دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب می‌دانم که هیچ نمی‌دانم

کتاب می‌دانم که هیچ نمی‌دانم
گفت‌وگوهایی در باب سیاست، فیزیک و فلسفه

نسخه الکترونیک کتاب می‌دانم که هیچ نمی‌دانم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب می‌دانم که هیچ نمی‌دانم

کتابی که در دست دارید، از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول ترجمه کتاب می‌دانم که هیچ نمی‌دانم است. این کتاب مجموعه مصاحبه‌هایی است که روزنامه دی ولت در سال ۱۹۸۷ و ۱۹۹۰ با پوپر انجام داده است. در این مجموعه او از نقش فروید، وظیفه روشنفکران، روش و نظریه شناخت، آزمون و خطا در علوم و جامعه، دموکراسی و اندیشه‌های سیاسی تام‌گرایانه و... سخن می‌گوید. بخش دوم کتاب ترجمه دو نطق از مجموعه سخنرانی‌های پوپر است که از کتاب در جستجوی دنیایی بهتر انتخاب شده‌اند. یکی از آن‌ها در باره اعتقادات غرب و دیگری در باره دموکراسی و اشکال گوناگون اندیشه‌های تام‌گرایانه است.

ادامه...

مشخصات کتاب می‌دانم که هیچ نمی‌دانم

بخشی از کتاب می‌دانم که هیچ نمی‌دانم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب می‌دانم که هیچ نمی‌دانم

کتاب مجموعه مصاحبه هایی نقادانه است درباره نحوه فلسفه ورزی؛ نقدی به برخی رویکردها در فلسفه آلمانی، استفاده نامناسب از زبان در بیان اندیشه ای فلسفی، نقد فلاسفه بد و دفاع از عقلانیت. پوپر از بنیانگذاران رویکرد عقلانیت نقاد است.
در ۲ سال پیش توسط ali...uri ( | )
قابل فهم وروان بود منبع خوبی
در ۶ ماه پیش توسط sol...145 ( | )