دانلود اپلیکیشن
0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند

معرفی، خرید و دانلود کتاب رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند

درباره رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند

تمامیت خواهی یک ویژگی مشترک بین همه‌ی خانم‌هاست، همه‌ی آن‌ها تنها می‌خواهند که همسرشان برای آن‌ها باشد و بی حد و مرز آن‌ها را دوست داشته باشد. باربارا دی آنجلیس در کتاب رازهایی درباره‌ی مردان، از رازهایی پرده برداری می‌کند که هر زنی باید آن را بداند و به آن‌ عمل کند. این کتاب برای همه مناسب است از زوج‌هایی که به تازگی ازدواج کرده‌اند تا افرادی که چندین سال از زندگی مشترکشان می‌گذرد.

‌درباره‌ی کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید آن ها را بداند اثر باربارا دی آنجلیس

کتاب رازهایی درباره مردان نوشته‌ی باربارا دی آنجلیس برای نخستین بار در سال 1991 منتشر شد. این کتاب در دسته کتاب‌های روانشناسی با موضوع تفاوت‌های جنسی و روابط بین اشخاص است.نویسنده در این کتاب از رازهای مردان پرده برمی‌دارد و به خانم‌ها نشان می‌دهد چگونه می‌توانند همسری ایده‌آل برای مردشان باشند.

در واقع این کتاب به مواردی اشاره دارد که در بین بیشتر مردان به یک شکل است. خواسته واقعی مردان از روابط جنسی، احساس واقعی مردان نسبت به زنان، چگونگی کمک به مرد زندگی‌مان از لحاظ احساسی و عاطفی، چگونه از مادری کردن در حق مرد زندگی‌مان جلوگیری کنیم؟ شش اشتباه بزرگ که زن‌ها در روابط خود با مردها مرتکب می‌شوند و ... از مباحث مطرح شده در این کتاب هستند.

باربارا دی آنجلیس سعی کرده تا با راهکارها و روش‌های جدید به زنان این فرصت را دهد که نتایج را بررسی و ارزیابی کنند. خواندن این کتاب به خانم‌ها کمک می‌کند تا اسرار ناشناخته درباره مردان را بشناسند. تمرین‌ها، جدول‌ها، توصیه‌ها، ابزارها و تکنیک‌های ارتباطی موثر کتاب رازهایی درباره مردان شما را به زنی قوی و نیرومند در ارتباطتان تبدیل می‌کند.

مروری بر فصل‌های کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید آن ها را بداند

کتاب حاضر دارای 9 بخش است. هر بخش از کتاب رازی درباره‌ی مردان را که هر زنی باید درباره آن بداند را مطرح می‌کند.

فصل 1: مردها: آخرین مرز

فصل ۲: شش اشتباه بزرگ که اغلب زن‌ها مرتکب می‌شوند

فصل ۳: جبران کم‌کاری‌های روحی

فصل ۴: سه راز بزرگ درباره مردان

فصل ۵: رازهایی درباره مردان و روابط جنسی

فصل ۶: سردکننده‌های جنسی

فصل ۷: رازهایی درباره برقراری ارتباط با مردان

فصل ۸: چگونه در ابراز احساسات و عواطف، به همسر خود کمک کنیم

 فصل ۹: زنان قدرتمند

‌‌درباره‌ی باربارا دی آنجلیس نویسنده‌ی کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید آن ها را بداند

باربارا دی آنجلیس نویسنده، مشاور ازدواج، سخنران و شخصیت محبوب تلویزیونی آمریکایی است. او در 4 مارس 1951 در فیلادلفیا به دنیا آمد. شهرت باربارا دی آنجلیس در جهان و در ایران برای کتاب‌های پرفروش راز‌هایی درباره مردان و رازهایی درباره‌ی زنان است. باربارا در کتاب‌های خود راهکار‌های خوب و مفیدی درباره‌ی شناخت جنس مخالف به خوانندگانش می‌دهد. این شناخت نه تنها در انتخاب و پیشرفت روابط به افراد کمک می‌کند بلکه در توسعه مهارت‌های شخصی فرد هم تاثیرگذار است.

آنجلیس مدرک کارشناسی روانشناسی خود را از دانشگاه سی‌یرا در لس‌آنجلس گرفت و مقطع دکتری خود را دانشگاه کلمبیا پسفیک به پایان رساند.

دکتر باربارا دی آنجلیس موسس مرکز رشد و درمان در لس‌آنجلس است و بیش از دوازده سال است که مدیریت این مرکز را بر عهده دارد. او همچنین به عنوان سخنران در رادیو، تلوزیون و سمینارهای متعدد حضور داشته است. این نویسنده تا امروز پانزده کتاب با عناوین مختلف نوشته است که درمانگر ازدواج خیلی از زوج‌های جوان بوده است. کتاب‌های او همواره جزو پرفروش‌ها بوده و بیش از 8 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته‌اند. دکتر باربارا دی انجلیس موفق به دریافت جایزه چکش طلایی سال 2007 و یکی از 5 زن دریافت‌کننده‌ی این جایزه در 50 سال اخیر بوده است.

در حال حاضر او در شهر زیبای سانتا باربارا در ایالت کالیفرنیا زندگی می‌کند و سالانه با کتاب‌ها، سخنرانی‌ها و کارگاه‌هایش به افراد زیادی در سراسر جهان کمک کرده است.

ترجمه‌ی کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید آن ها را بداند به فارسی

انتشارات نسل نو اندیش کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید آن ها را بداند را با ترجمه‌ی هادی ابراهیمی عرضه کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرارداده است.

  • کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید آن ها را بداند در دسته‌ی کتاب‌های روانشناسی قرار دارد.
  • کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید آن ها را بداند مناسب برای گروه سنی بزرگسال است.
  • تعداد صفحات نسخه‌ی چاپی کتاب 380 صفحه است که با مطالعه‌ی روزانه 20 دقیقه می‌توانید این کتاب را در 19 روز بخوانید.

‌در بخشی از کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید آن ها را بداند می‌خوانیم

به عنوان یک زن در رابطه با مردان سه حق انتخاب بیشتر ندارید:

انتخاب اول: می توانید از دست آن ها به خاطر این که شما را به شدت عصبانی کرده اند، ناراحت شوید و تمام وقت خود را به نق زدن و گله وشکایت از آنان بگذرانید. ( این ممکن است برای چند ساعت تفریح خوبی باشد، اما بعد از چند سال جاذبه خود را از دست می دهد. )

انتخاب دوم: می توانید آن ها را برای همیشه کنار بگذارید و برای خودتان یک سگ پشمالوی خوشگل بخرید. ( این راه حل آسان تر بوده و تلاش کمتری هم می خواهد، اما زیاد ارضاء کننده نیست. ) 

انتخاب سوم: می توانید تصمیم بگیرید تا آن جا که در توان دارید، در مورد آن ها بیاموزید تا بتوانید روابط بهتری که استحقاق آن را نیز دارید، بیافرینید.

پانزده سال اخیر زندگیم را صرف تحقیق درباره ده ها مرد و زن کردم تا دلایل شکست و موفقیت را بیابم. مدت ها طول کشید تا مردها را درک کنم. این سفر، پر پیچ و خم و گاه بسیار دردناک بود و در طی آن مرتکب اشتباه های زیادی در روابطم با مردان شدم، اما ارزش آن را داشت.

حال به جرات می توانم بگویم نه تنها زنده مانده ام، بلکه روابط خود را از نبردی بی امان به درکی متقابل و دو جانبه بدل ساخته ام. در این کتاب می خواهم آموخته هایم را با شما در میان بگذارم. امیدوارم « رازهایی درباره مردان که می بایست هر زنی بداند » ، به منزله آن کتابچه راهنمایی باشد که شما به دنبالش هستید. همچنین امیدوارم این مطالب در خلق روابط اغناءکننده تری که رویایش را در سر می پروراندید، به شما کمک کند.

شما یک چیز می گویید، آن ها چیز دیگری می فهمند. شما سعی در بیان و ابراز کنجکاوی خود دارید، آن ها این تلاشتان را با انتقادی گزنده اشتباه می پندارند. هنگامی که به ارتباط آن ها با خودتان خیره می شوید، تفاوت های میان شما و آن ها به مراتب بزرگتر جلوه می کند. اجزاء گونه شما چنین عادت کرده اند که تشریک مساعی را ارزش نهاده و با احساس بودن را قدر بدانند، اما ظاهرا این موجودات در رقابت دایمی با یکدیگر هستند. شما چنین آموزش دیده اید که احساسات خود را با یکدیگر در میان بگذارید، اما مردها این گونه هستند که سخت کار می کنند و احساساتشان را از یکدیگر پنهان می نمایند. شما هرچه بیشتر در کنار آن ها می مانید، غیر معمول بودن آن ها باعث دلسردی هرچه افزون تر می شود.

آن‌چه در بالا خواندید بررسی و نقد کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید آن ها را بداند اثر باربارا دی آنجلیس بود.خرید و دانلود این اثر در همین صفحه امکان‌پذیر است. برای مطالعه‌ی دیگر کتاب‌ها در زمینه‌ی روانشناسی می‌توانید به قسمت دسته‌بندی کتاب‌ها مراجعه و کتاب‌های این موضوع را یکجا مشاهده کنید.

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
2.۳۴ مگابایت
تعداد صفحات
380 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۱۲:۴۰:۰۰
نویسنده باربارا دی آنجلیس
مترجمهادی ابراهیمی
ناشرانتشارات نسل نواندیش
زبان
فارسی
عنوان انگلیسی
Secraets about men every woman should know.
تاریخ انتشار
۱۳۹۵/۱۰/۲۲
قیمت ارزی
5 دلار
قیمت چاپی
45,900 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۲.۳۴ مگابایت
۳۸۰ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.4
از 5
براساس رأی 177 مخاطب
آموزنده 🦉 (1)
پربار 🌳 (1)
5
ستاره
68 ٪
4
ستاره
14 ٪
3
ستاره
9 ٪
2
ستاره
1 ٪
1
ستاره
6 ٪
109 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
9
910902****
۱۴۰۲-۰۶-۲۵
5
حال‌خوب‌کن ✨
گیرا 🧲
آموزنده 🦉
پربار 🌳

این کتاب رو هر زنی باید بخونه

ح
حسین مرحج
۱۴۰۲-۰۳-۱۰
5

من فکر میکردم داره به خانما میگه چجوری با مردا رفتار کنن. اما در آخر فهمیدم که میخواد بگه مردا یه مشت آدمای کودن و احمقی هستند که باید توسط خانما تربیت بشن. کتاب فمنیستی عاقبتش همینه

s
sar**************@gmail.com
۱۴۰۲-۰۱-۱۸
5

حتما بخونید چه اقا چه خانم چه مجرد چه متاهل این کتاب و مکملش درباره زنان بی نظیره

r
roy********@gmail.com
۱۴۰۱-۱۰-۲۲
5

من این کتابو صوتیشو گوش دادم البته بیشتر مفاهیمش برام اشنا بود چون در برنامه‌های تلویزیون بیان میشن ولی خب اینجا به صورت پک ارائه شده حتی با این وجود خیلی چیزا بهم یاداوری شد و چند نکته جدبد هم برام داشت پیشنهاد میکنم حتما بخونید حتی اگر قبلا هم خوندید مرورش کنید چون در روزمرگی ها این نکاتو فراموش میکنیم

9
921221****
۱۴۰۱-۰۹-۰۱
5

اخی مردا چه موجودات گوگولی بودنو نمیدونستم ?ای کاش زود تر این چیزارا میدونستم

9
915418****
۱۴۰۱-۰۸-۲۸
1

به نظرم با فرهنگ ما خیلی فرق داره کتاب جالبی نبود

9
902177****
۱۴۰۱-۰۸-۲۸
3

کتاب خوبیه

س
سید حسین ایزدی
۱۴۰۱-۰۴-۲۲
3

من اول کتاب رازهایی در مورد زن ها رو خوندم که خیلی کمک کننده بود ولی باید بگم وفتی کتاب رازهایی در مورد مردها رو خوندم فهمید خانوم باربارا آنجلیس با این که یک دکتر و آدم با تجربه هست ولی دچار یه فمینیستی پنهان هست که تو نسخه کتاب در مورد مردهاش کاملا نمود پیدا میکنه، تو جفت کتاب ها همیشه و همیشه قربانی زن ها هستن. درسته که تو جوامع در مورد زن ها کم لطفی میشه ( که خودم به عنوان مرد بیشتر طرف زن ها هستم ) ولی این خانوم دیگه خیلی دچار جو فمینیستی شده و از کیفیت کتابش مخصوصا نسخه مردانه ش به شدت کاسته شده. با خوندن این کتاب انگار هنوز دارم کتاب زارهایی در مورد زن ها رو میخونم

9
912412****
۱۴۰۱-۰۱-۲۰
3

تفاوت دیدگاه مرد و زن رو‌گفته ولی برای جامعه امروزی بنظرم نیاز به ویرایش خواهد داشت چون خیلی از دیدگاه ها و جامعه امروزی تغییر کرده، در کل زیاد کاربردی نیست

b
bij*********@gmail.com
۱۴۰۰-۱۰-۱۱
3

بنظرم هر زنی یبار باید بهونتش

نمایش 99 نقد دیگر
4.4
(177)
حال‌خوب‌کن ✨ (1)
39,900
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند
رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند
باربارا دی آنجلیس
هادی ابراهیمی
انتشارات نسل نواندیش
4.4
(177)
حال‌خوب‌کن ✨ (1)
39,900
تومان