پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب صلاحیت و شایستگی

کتاب صلاحیت و شایستگی

نسخه الکترونیک کتاب صلاحیت و شایستگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب صلاحیت و شایستگی

این کتاب درباره شایستگی‌هاست: چه هستند و چگونه به‌طور مفید برای خود و سازمان استفاده می‌کنید. نیاز هست که این کتاب را بخوانید اگر: * نمی‌دانید که شایستگی‌ها چه هستند ولی حس می‌کنید بایستی بدانید. * درباره‌ی شایستگی شنیده‌اید و می‌خواهید بیشتر بدانید. * سازمان شما برای استفاده از شایستگی‌ها طرح دارد ولی شما نگران هستید. * می‌خواهید این را بدانید که چگونه شایستگی‌ها به شما در کار و حرفه‌تان کمک می‌کند. * سازمان شما می‌خواهد از شایستگی‌ها استفاده کند اما شما برای استفاده از آن‌ها آسوده‌خیال نیستید. * می‌خواهید شایستگی‌ها را به سازمان معرفی کنید و به این نیاز دارید که چگونه این کار را انجام بدهید. * می‌خواهید شایستگی‌ها را نشان بدهید و دفترچه فشرده و مختصری از آن را به کارکنان ارائه بدهید. * طرح شایستگی شما کار نمی‌کند و نیاز دارید که آن را دوباره رواج بدهید. * مشکلاتی در سازمان خود مشاهده می‌کنید و فکر می‌کنید که شایستگی‌ها می‌توانند کمک کنند.

ادامه...

مشخصات کتاب صلاحیت و شایستگی

بخشی از کتاب صلاحیت و شایستگی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب صلاحیت و شایستگی

بسیار بد ترجمه و ویرایش شده است
در ۹ ماه پیش توسط dav...rad ( | )