این دنیای جدید را کشف کن!
 • فرصت طلایی اپ شما
 • آن‌ها کار هستند و شما اندیشه
 • جذابیت بصری اپ
 • حفظ امتیاز
 • تکنیک‌های نینجایی که باعث پیشرفت اپ شما می‌شوند
 • پول را به من نشان بده!
 • کروز کنترل

‌در بخشی از کتاب صوتی امپراطوری اپ می‌شنویم

هر سال شب، علاوه بر این که طوری جشن می‌گیریم که انگار آخرالزمان رسیده و به قدری خوراکی می‌خوریم که گویا آخرین خوراکی‌های باقی‌مانده در کره‌ی خاکی هستند، رفیقم "گرگ" فهرستی از اهدافش برای سال جدید را تهیه می‌کند. همیشه و بدون استثنا، اولین هدفش برای سال جدید ورزش کردن و ساختن هیکل بی‌نقصی است که از سال اول دانشکده به آن طرف، دیگر نداشت. از روز اول ژانویه طوری افکارش مشغول رژیم، باشگاه، هیکل جدیدش و این که ظاهرش چه تاثیری بر زندگی‌اش خواهد داشت، می‌شود که انگار قرار است همه‌ی این‌ها همین امسال برایش عوض بشوند.

سال به سال، شاهد این هستیم که گرگ بدون هیچ برنامه‌ی فکر شده‌ی مناسبی به باشگاه محل می‌رود و می‌خواهد فقط با این کار نتیجه‌ی دلخواهش را به دست بیاورد. هر چند برای یکی دو ماه کمی تغییر می‌کند، اما این تلاش‌ها ناپایدارند. او خسته و دل سرد می‌شود. حسابی از خودش بدش می‌اید و دست از فعالیت می‌کشد. هدفش برای سال جدید دوباره از بین می‌رود و بقیه‌ی سال به خودش می‌گوید: "من از عهده‌اش برنمی‌آیم، این کار من نیست."

در حالی که شاید فقط چند سانتی‌متر تا رسیدن به هدفش فاصله دارد.

شما هم آدم‌هایی شبیه گرک را دوروبرتان دیده‌اید؟

دقیقا همین ماجرا برای اپ آفرینان تازه کار هم اتفاق می‌افتد. آن‌ها عجولانه، با امید‌های فراوان و تصور پولدار شدن وارد بازار کار می‌شوند، بدون این که متوجه باشند هر کاری روش و نظام مخصوص به خودش را دارد. شما چه بخواهید یک شکم شش تکه‌ی سفت داشته باشید، چه یک کسب و کار اپلیکیشن چند میلیون دلاری، باید شور و شوق‌تان را با برنامه‌ریزی و نظرم هدایت کنید، وگرنه با اولین نشانه‌های مشکلات، دست از همه چیز می‌کشید.

بسیاری از اپ آفرینان بعد از این که اولین اپ شان با شکست مواجه می‌شود، درست جایی نزدیک به پیشرفت و موفقیت، دست از کار می‌کشند.

اما شما نباید جزو این دسته باشید. نکات این فصل مثل یک مربی خصوصی، شما را در مسیر درست هدایت می‌کند و استراتژی‌هایی را به شما یاد می‌دهد که بتوانید ایده‌های خوبی را برای ساخت یک اپ موفق داشته باشید. شما یاد می‌گیرید که به طور مداوم ایده‌های‌تان را تجزیه و تحلیل و غربال کنید تا بتوانید همیشه ایده‌های پول‌ساز ارائه بدهید.

ترجمه‌ی کتاب صوتی امپراطوری اپ به فارسی

انتشارات نوین کتاب گویا کتاب صوتی امپراطوری اپ را با ترجمه‌ی مریم قمری عرضه کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرارداده است. نسخه‌ی چاپی کتاب را انتشارات سیوا منتشر کرده است. امپراطوری اپ ترجمه‌ای است از کتاب App Empire: Make money, Have A life and let technology work for you که برای اولین بار در سال 2012 میلادی به چاپ رسید. از این کتاب ترجمه‌ی دیگری با نام امپراتوری نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه توسط انتشارات گلنهال و با ترجمه‌ی حسین موسوی در سال 1393 به چاپ رسیده اسد.

چرا باید کتاب صوتی امپراطوری اپ را شنید؟

امپراطوری اپ کتابی نیست که به شما روش درست کردن اپلیکیشن را یاد بدهد. حتی تمام محتوای خود را براساس اپلیکیشن و کسب درآمد از آن بنا نکرده است. امپراطوری اپ بیش از همه چیز کتابی است که به شما یاد می‌دهد در عصر حاضر می‌توانید به روش‌های جدیدی برای کسب درآمد فکر کنید و بیاندیشید. برای خواندن این کتاب لازم نیست دانش نرم‌افزاری و طراحی اپلیکیشن داشته باشید. این کتاب به شما نشان می‌دهد در دنیای امروز تنهای چیزی که بین شما و موفقیت مالی شما قرار گرفته است ایده است. ایده‌ای که می‌توانید با آموخته‌های این کتاب درباره‌ی پولساز بودن یا نبودن آن قضاوت کنید و روی آن سرمایه‌گذاری منطقی انجام دهید.

 • کتاب صوتی امپراطوری اپ در دسته‌ی کتاب‌های کارآفرینی و تجارت قرار دارد.
 • کتاب صوتی امپراطوری اپ مناسب برای گروه سنی بزرگ‌سال است.
 • خوانش کتاب صوتی صوتی امپراطوری اپ را منوچهر زنده دل به‌عهده داشته‌ است.

about book image

آن‌چه در بالا خواندید بررسی و نقد کتاب صوتی امپراطوری اپ اثر چاد مورتا بود.خرید و دانلود این اثر در همین صفحه امکان‌پذیر است. برای مطالعه‌ی دیگر کتاب‌ها در زمینه‌ی کارآفرینی می‌توانید به قسمت دسته‌بندی کتاب‌ها مراجعه و کتاب‌های این موضوع را یکجا مشاهده کنید.

 

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
453.۵۲ مگابایت
مدت زمان
۰۷:۴۲:۵۲
نویسندهچاد مورتا
راوی منوچهر زنده دل
ناشرنوین کتاب
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۰۳/۱۷
قیمت ارزی
5.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۴۵۳.۵۲ مگابایت
۰۷:۴۲:۵۲

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.5
از 5
براساس رأی 55 مخاطب
5
ستاره
74 ٪
4
ستاره
12 ٪
3
ستاره
7 ٪
2
ستاره
3 ٪
1
ستاره
1 ٪
37 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
5

از ۱۳۸۴ تولید اپ برای سیمبیان را شروع کردیم و الان ۱۳ ساله انواع پروژه های اپ را انجام دادم. شنیدن این کتاب را به دلیل جزییات فوق العاده ارزشمندی که در هر مرحله کار کسب و کار اپ ارایه میکنه به شما توصیه می کنم. اگر مدیر هستید این کتاب برای شما مثل دوره کارآموزی خواهد بود. اما اگر فنی هستید نه. به برخی نظرات منفی هم توجه نکنید. همین حالا بخرید

2

اصلا خوب نیست. عین کتاب های دست یابی به موفقیته. کل حرفی که میزنه اینه که این کار خیلی خوبیه باید انجام بدید پولدار می‌شید . هدف مند باشید مثبت اندیش باشید. نصف دیگه کتاب خاطرات نویسنده ست از مسافرت ها و دستاوردهاش.

5

کتابی فوق العاده برای هر کسی که قصد شروع کسب و کار اپلیکیشن را دارد. واقعاً به نکات مفید و تاثیرگذاری در مورد روند موفقیت در این کسب و کار اشاره می کند. من شنیدن این کتاب رو به علاقه مندان این حوزه توصیه می کنم.

5

هدف محکمی که دارید با این کتاب میتونه شکل و شمایل هوشمند تری بگیره و اگر اراده و همت بلندی داشته باشید قطعا کمک کننده خواهد بود

5

این کتاب خیلی خوبه، مخصوصا برای دوستانی که علاقه به راه انداختن استارتاپ در ضمیمه اپلیکیشن دارن خیلی می تونه کمک کنه

4

کتاب خوب و راه‌گشایی است هر چند مربوط به پنج سال قبل میشه ولی ایده های خوبی رو به آدم میده ضمنا فایل صوتی عالیه

4

یکسری مواردش تو ایران جوابگو نیست. بیشتر روی اپل استور مثال زده و از مارکت های دیگه اسمی نبرده. اما در کل نکاتی داره واسه کسانی که میخوان وارد این صنعت بشن

5

درسته بیشتر راجبه ای او اسه.ولی واقعا کاربردیه حتی برای اندروید.اونایی که میگن چیز جدیدی نداشت واقعا انتظار چیو دیگه داشتید؟

3

صدای آقای زنده دل عالیه. خود کتاب مطلب خاصی نداره که جدید باشه

5

کتاب معمولی برای شروع ی استارت آپ که در حد ی فکره در کل برای شروع ی ذهنیتی بهتون میده درباره اینکار

نمایش 27 نقد دیگر
4.5
(55)
43,000
٪30
30,100
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
امپراطوری اپ
امپراطوری اپ
چاد مورتا

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
امپراطوری اپ
٪30
امپراطوری اپ
چاد مورتا
نوین کتاب
4.5
(55)
43,000
٪30
30,100
تومان