فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب خرس‌های تو رختخواب و شب طوفانی و ترسناک

کتاب خرس‌های تو رختخواب و شب طوفانی و ترسناک

نسخه الکترونیک کتاب خرس‌های تو رختخواب و شب طوفانی و ترسناک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب خرس‌های تو رختخواب و شب طوفانی و ترسناک

چه بادی می‌وزد! چه رعد و برقی! خرس کوچولو، خرس تپلو و خرس پشمالو از صدای رعد و برق می‌ترسند، پس یکی‌یکی می‌روند توی رختخواب کنار پدرشان می‌خوابند. باباخرسه به آن‌ها می‌گفت: «چه خرس ترسویی هستی!» اما وقتی که یکی تق‌تق در زد و همه جا تاریک شد، باباخرسه آن‌قدرها هم که به نظر می‌رسید شجاع نبود. داستانی عالی با تصاویر گویا و تأثیرگذار و متن جذاب برای تمام کوچولوهایی که از تاریکی می‌ترسند.

ادامه...

بخشی از کتاب خرس‌های تو رختخواب و شب طوفانی و ترسناک

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

چه باد تندی می وزد!

باد تندی زوزه کشان از لابلای درخت ها می وزید و باشدت شاخه ها را خم می کرد و می شکست. برگ ها توی هوا پیچ و تاب می خوردند و به هر طرف پرواز می کردند و باد در مسیر خود از بین تپه ها و صخره ها و جنگل ها ناله کنان رد می شد.
باباخرسه و مامان خرسه در رختخواب گرم و نرمشان راحت و آسوده خوابیده بودند.باباخرسه احساس کرد یکی دارد پتویش را می کشد، یک چشمش را باز کرد و دید خرس کوچولوست.

خرس کوچولو با ترس گفت: «یک هیولا آن بیرون است! صدای زوزه ها و ناله هایش را می شنوم. خیلی می ترسم. می توانم پیش شما بخوابم؟»
باباخرسه گفت: «هیولا که اصلاً وجود ندارد، چه خرس کوچولوی ترسویی هستی!»

نظرات کاربران درباره کتاب خرس‌های تو رختخواب و شب طوفانی و ترسناک