فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نسل نواندیش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند

کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند

نسخه الکترونیک کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند

این کتاب نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید منابع شگفت‌انگیز درونی خود را کشف کرده و قدرت‌های باور نکردنی خود را آزاد کنید. با مطالعه این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه تمام مردم و منابع مورد نیاز را برای رسیدن به هر هدفی که برای خود تعیین کرده‌اید به سوی زندگی خود جذب کنید. در این کتاب روند مرحله به مرحله موفقیت عظیمی را آموزید که در نهایت بسیار آسان و بی‌زحمت ان را به کار می‌بندید.این استراتژی موفقیت آنچنان منطقی و جذاب و آنقدر کامل و جامع و سودمند است که همچون راه میان‌بری در عملکرد شخصی شما موثر است.

ادامه...
  • ناشر انتشارات نسل نواندیش
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.97 مگابایت
  • تعداد صفحات ۴۳۵ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:پیشگفتار

اگر آماده اید تا خود را به سطح عالی عظمت برسانید و به نتایج شگفت انگیزی دست یابید، نقشه ی راهنمای درست و مناسب در دست شماست، DNA (دی. ان. اِی) آینده ی شما در مقابلتان قرار دارد. تنها وسیله ای که برای خلق آینده ای شگفت انگیز برای خود به آن نیاز دارید، مطالعه ی این کتاب و تصمیم گیری درباره ی چگونگی به کارگیری آن در زندگی خود، برنامه ریزی و سپس حرکت و ادامه ی زندگی خوش بینانه و اجرای دستورات این کتاب است.
بگذارید اعترافی بکنم. من یکی از طرفداران پرشور برایان هستم. درباره ی او و اثر درخشان و نتایج فوق العاده ای که به دست آورده مطالعه کرده ام. یکی از همکاران و دوستان صمیمی او هستم. در زمینه های مختلفی با او کار کرده ام و او را دیده ام و در مواقع مختلف با یکدیگر صحبت کرده ایم.
برایان یکی از بهترین متفکران و نویسندگان در زمینه ی پیشرفت درونی و موفقیت شخصی در جهان است. می دانم که ۸۲ میلیون جلد از کتاب های او که به مردم کمک کرد تا بیشترین استفاده را از خود و استعدادهایشان ببرند به فروش رسیده است.
کتاب "افکارتان را تغییر دهید تا زندگی تان تغییر کند" نشان می دهد که چگونه می توانید منابع شگفت انگیز درونی خود را کشف کنید و قدرت های باورنکردنی خود را آزاد کنید. با مطالعه ی این کتاب یاد می گیرید که چگونه تمام مردم و منابع مورد نیاز خود را برای رسیدن به هر هدفی که برای خود تعیین کرده اید به سوی زندگی خود جذب کنید.
وقتی با به کارگیری مفاهیم و نظرات جدید در زمینه ی کاری به نتایج جدید و بهتری دست می یابید شگفت زده می شوید. این موارد، همان مفاهیمی هستند که همه ی میلیونرهای خودساخته و افراد برنده ی عصر ما و رهبران موفق در هر زمینه آن ها را به کار بسته اند.
در این کتاب، روند مرحله به مرحله ی موفقیت عظیمی را می آموزید که در نهایت بسیار آسان و بی زحمت آن را به کار می بندید. این استراتژی موفقیت آن چنان منطقی و جذاب و آن قدر کامل و جامع و سودمند است که همچون راه میان بری در عملکرد شخصی شما موثر است.
اگر می خواهید درباره ی موضوعی بیندیشید، بزرگ بیندیشید تا نتایج عظیمی به دست آورید.
برایان در دنیای سخنرانی و نوشتن همچون نوری درخشان است. او اندیشه ای باورنکردنی را برای خود و هزاران انسان دیگر عملی کرده و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته است. اندیشه ی برایان در این کتاب الهام بخش شما خواهد بود تا همان کار یا بیش تر از آن را انجام دهید.
آماده باشید تا با یکی از کشفیات و ماجراهای عظیم زندگی خود آشنا شوید، یعنی ذهنتان! شما در آستانه ی کسب کردن تجربه ای شگفت انگیز هستید.

مارک ویکتور هنسن
نویسنده ی کتاب سوپ جوجه برای روح

مقدمه

وقتی در ذهن خود این حقیقت را پذیرفتید که می توانید به تمام خواسته های خود دست یابید در کره ی زمین چیزی وجود ندارد که شما مالک آن نباشید.

"رابرت کولییر"

حقیقتی درباره ی شما

شما فرد بسیار خوبی هستید. زندگی شگفت انگیز و سرشار از موفقیت، شادمانی، شادکامی و پرهیجانی دارید. لازم است که روابطی شاد، سلامت عالی، کاری پرمعنا و استقلال مالی داشته باشید. تمام این ها حق مسلم حیات شما هستند. این ها مواردی هستند که به زندگی شما معنا می بخشند.
شما برای موفقیت آفریده شده اید و چنان طراحی شده اید که سطوح بالایی از احترام به نفس، عزت نفس و غرور شخصی داشته باشید. فوق العاده اید. در طول کل تاریخ بشر در کره ی زمین هیچ کس مثل شما نبوده است. هوش و توانایی های شگفت انگیزی دارید که به گونه ای مناسب آزاد شده و به کار رفته اند و می توانند هر آنچه را در زندگی بخواهید برای شما فراهم کنند.
شما در حال حاضر در بهترین برهه از تاریخ بشریت به سر می برید. با فرصت هایی احاطه شده اید که می توانید برای شناخت رویاهای خود از آن ها استفاده کنید. به یاد داشته باشید تنها محدودیت واقعی بر آنچه می توانید باشید و انجام دهید، محدودیت هایی است که با افکار خود برای خود ایجاد می کنید. آینده ی شما بی تردید هیچ محدودیتی ندارد.

واقعی باش!

واکنش شما درباره ی سه پاراگراف قبلی چه بود؟ احتمال دارد دو واکنش نشان داده باشید. ابتدا آنچه را بیان شد پذیرفتید و از صمیم قلب دوست داشتید که آن ها درباره ی شما صدق کند. اما واکنش دوم شاید یا بدبینی بود، یا ناباوری.
با وجود این از صمیم قلب به طور عمیقی خواهان زندگی سالم، شاد و کامیاب هستید. وقتی این کلمات را مطالعه کنید شک و ترس شما بی درنگ دلایلی را که چرا تحقق این رویاها و اهداف برای شما امکان پذیر نیست، به شما متذکر می شود. حالا به این گروه بپیوندید!
این درست همان احساسی است که من سال ها قبل داشتم. با این که می خواستم در زندگی موفقیت بزرگی داشته باشم، نه مهارتی داشتم. و نه تحصیلاتی، تازه بیکار هم بودم. هیچ ایده ای درباره ی این که چگونه وضعیت خود را بهبود ببخشم نداشتم. احساس می کردم از یک سو در دام ایده های بزرگ افتاده ام و از سویی دیگر فرصت ها و منابع محدود هستند. سپس تعدادی از اصول برجسته را کشف کردم که مسوول تمام موفقیت ها و پیشرفت های قرون بوده اند و زندگی من برای همیشه متحول شد.
پس از این که این اصول و قوانین در زندگی ام اثبات شدند، کار سخنرانی و آموزش را آغاز کردم تا دیگران نیز همان نظرات را در زندگی شان به کار ببرند. از آن زمان به بعد، بیش از ۲۰۰۰ سخنرانی در سمینار چهار روزه را در ۲۴ کشور برای جمعیتی بیش از ۲ میلیون نفر شرکت کننده اجرا کرده ام. بیشتر آن ها وقتی اولین بار نظرات خوش بینانه و اجرا شدنی مرا می شنیدند بدبین بودند، تا این که مواردی را که در صفحات بعدی این کتاب می آموزید، یاد گرفتند. این موارد کل زندگی آن ها را تغییر داد، همان گونه کل زندگی شما را نیز تغییر خواهد داد.

اصل بزرگ

شاید مهم ترین اصل روحی و ذهنی که تاکنون کشف شده این است که "بیشتر مواقع به هرچه که بیندیشی همان خواهی شد" یعنی "تو همانی که به آن می اندیشی." دنیای بیرونی شما انعکاسی از تصویر دنیای درونی شماست. آنچه در بیرون شما می گذرد انعکاسی است از درون شما. می توانید با نگریستن به شرایط خارجی زندگی فرد بگویید که وضعیت روحی و درونی او چگونه است و نمی تواند جز این باشد.

افکار همان اشیاء هستند

ذهن شما فوق العاده قدرتمند است. افکار شما تعیین کننده و کنترل کننده ی تمام اتفاقاتی هستند که برای شما رخ می دهند. آن ها قادرند ضربان قلب شما را افزایش یا کاهش دهند، دستگاه هاضمه ی شما را بهبود بخشند یا وضع آن را وخیم تر کنند، ترکیب شیمیایی خون شما را تغییر دهند و به شما کمک کنند که بخوابید یا در تمام طول شب بیدار بمانید.
افکار شما می توانند شما را لحظه ای شاد و در لحظه ای دیگر غمگین کنند. می توانند شما را هوشیار و بیدار یا افسرده و آشفته کنند. می توانند باعث شهرت یا گمنامی، اعتماد به نفس یا عدم اطمینان و مثبت یا منفی بودن شما شوند. افکار شما قادرند کاری کنند که شما احساس قدرت یا ضعف، قربانی بودن یا فاتح بودن، قهرمان بودن یا ترسو بودن کنید.
در زندگی مادی، افکار شما قادرند شما را موفق کنند یا شکست دهند، کامیاب یا فقیر کنند یا محترم یا حقیر سازند. افکار و اعمال شما تعین کننده ی کل زندگی شما هستند. بهترین خبر این است که آن ها به طور کامل در کنترل شما هستند.

افکار، احساسات و آرزوها

شما دسته ی پیچیده ای از افکار، احساسات، نظرات، آرزوها و تصورات، ترس ها، امیدها، شک و تردیدها، عقاید و آمال هستید که هر کدام از آن ها همواره از لحظه ای به لحظه دیگر تغییر می کنند. هر یک از این عناصر شخصیتی شما بر دیگری تاثیر می گذارد، گاهی اوقات تاثیر آن باورکردنی نیست. کل زندگی شما ثمره ی تداخل و ارتباط درونی این عوامل است.
افکار شما، تصاویر و عکس ها را نشان می دهد، همچنین احساساتی که با آن ها همراه است. این تصاویر و احساسات، نظرات اعمال را شکل می دهند. پس اعمال شما عواقبی دارند که شکل دهنده ی اتفاقات آتی زندگی شما هستند.
اگر درباره ی موفقیت و اعتماد فکر کنید، احساس قدرت و شایستگی می کنید و در هر کاری که انجام می دهید بهتر عمل می کنید اما اگر درباره ی اشتباه کردن یا آشفتگی فکر کنید، ضعیف عمل خواهید کرد، مهم نیست در واقع چقدر خوب هستید.
عکس ها و تصاویر از تخیل شما یا از تاثیرات بیرون، نظرات، باورها، احساسات و اعتقاداتی را به وجود می آورند که با آن ها تطابق دارند. پس آن ها اعمالی را آغاز می کنند که نتایج و حاصل قطعی به بار می آورند. فکر شخص یا موقعیتی می تواند همواره شما را بر آن دارد که احساس شادی یا غم، خشم یا غرور و عشق یا تنهایی کنید.

نظرات، رفتارها و احساسات

نظرات شما مثبت باشند یا منفی، سازنده یا مخرب، تصورات، احساسات و اعمالی را با خود به همراه می آورند که بر زندگی و روابط شما تاثیر می گذارند. نظرات شما به نوبه ی خود، بر اساس تجربیات قبلی و پیش فرض های پایه ای شما درباره ی چگونگی موضوعات هستند.
اعمال و رفتار شما احساسات و نظراتی مطابق با خود را پدید می آورند. طبق قانون قابلیت برگشت، می توانید به گونه ای با احساس خود رفتار کنید که با اعمال و رفتار شما مطابقت داشته باشد. اگر چنان رفتار کنید که نشان دهد شاد، مثبت و مطمئن هستید به زودی این احساس در درون شما به وجود می آید. اعمال شما در کنترل مستقیم شما هستند در حالی که احساسات شما تحت کنترل شما نیستند.
جنبه های مختلف زندگی شما از درون و بیرون، بی طرف و راکد باقی می مانند. اما این تنها معنایی است که شما به آن ها می بخشید و همین معنا، نظر، ایده، احساسات و واکنش های شما را نسبت به آن ها تعیین می کند. اگر فکر خود را نسبت به هر قسمت از زندگی خود تغییر دهید، احساس و رفتارتان نیز در آن زمینه تغییر خواهد کرد و اکنون که می توانید درباره ی چگونگی و موضوع فکر خود تصمیم بگیرید، پس قادرید کنترل کامل زندگی خود را نیز در دست داشته باشید.نظرات کاربران درباره کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند

سلام به همه کتاب خوبیه ،میتونه روش و سبک زندگیتونو عوض کنه ارزششو داره
در 2 سال پیش توسط saj...asi
کتاب خیلی خوبیه و تاثیرگذار, و به نظرم باید مدام خوانده بشه تا زندگی و طرز فکرمون رو تغییر بدیم
در 2 سال پیش توسط dav...esh
خوندنشو به کسانی که میخوان از اول شروع کنن توصیه می کنم
در 2 سال پیش توسط مریم احمدی
کتاب خوبیه و میتونه نگرش و طرز فکرتون رو تغییر بده...کلا من کتاباى زیادى از تریسى خوندم و میتونم بگم کتاب بد نداره و همشون آموزنده و ارزشمندن،از خریدنش ضرر نمیکنید.
در 1 سال پیش توسط soheil
ما که پول نداریم بخریم رایگان میشه بزارین
در 1 سال پیش توسط a a
عالیه واقعا تاثیر داره ممنون از فیدیبو
در 6 ماه پیش توسط hos...prs
کتاب خوبیست ممنون
در 1 سال پیش توسط علی زیدی
واقعاً کتابی زیباست من نسخه ی چاپیشو خوندم که خیلی عااالیه
در 2 ماه پیش توسط غلام حیدری سردره
یکی از بهترین کتابهایی که در زمینه بازاریابی و فروش در فیدیبو خریدم و خواندم ، این کتاب است : کتاب بازاریابی و فروش نرم افزار فروشگاهی
در 10 ماه پیش توسط ALI...I64
کتاب بسیار خوبیه من کتابهای دیل کارنگی رو خوندم و از این کتاب هم لذت بردم دارم افکارم رو تغییر میدم تا زندگیم تغییر کنه سپاس فیدیبو
در 2 ماه پیش توسط حمیدرضا خیراندیش