دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب فیلسوف کوچولو

کتاب فیلسوف کوچولو
کتابی که باید بچه‌ها برای بزرگ‌ترها بخوانند

نسخه الکترونیک کتاب فیلسوف کوچولو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب فیلسوف کوچولو

من هم مثل همۀ بچه‌ها از دکتر می‌ترسم. همه فکر می‌کنند ما بچه‌ها از آمپول می‌ترسیم اما ما از خود دکتر می‌ترسیم. یعنی از آمپول هم می‌ترسیم اما آمپول که خودش ترس ندارد. اکثر بزرگ‌ترها هم همین را می‌گویند: آمپول که ترس ندارد. و من فکر می‌کنم این حرفشان درست است؛ آمپول ترس ندارد، دکتر است که ترس دارد. برایم جذاب بود وقتی فهمیدم که مادربزرگم هم که از من و حتی پدرم بزرگ‌تر است از دکتر می‌ترسد. او همیشه داروهای گیاهی می‌خورد و می‌گوید به دکتر اعتقادی ندارد. البته همه می دانند که او از دکتر می‌ترسد اما برای این‌که مسخره‌اش نکنند می‌گوید به دکتر اعتقادی ندارد. فکر می‌کنم اعتقاد نداشتن دروغی است که ترس مادربزرگم را از بقیه پنهان می‌کند. سختی کار ما بچه‌ها این است که نمی‌توانیم به چیزی اعتقاد داشته باشیم یا حتی نداشته باشیم. مثلاً اگر من بگویم به دکتر اعتقاد ندارم احتمالاً کسی حرفم را باور نمی‌کند. البته دعوایم هم نمی‌کنند، احتمالاً به خاطر این حرفم کلی هم بخندند و تشویقم کنند. اما خوب همه می‌دانیم که این خنده‌ها جزئی از بازی و خوشگذرانی بزرگ‌ترها با ما بچه‌هاست، اما خنده‌ها که تمام شد باید لباس بپوشیم و برویم دکتر.

ادامه...

مشخصات کتاب فیلسوف کوچولو

بخشی از کتاب فیلسوف کوچولو

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب فیلسوف کوچولو

عالی بود
در ۵ ماه پیش توسط 989...340 ( | )
عالی بود
در ۵ ماه پیش توسط 989...340 ( | )
پیشنهاد می‌کنم
در ۲ ماه پیش توسط ali...i20 ( | )
بدددددددددددد
در ۸ ماه پیش توسط مهدی بری ( | )